Diskuzní fórum o cestování - Mt.Kenya

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Mt.Kenya

Téma diskuse:
Mt.Kenya
autor:
Katka K.
vloženo:
21.02.2007 17:23:26
Ahoj,jedeme v breznu do Keni a radi bychom si take udelali trek na Mt.Kenya. Nejspise nahoru cestou Sirimon a zpet cestou Naro Moru. Mate s s vystupem nekdo zkusenost? Zrejme budeme mit sebou stan a chtela jsem se zeptat jestli nemate nekdo zkusenost s prespanim v chatach a bandas. Nevite koli stoji? Zdrazili jako vstup do parku? Lze prespat v Austran hut a nebo je to jen pro cleny MCK? A kterou cestou obejit vrcholy, pres Austrian hut a nebo pres Two Tarn? Diky za vsechny rady.

Reakce: autor:
Mirek
vloženo:
02.03.2007 12:32:11
Ahoj, byl jsem na Mt. keni před 8 lety ale divil bych se kdyby se změnilo že vás tam nepustí bez místního průvodce. Přespání je pak automaticky v chatách a v ceně výletu takže kvůli výstupu na Kenu si stany neberte. My šli Sirimona tam i zpět takže se přespávalo 2x - Old Moses camp první noc a Shiptons camp druhou. Z vrcholu se pak dá sejít k hranici parku během jediného dne. Cenu si už nepamatuji ale rozhodně nezapomente na purifikační tablety, voda z potoků na Mt.keni rozhodně nevoněla čistotou.

Reakce: autor:
Katka Kybicova
vloženo:
28.03.2007 22:03:29
Diky, uz jsme tam byli. Stale plati, ze pokud jste nejmene dva muzete jit sami bez pruvodce. Takze jsme vyrazili sami bez pruvodcu i nosicu (to jinak vyjde cca 100USD na cloveka na den plus vstupne a spani v chatach-cca 10-15USD/noc) s vlastnim stanem. Sli jsme vzhuru Sirimonem a spali mimo kempy a dolu Naro Moru. Ceny se zvedli, pokud chcete na vrchol musite platit 70USD/os za tri dny a kazdy den navic 20USD. Potvrzuji, ze je dobre mit sebou dezinfekci na vodu, ktera je vsude dostupna.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz