Diskuzní fórum o cestování - Otřesná dovolená s Blue Style

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Otřesná dovolená s Blue Style

Téma diskuse:
Otřesná dovolená s Blue Style
autor:
Marta
vloženo:
20.03.2007 11:15:59
Chlěla bych varovat před CK Blue Style,něco tak otřesneho jsem ještě nezažila a nikomu ani nepříteli bych to nepřála.Bohužel v tom figurovali moje dvě děti.V loni jsem zašla do CK, stím že chci na dovolenou s dětmi 4 měsíční mimino a 5letý capart,podmínka byla,že chci plný servis,doktora na hotelu,hotel přímo na plaži max. 150m od.Nebyla jsem limitovana penezi,za super servis si taky zaplatim.Nejen ze byli schody(take jsem upozornovala,ze budu mit kočarek) uplne vsude,pokoj byl plny komaru (pry je sezona),byla jsem na Krétě již po 6 a komary jsem tam nezažila,V noci jsem ležela s miminem pod prosteradlem a staršín dceru kamaři poštípoli tak ze zacala natékat,rano jsem požadala delegatku o zavolani lekare,nejen ze na hotelu nebyl,ale navic mi ho odmitla zavolat,za dceři stejne nic nepředepiše(delegatka se zrejme minula povolanim,kdyz si hrala na doktorku) Podle me ohrozila zivot meho ditete.Tak a ted neco k mori nebylo ani 150m ani 200m ani 500m,tedy pardon bylo po 500m,ale jakesi utesy,takže jsem se pekne ve vedru prosla s kocarkem a za ruku vlekla 5letou dceru.Plaž ke koupani byla 1km.Ostatni dovolenkari travili dovolenou u bazenu,ktery byl hluboky,tudíž ne pro deti.Dovolena mi byla doporucena jako idealni pro deti.Abych nezapomela na misto pobytu,Kréta Anissaras- Hersonissos.Fakt hnus.MIle delegatce jsem rekla ze další deti ohrozujici noc tam nestravim, at mi i za cenu doplatku sezene neco jineho,totez vyrizoval v Praze i manzel. Byli velmi arogantni a neochotni a stale nechteli pochopit,ze jde predevsim o deti,nicmene manzel se jen tak nedal,nakonec mu bylo prislibeno ze s tim neco udelaji.Jo a sezona komaru,pekne h.....o,nic takoveho,nasla jsem kousek za apartmanem hnojistě,to byla líheň. No nic mene do vecera se nic nedelo,jak se rika slibem nezarmoutiš,tak jsme se na vlastni naklady v noci prestehovali nekam jinam.Od te doby dcera rika spatna Kreta a dobra Kreta,zbytek dovolene byl super,vlastne si za to muzu sama,nejela jsem na nase obvykle misto,ktere si zarizujem bez cestovky,myslela jsem ze kdyz pojedu s malými detmi,ze ten servis s cestovkou bude jistejsi.Šeredně jsem se spletla.Cestovku pry vlatni dva Arabove,tak že at si nase peníze užíji,jednou na te taky dojde.A slečne delegatce přeju at se ji stane neco podobneho az pojede s detmi na dovolenou,odmitnout zavolat lekere je silna kava.A snad by melo byt dostatecne varovani,ze kdyz v loni v recku hořelo CK BLUE STYLE byli jako jedini kteri tam svoje cestujici nechali.Soudit jsme se chteli,ale jak už nekdo predeslal v teto zemi se spíš chrani takovýhle podnikatele,než normalni člověk.Budiž mi to varováním,slibuju už to nikdy neudělam s BLUE STYLE nepoletím. jako doušku mi sdělili že nemam nikam jezdit s takto malými dětmi,proboha kde to sme? Marta

Reakce: autor:
yanina
vloženo:
20.03.2007 18:33:28
Milá paní, jen mě zaráží, že když opravdu jedete s tak malými dětmi, že si nic nezjistíte o hotelu a destinaci, kam se vydáváte. Existuje několit serverů s recenzemi v čestině, ale především zahraničních. Nebudu zpochybňovat kvalitu CK BS, ale opravdu asi jste se jako zodpovědná matka měla zajímat v první řadě vy o to, kam se vydáváte.

Hanina
vloženo:
20.03.2007 23:27:56
Vážená paní, plně souhlasím s Vašim hodnocením CK Blue Style - je prostě neseriozní /a to je slabé slovo/. Jen jedinkát jsem s touto CK chtěla vycestovat na Djerbu, protože pouze ona měla v nabídce hotel, kam jsem chtěla /v roce 2004/. Díky této CK jsem nikam neodjela a dodnes se s CK BS dohadujeme. Ale mělo by nás těšit, že naše peníze jsou použity na propagaci této CK /MISS ČR a mnoho dalších aktivit, které tato CK sponzoruje/. Tak i já, díky této zkušenosti, opět cestuji s CK, kterou mám vyzkoušenou a s kterou jsem nikdy neměla žádné potíže.

libatenn
vloženo:
21.03.2007 12:51:41
Byla jsem s Blue Style 1x a naprosto spokojená. Vaše rozhořčení chápu, ale musím říct, že jezdím s dcerou od mala a vždy důsledně vybírám dovolenou. Zabere mi to mnoho (opravdu mnoho!) hodin, strávených nad kily katalogů! Také prohlídkou recenzí na internetu.(INVIA). Zatím jsem se nespálila. Pohled na hotel musí být od pláže, abych viděla, jak široká je pláž a jak daleko od hotelu. (Nesnáším dlouhé, široké pláže plné lidí). Fotka bazénu, restaurace, pokoje je samozřejmostí. Taktéž slunečník a lehátko u bazénu i na pláži ZDARMA! Dcera je dost vybíravá v jídle a taky nerada jí, takže s sebou beru i nějaké jídlo, co má ráda i když mám ALL incl.(Hlavně do muslimských zemí).(Ponornou el. spirálu a talířek vozím také). Beru s sebou veškeré léky, i antibiotika a "komárovník" - el. odpuzovač komárů. Musím odletět s pocitem, že mě nemůže nic překvapit. Létáme také se Sunny Days, Firo, letos poprvé s Tomi Tour. Zatím spokojeni.

Dory
vloženo:
21.03.2007 14:20:27
Milá paní, naprosto s Vámi souhlasím, že cestovní kancelář Blue Style je neseriózní a ke klientům se chová neprofesiálně. I my jsem loni vycestovali s touto kanceláří do Egypta. Tři dny před odletem - byl to pátek večer - nás telefonicky kontaktovali s tím, že bohužel nás nemohou ubytovat v námi zaplaceném hotelu, ale že nám nabízí jiný hotel. Na naše agrumenty, že tento hotel se nachází v jiné destinaci Egypta a že je také dražší nám bylo telefonicky sděleno, že budeme moci čerpat veškeré služby tohoto hotelu jako refundaci za změnu hotelu. Po příjezdu do hotelu nám ale kartičky na služby byly odebrány ještě dříve než nám dopravili zavazadla na pokoje. Delegátka v hotelu byla arogantní - s tím, že nemáme nic písemně. Jak asi, když nám to bylo sděleno v pátek večer a my odlétali v pondělí ráno. S námi v zájezdu byli lidé, co byli ve stejné situaci jako my a ty měli zájezd objednaný a zaplacený už od února a to jsme letěli v červenci. Nám to tak nevadilo - zásadně jezdíme na poslední chvíli - ale jde o přístup. Vrcholem bylo, když nám delegátka špatně sdělila čas odjezdu na výlet a nám autobus i loď ujely. Když jsme měli odlétat zpět do Prahy, nebyla delegátka schopna zjistit do kdy musíme opustit pokoje - tvrdila nám, že můžeme zůstat na pokojích až do 4 hodin odpoledne a pak nám v půl jedné oznámila, že máme pokoje opustit ve 12. hodin. Což bylo nemožné, když už bylo půl hodiny poté. Při odevzdávání klíčů na recepci po nás pak požadovali 30 dolarů. Naštěstí ovládáme docela dobře angličtinu a tak jsme si to vysvětlili, ale nevím jak by se dohadovali lidé, kteří nemají jazykové znalosti. Jezdíme na dovolenou k moři každý rok, ale s cestovní kanceláří Blue Style už nikdy - to raději budeme doma.

Fany
vloženo:
22.03.2007 22:58:27
Tebe bych nechtěl mít doma ani náhodou... A s takovým miminem máš sedět doma a ne jezdit na Krétu...

Jana
vloženo:
09.04.2007 17:15:42
Nezlobte se na mě, ale nechápu co myslíte tím důkladně vybírat a strávit s tím mnoho hodin. Já vybírala důkladně, zaplatila padesát tisíc za mě a 2 děti/11a 10 let/ a byla to katastrofa. Na co mi je, že několik hodin vybírám, když nám pak sdělí delegátka CK Blue Style s úsměvem, že hotel je obsazen a dají nás jinam. Pokaždé, když se koná Miss ČR a Blue Style je uváděna jako sponzor, tak si říkám, kolik lidí zase napálili, aby si mohli hrát na sponzora.

anonym
vloženo:
13.05.2007 20:45:41
Také s Vámi souhlasím.Jezdím se dvěma malými dětmi a i přes doporučení si hotel ověřím a pořádně vše zjistím.Nikdy bych neodjela bez léků a přípravku proti komárům.Nechápu jak paní Marta nebere základní potřeby,kor když má s sebou úplné mimčo.

anonym
vloženo:
19.05.2007 14:29:58
Paní Marta se zapomněla zmínit o tom, že jí delegátka ještě ten samý den kdy si stěžovala na komáry přivezla z lékárny, která byla ve vedlejším letovisku, prostředky proti komárům, jak pro miminko,tak pro dospělé :-)

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz