Diskuzní fórum o cestování - Tunis- hotel Royal Azur

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Tunis- hotel Royal Azur

Téma diskuse:
Tunis- hotel Royal Azur
autor:
 anonym
vloženo:
23.11.2006 19:58:36
V září 2006 jsme strávili v Tunisu ,konkrétně v Hammametu 15 dní v hotelu Royal Azur, zájezd přes Čedok.Cena pobytu byla poměrně vysoká,nešlo o last moment, rezervaci jsme dělali 9 měsíců předem. Ubytování neodpovídá 5 hvězdičkovému hotelu,strava byla monotónní,tzn., že se moc neobmněňovala. Také mě hodně naštvalo, že nás po příjezdu ubytovali na 1 noc ve vedlejším hotelu- měli přerezervováno, přesto, že byl zájezd tak dlouho dopředu objednaný.DelegátČedoku byl místní Tunisan, mluvil česky,byl milý, ale když jsme ho potřebovali nebyl k dosažení, dokonce pro nás v den odjezdu zapomněl poslat autobus : byli jsme v hotelu jediní z letadla. No prostě cena neodpovídala kvalitě...

Reakce: autor:
Helena
vloženo:
05.01.2007 14:30:20
.. no a neni lepší jezdit na cesty individuálně. Taky jsem se spálila s cestovní agenturou a od té doby jezdíme s manželem individálně. Nic nám nikdy neschází, sme svobodní nemusíme se nikomu a ničemu podřizovat. A vždy se vracíme s velkým zážitkem a dojmem z každé země.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz