Diskuzní fórum o cestování - ROYAL AZUR****

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> ROYAL AZUR****

Téma diskuse:
ROYAL AZUR****
autor:
 anonym
vloženo:
15.12.2004 13:55:04
Zdravím všechny cestovatele po Egyptě, budu vděčná za Vaše zkušenosti s hotelem ROYAL AZUR, případně jeho srovnáním s ARABIA BEACH nebo jinými z nabídky ck Fischer. Předem díky. Bublina

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
16.12.2004 16:37:32
Ahoj Bublinko, byli jsme v Royal Azur před 3 roky a bylo to super. Jsou tam krásné bazény, kteé leží uprostřed 2 křídel hotelu, takže při případném větru jsou chráněny. Bezvadně tam funguje all inclusive, po celý den. Na pokoji lednice s pitím. Jídlo výborné, čistota. V Arabii byla moje kamarádka, taky si strašně chválila. Podle mne rozdíl spočívá v tom, jestli chceš být v rušnější části, tedy Arabii v Hurgádě, nebo v klídečku Royalu na Macadi bay. Kdybych se rozhodovala já, brala bych Royal Azur. Byli jsme tam s Fischerem a jak říkám, nemělo to chybu.B.

anonym
vloženo:
16.12.2004 20:01:19
Díky za zkušenosti a rady. Ještě poprosím o doplnění: Jak tam vypadá vlez do vody? A pokud jste tam byli v zimě, je voda na koupání i v moři? Zdravím Bublina

anonym
vloženo:
16.12.2004 20:33:35
Je tam pozvolný vstup do vody, větší záliv a kousek od břehu korálová pole na šnorchlování. My jsme tam byli začátkem března, sluníčko krásně opalovalo, ale foukal dost ledový vítr, takže voda v moři byla dost studená. Ale v 1 bazénu je voda mořská, takže jsme se koupali aspoň tam. Pokud bys chtěla v zimě, já tedy bych si moc netroufla, už teď je tam prý kolem 20 a i když má voda 24, na koupání to není nic příjemného. Aspoň já mám ráda teplo. Přes zimu je nevýhodou právě ten studený a silný vítr a ten tam opravdu je. Nejlepší do Egypta od konce března do konce listopadu, s výjimkou letních měsíců, kdy je tam prý příšerně vedro. Já bych to řekla i tak, že teď v zimním období je ten Egypt téměř za hubičku a pro nic za nic to nebude. Ještě Ti dám adresy, kde se můžeš o hotelech dovědět víc. Tak si dobře vyber.B. www.recenzie-hotelov.sk www.egypt.webz.cz

anonym
vloženo:
16.12.2004 21:47:22
Jsem ze stáda těch trošku otužilejších (tak třeba Jadran od dubna a klidně v říjnu), ale budeš mít pravdu, že ten vítr by asi moc příjemný nebyl. Ještě uvidím, jak to s tou letošní zimou dopadne. Na těch webech už jsem byla, je tam taky hodně postřehů, ale o tomhle hotelu téměř nic. Moc děkuju za odpovědi, možná se ještě někde někdy potkáme... Bublina

anonym
vloženo:
07.01.2005 18:29:40
V Arabii Beach jsme byli loni v létě a nemám nejmenších připomínek, krásné pokoje, úžasný personál, skvělé jídlo (výběr z 5 restaurací, což se málokdy vidí). Je pravda, že první den jsme byli trošku zmatení, protože je tam tolik věcí a příležitostí k vyřádění se, že je člověk není schopen naráz posbírat. Můžu jenom vřele doporučit. Letos se tam chceme opět dostat. Naprosto nás chytli korálové útesy hned u pláže. Je pravda, že manželka šlápla na ježka, pročež doporučuji koupit boty do moře. Ale ani s ošetřením nebyl problém, protože 100 m od hotelu je poměrně dobře (na evropské poměry) fungující nemocnice. Pracujeme oba v cestovním ruchu, takže víme, co si za své peníze můžeme nebo nemůžeme dovolit, ale s Arabií Beach jsme určitě neudělali chybu.

anonym
vloženo:
06.03.2005 21:08:51
Takže znovu díky za doporučení, přes varování jsme to riskli v druhé polovině února. Sice občas zafoukalo, ale vítr byl většinou teplý a plavat se dalo každý den (i když často mezi brrr medůzami), sluníčko peklo po africku, počasí tedy vyšlo. A k hotelu Royal Azur:lze jej hodnotit jako noblesní po všech stránkách - lokalitou (nesrovnatelně lepší místo než hotely uvnitř ne zrovna čisté zátoky Makadi), hygienickým standartem, zvukovou izolací jednotlivých prostor i klientelou... Animační programy ve čtyřech jazycích jsou jen mezi křídly hotelu u bazénu ve dne, večerní program hosty neobtěžuje. Prostě místo vhodné k poklidnému lenošení a odpočinku na pláži. Bubli

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz