Diskuzní fórum o cestování - CK FISCHER

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> CK FISCHER

Téma diskuse:
CK FISCHER
autor:
 anonym
vloženo:
12.12.2004 21:50:32
Sebrala jsem odvahu vypravit se s cestovkou mimo evropský kontinent a asi jsem měla štěstí, s CK FISCHER jsem navštívila Gran Canarii a Kypr. V obou případech splnili do puntíku vše co slíbili a služby delegátů byly vstřícné, dalo by se říci že nadstandartní, zejména na Kypru (pro doplnění uvádím, že jsem byla ubytována v hotelech spíš turistické kategorie *** a **). Ráda bych se dověděla, jestli to byla náhoda a jak lze služby této CK hodnotit i jinde, např. v Egyptě (v této destinaci by mně zajímaly Vaše postřehy z hotelů od **** výše). Ještě zajímavější by bylo její srovnání s EXIMEM, SUNNY nebo ČEDOKEM co do úplnosti a pravdivosti údajů v katalozích a serioznosti delegátů, hlavně v případě nějakého průšvihu (ceny nemusíte, vím že hlavně ti první dva jsou výrazně levnější). Díky předem. Bublina

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
13.12.2004 15:27:46
My jsme cestovali všude jenom s Fischerem tím bývalým, Václavem. Všechny dovolené byly super. Stejně tak Firo tour a Čedok nás nikdy nezklamaly. Největší naše chyba byla, že jsme se dali nachytat na Egypt od Eximu pro pitomých pár korun, o které měl pobyt levnější. Později jsme pochopili, když už bylo pozdě. Po příletu do Hurgády nám delegátka sdělila, že jdeme do jiného hotelu, podstatně horšího a v horší oblasti. Pro nás absolutně vyhozené peníze, my jezdíme na dovolenou do konkrétního hotelu a ne do takového, který je nám vnucen. Asi pro 30 lidí z letadla neměli hotel žádný!!!!! Delegátky prolhané, špinavé, sfetované nebo opilé, neschopné cokoliv udělat pro spokojenost klienta. Varuji před Eximem. Totéž platí o Sunny days, Blue style. Lidi jsou bez peněz a chtějí cestovat, tyhle 3"skvělé"cestovky toho patřičně dokážou využít, jsou levný, ale za jakou cenu? Že nikdy nevíte, jaký hotel vám na místě"přidělí" a dokonce ani nemáte jistotu, poletíte-li s ČSA, ve většině případů je to s podřadnými a levnými egyptskými a tuniskými dopravci. S Eximem ani zadarmo, pokud si nechcete připadat jak blbci.

anonym
vloženo:
15.12.2004 13:47:16
Díky za Váš názor, prohlížím i různé další diskusní skupiny a zdá se, že je to převažující stanovisko. Bohužel je nevýhoda, že pokud chce někdo v zimě letět z Ostravy, tak v podstatě nemá na výběr, zbývá opravdu jen Egypt s Fischerem... Bublina

anonym
vloženo:
02.02.2005 22:44:31
Není třeba hned zatracovat Exim Tour. Já byl s něma v Tunisku, letěli jsme Travel Servisem a na čas, a všechno co slíbili v cestovce a propagovali v katalogu splnili do posledního puntíku. Určitě by se našel zase někdo kdo nemůže CK Fischer přijít na jméno.Jinak já jezdím radši s malýma CK ,které mají úzkou specializaci na určitou oblast a tím pádem se svým zákazníkům více věnují. Libor

anonym
vloženo:
11.08.2005 17:40:10
S CK FISCHER jsem také na dovolené ještě nebyla, jelikož se mi zdá opravdu vcelku drahá (a to nejsem žádnej chudák). Minulý rok jsme byli s Čedokem v Tunisu a byli jsem spokojený, delegát ochotný a služby cestovky i hotelu (Souse) v pořádku. P.

megg
vloženo:
15.08.2005 12:29:30
Já jsem byla s Fischerem (i za doby Václava i nyní) 3x - Kréta, Fuerteventura a letos v Turecku - vždy naprosto perfektní služby, odlety na čas, navíc v ranních hodinách tzn. že první den pobytu jsme ztrávili vždy už u moře, delegátky čisté, v kostýmkách atd.atd. 2x jsem byla s Firo tourem - Mallorca a Egypt, služby dobré, nemůžu si stěžovat také na nic. Doporučuji hned po Fischerovi. Letos teda letíme ještě na druhou dovolenou a protože je Fischer přece jenom trošku dražší a teď jedeme ve 4 osobách a platíme to vše my, tak jsme zvolili levnější Blue style, ale 4* hotel,tak uvidím aspoň můžu porovnat služby věčně zatracované Blue style. Pak sem napíšu jaké to bylo.

Lenka
vloženo:
20.09.2005 17:16:19
My jezdíme na dovolené pouze s CK fischer. Tento rok jsme s nima byl již 4x, únor-Tenerife, července-Kos, srpen-Mallorca, září-Ibiza, ubytování je vždy podle toho, co je v katalogu, stejně tak strava i popis místa. Létáme výhradne s jejich Fischer air a nemůžeme si stěžovat, servis během letu super, pravdou je, že horší zkušenosti máme s delegátama, na Tenerife delegát celkem ok, na Mallorce slečny výborné, na Kosu slečna hloupá husa, na kterou jsme psali stížnost, na Ibize delegát k ničemu, ňouma, bez kterého na dovolené můžeme být. Negativní zkušenosti máme také s jednáním na jejich pražské pobočce na Národní, slečny prodejkyně neschopné cokoli se po nich žádá, mají naučený svůj postup, ze kterého nemíní slevit. Výjimku tvoří paní Klípová, která je super, ochotná, milá, takové by měly být všechny. Další dovolenou plánujeme na Madeiru v únoru 2006 a Spojené arabské emiráty březen 2006, opět s Fischerem. Já mohu jen doporučit.

Daniela
vloženo:
05.01.2006 14:00:25
Dobrý den, naše rodina jezdí na dovolené též pouze s CK Fischer. Jsme naprosto spokojení, dovolená skutečně začíná už na letišti. Palubní personál skvělý (letos už ale letíme s ČSA po zrušení Fischer air), delegáti vždy slušní a ochotní, popis hotelu, strava, výlety vždy OK. Se starým Fischerem jsme byli na Bodrumu, s novým 2x v Egyptě. Letos se chystáme v srpnu na Tureckou riviéru - hotel Incekum. Už se moc těšíme. Daniela.

K
vloženo:
15.01.2006 21:20:40
Dobrý den, zajímalo by mě, ve kterých hotelech jste byli v Egyptě, jaké byly pokoje, pláž a strava. Děkuji K.

Martin
vloženo:
08.03.2006 12:48:12
Arabia beach - bezvadnej hotel, má ho v nabídce jedině CK Fischer.

Martin
vloženo:
08.03.2006 15:41:19
Byl jsem s CK Fischer 2x v Egyptě, hotel Arabia beach resort 4*, hotel, ubytování a strava all inclusive perfektní, nemělo to chybu. Vřele doporučuji, v ČR hotel nabízí pouze CK Fischer a odpovídá opravdu kvalitám této CK. S Fischerem jezdím již více než 10 let,2-3x do roku. Je to nejlepší a nejprofesionálnější CK v ČR

Daniela
vloženo:
09.03.2006 13:56:42
Dobrý den, v Egyptě jsme byli v hotelu Arabia beach Resort (strava Al, pokoje, pláže - super) a dále jsme byli v hotelu Giftun beach Resort. Ten je taky moc pěkný, ubytování je v bungalovech, které jsou rozmístěny v nádherné zahradě, pokoje obrovské, ale náš bungalov byl tak 300 metrů od pláže. Zahrada je fakt velká, strava Al - OK. Mějte se Daniela.

Daniela
vloženo:
15.08.2006 15:52:57
Souhlasím s Martinem, Arabia Beach nebo Giftun Beach - jen u CK Fischer. Super dovolená. Jen mě teď trochu vadí ty šílený palivový příplatky, apod.

ZUZKA
vloženo:
25.10.2006 23:58:26
ZDRAVIM VSECHNY KDO BYLI S CK FISCHER V HOTELU ARABIA BEACH.JA JSEM BYLA V EGYPTE CELKEM JEDENACKRAT.LETOS POPRVE S CK FISCHER,JINAK S EXIMEM.JEZDIM POUZ DO 4*A5*HOTELU.PREKVAPIL ME HNED PRIJEZD DO HOTELU.HURA SYSTEM NA RECEPCI.DELEGAT MISTNI UMEL CESKY JEN PAR SLOV A MISTO ABY NAS USADIL A VYSVETLIL VYPLNENI KARTICEK,BEHAL OD JEDNOHO KDRUHEMU.PRO MNE TO SAMOZREJME NENI PROBLEM ALE STARSI LIDE MELI PROBLEMY.POSTEL A LUZKOVINY BYLY POMACKANE A DEKA PLNA NEVABNYCH SKVRN.PO UPOZORNENI VSE IHNED NAPRAVENO.KOUPELNA ZNACNE ZASTARALA,OPRYSKANA.JE ZDE PEKNA PLAZ ALE BAZEN BYL VPRESTAVBE-NEFUNKCNI-BEZ UPOZORNENI.JIDLO STALE STEJNE MALO OVOCE I SALATU.PERSONAL OCHOTNY.CELKOVY DOJEM JE HOTEL3*KVALITY.V HURGHADE JSOU LEPSI HOTELY AT POLOHOU UBYTOVANIM I STRAVOU.NAPR.GIFTUN,DESERT ROSE,DANA BEACH,VSECHNY HOTELY V MAKADI.JE LEPE DAT NEJAKOU TU KORUNU NAVIC.TAKE JSEM SI V TECHTO HOELICH PRIPADALA JAKO HOST Z NEMECKA ATD.S EXIMEM MAM VELMI DOBRE ALE I SPATNE ZKUSENOSTI.ASI JE TO TAKY TROCHU O STESTI.DOUFAM ZE BUDEME MIT VSICHNI JEDNOU VETSI JISTOTU V KVALITNICH SLUZBACH CESTOVNICH KANCELARI.

vloženo:
21.11.2008 17:28:02
Předchozí příspěvky jsem nečetl, ale musím pochválit CK Fischer. Našel jsem levnější zájezd do stejného hotelu, co nabízí Fischer a Fischer mi hned 16 tisíc slevnil a dal 500 Kč odměnu. Garance nejnižších cen funguje. Díky

vloženo:
19.05.2013 12:52:12

vloženo:
19.05.2013 13:39:01
Taky jezdíme na dovolené jenom s CK Fischer. U nich snad jako u jediné ck si člověk může být jistej tím, že to co slibují je pravda. Vše vždycky bylo tak jak mělo. Letos pojedeme zase na Krétu do stejného hotelu jako loni Solimar Dias.

Vojtech Klain
vloženo:
28.05.2013 17:27:13
Tak tadle diskuze mě docela přesvědčila, že s nimi bych si troufla jet. Ale ještě nevíme, kam bysme se chtěli podívat.

Petr Stavrovsky
vloženo:
12.06.2013 11:13:57
My jsme byli s CK FISCHER na Bali, byla to nejkrásnější dovolená, na které jsme kdy byli. A cestovka? Na jedničku.

Vojtech Klain
vloženo:
19.06.2013 11:32:37
Na Bali? tak to muselo být super! Tam se chci rozhodně taky někdy podívat. Závidim.

Petr Stavrovsky
vloženo:
20.06.2013 12:30:54
Opravdu doporučuji. Určitě se tam ještě někdy podívám. Však se vydejte taky pokud můžete ;)

Vojtech Klain
vloženo:
24.06.2013 12:17:57
A kde jste tam přesně byli? My jsme se letos rozhodli pro pro Krétu.

Petr Stavrovsky
vloženo:
25.06.2013 11:48:26
Tady .fischer.cz/indonesie/bali/nusa-dua/nikko-bali-resort?DP=4312&MT=1&DD=2013-10-07T00:00:00&NN=10&RT=15&RC=DR0ST0

Vojtech Klain
vloženo:
10.07.2013 10:54:12
To vypadá fakt nádherně. Tak to dost závidim. Musím začít šetřit :-))

Petr Stavrovsky
vloženo:
12.07.2013 11:46:41
To určitě začněte, stojí to za to ;) jako zažil jsem pár dovolených, po kterým jsem konstatoval, že to byly vyhozené peníze, ale tato dovolená k ním rozhodně napatřila.

Vojtech Klain
vloženo:
16.07.2013 11:13:13
To věřím! Taky máme za sebou pár marných dovolených, proto už nechci jet jen tak někam. Ted se těšim už na tu Krétu, doufám, že to bude Fischrem vpohodě, jak tu všichni píší :) a dovolenou si užijeme.

Petr Stavrovsky
vloženo:
23.07.2013 11:05:35
Určitě bude ;) tak přeji pěknou dovolenou.

Otakar Sabo
vloženo:
08.10.2013 11:06:55
CK FISCHER nejspolehlivější ck, s kterou jsme někde byli. Ted už lítáme jen s něma. U nich se nám nikdy nestalo např. že by hotel vypadal jinak, nebo že by byl jinde, než měl být, jiný výhled apod. jako se nám stávalo u jiných ck.

Miluska Radimska
vloženo:
06.11.2013 13:17:48
A na horách jste s nimi někdo byl? My jsme byli s Fischerem na dovolené v léte dvakrát a bylo to vpořádku, ale na horách jsme s nimi nebyli, tak o tom letos přemýšlíme.

Vojtech Klain
vloženo:
11.11.2013 12:54:33
Jedu s nimi tuto zimu na hory. Do Rakouska..

Miluska Radimska
vloženo:
04.12.2013 11:27:11
My jsme se rozhodli pro Itálii. Tam jsme ještě nebyla a prý to tam stojí za to.

vloženo:
24.07.2015 18:55:42
Byla jsem s nimi v Itálii 2x a oba zájezdy byly super

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz