Diskuzní fórum o cestování - Varovani pred CK Sunny days

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Varovani pred CK Sunny days

Téma diskuse:
Varovani pred CK Sunny days
autor:
Tyka
vloženo:
01.11.2006 17:53:46
Co řeknete na toto? Na premiéře filmu Prachy dělaj člověka jsme vyhráli poukázku na 10 000,- s možností výběru dovolené u CK Sunny days. Už při přebírání poukázky před kamerami jsem si byla dobře vědoma z médií i osobních zkušeností blízkých, že jde o nejhorší CK na našem trhu. Stalo se, co jsem čekala. POUKÁZKU NEPŘIJMOU. Je s podivem, že je právně možné, aby tato CK stále podnikala. Produkční filmu mají teď plno starostí a ostudy.

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
22.10.2007 11:15:21
Před 14 dni jsem se vrátila z Egypta - Makadi. Cestovali jsme přes CK SUNNY DAYS, hotel Solymar Club Makadi, vřele dopuručuji. Proběhlo všechno jak mělo být, odlet, přílet vše v pohodě, dokonce delegát nám byl celou dobu po ruce. jezdíme přes ck sunny days už 4 roky a nikdy jsme žás´dný problém neměli, tak mě určitě neodradí nějaký opožděny let.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz