Diskuzní fórum o cestování - Rudolf Reisen

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Rudolf Reisen

Téma diskuse:
Rudolf Reisen
autor:
 anonym
vloženo:
29.11.2004 13:48:51
Byla jsem v Thajsku s cestovkou Rudolf Reisen, všem ji vřele doporučuji!Vše bylo naprosto skvěle zorganizované.Byli jsme v Thajsku 16 dní, zájezd nám sestavili podle našeho přání. Protože tato cestovka zprostředkovává zájezdy německé cestovky měla jsem zpočátku strach, ale s angličtinou jsme to zvládli. A hlavně zájezd nás vyšel o 10.000,- levněji na jednu osobu a to už je docela v peněžence znát. Lenka

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
01.12.2004 12:43:50
Můžou si dovolit být levnější než české cestovky, protože neplatí pojištění proti krachu. Cestujete tak s jistým rizikem. Nejsem si jistý, jak přesně to je, ale mám pocit, že se zahraniční cestovky v čechách prodávat nesmí..

anonym
vloženo:
08.12.2004 19:42:31
A kde jsi to vzal, ty chytráku? Jsi zřejmě zaměstnanec české cestovky, co? To není pravda, co tady píšeš. Němci už mají krachy cestovek dávno vychytaný, mají 40 cestovek a my, přestože je nás 6x méně, 1200!!!!! A jsme v EU, tak si můžu lítat s kým chci a kam chci. Je pravdou první příspěvek, jsou dobří a levnější.

anonym
vloženo:
09.12.2004 10:14:38
A co ty prde?? Prodáváš v čechách Německý cestovky?? :-) Psal jsem, že nevim jak to je.. Jeden čas to tak bylo, tak sorry, jestli jsem se tě dotknul.. 1200 CK v čechách není, i když je jich tu dost. Máš pravdu... leť si kam chceš... (můžu i poradit..:-)) PS: z cestovky nejsem

anonym
vloženo:
11.08.2005 17:44:28
Slušná hádka lidi...přidám se. Letos jsme letěli na dovolenou od Německé cestovky a nemůžeme si to vynachválit. Služby excelentní, počínaje cestovkou a delegátem a konče hotelem a letovým zprostředkováním. Cestování ze SRN je levnější až o 40% jak v Čechách a např. Čedok (klobouk dolu) mi potvrdil, že pokud chceme leťět z Německa, ceny jsou podstatně nižší.

vladimír starý
vloženo:
15.11.2007 15:08:04
Uvažuji, že bychom to s manželkou také zkusili, ale protože jsme ve věku, kdy ve školách byla jen ruština máme jazykové problémy. Obáváme se problémů při zdravotních potížích. Rád bych zjistil zkušenosti ostatních. Jinak se mi zdá, že Rudolf reisen je opravdu solidní firma, která udává i komletní ceny, zatím co u čs. cestovek porovnání je prakticky nemožné

vladimír starý
vloženo:
15.11.2007 15:08:10
Uvažuji, že bychom to s manželkou také zkusili, ale protože jsme ve věku, kdy ve školách byla jen ruština máme jazykové problémy. Obáváme se problémů při zdravotních potížích. Rád bych zjistil zkušenosti ostatních. Jinak se mi zdá, že Rudolf reisen je opravdu solidní firma, která udává i komletní ceny, zatím co u čs. cestovek porovnání je prakticky nemožné

vladimír starý
vloženo:
15.11.2007 15:08:11

vladimír starý
vloženo:
15.11.2007 15:08:12

Jiri RUDOLF
vloženo:
01.12.2007 20:12:09
Dobry den Vrele vsem doporucuji RUDOLF Reisen....... Ing. Jiri RUDOLF

Michal Hopek
vloženo:
22.04.2015 14:36:59
Souhlasím s vladimírem.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz