Diskuzní fórum o cestování - TÝM SOPKA CENZURUJE PŘÍSPĚVKY?....

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> TÝM SOPKA CENZURUJE PŘÍSPĚVKY?....

Téma diskuse:
TÝM SOPKA CENZURUJE PŘÍSPĚVKY?....
autor:
 anonym
vloženo:
14.12.2004 19:32:39
Pěkný podvečer vám přeji. O víkendu jsem pod titulem CK FISCHER uveřejnila své subjektivní hodnocení této CK s následnou žádostí směrovanou Vašim čtenářům. Tentokráte se obracím na vás, z jakého důvodu byl tento příspěvek z Vašich stránek odstraněn. Nebo snad POVAŽUJETE ZA NEPŘÍPUSTNÉ NĚKOHO HODNOTIT KLADNĚ, PŘÍPADNĚ ŽÁDAT O ZKUŠENOSTI A SROVNÁNÍ S JINÝMI CESTOVKAMI? Bublina

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
15.12.2004 12:57:18
Dobry den, prispevky necenzurujeme, samozrejme s vyjimkou pripadu, ktere nejsou opravdu unosne. Mozna Vas zmatlo to, ze jsem nase diskuzni forum rozdelili do temat ktera jsou "o cestovnich kancelarich, o hotelech, ostatni" V sekci o cestovnich kancelarich je prispevek o ck Fischer. Nevim ovsem jestli je Vas protoze tam neni zadny podpis. Andrea Kratka, tym sopka.cz

anonym
vloženo:
15.12.2004 13:28:35
Také přeji dobrý den, ale včera včer sekce cestovní kanceláře byla prázdná... Teď už to jede o.k. Zdravím. Bublina (P.S.K tomu podpisu: na veřejném foru je snad přezdívka běžná. Ubezpečuji Vás, že nejsem zaměstnancem žádné ck, nýbrž převážně nezávislá cestovatelka)

anonym
vloženo:
15.12.2004 13:46:18
Mozna se nekde vloudila chybka ale hlavne ze je to uz v poradku. Budeme radi za kazdy Vas prispevek a poznatek i v budoucnu.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz