Diskuzní fórum o cestování - My planet
Hledání   hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky


Diskuse >>> výpis příspěvků >>> My planet

Téma diskuse:
My planet
autor:
Iva
vloženo:
21.03.2007 22:47:40
Nezná někdo ck My planet?


Reakce: autor:
Petra
vloženo:
27.08.2007 13:39:06
Nejradsi bych ji nepoznala, ale bohuzel uz ji znam :( Mesic jsme meli zaplaceny zajezd, na ktery jsme neodleteli (nepotvrzena rezervace v hotelu).

Reakce: autor:
Lucka
vloženo:
29.08.2007 20:50:00
Rozhodne nedoporučuji, změnili nám hotel na místě za horší!:(

Reakce: autor:
Michal
vloženo:
05.09.2007 12:13:03
Mám úplně stejnou zkušenost...na místě změněný hotel za horší a totální nezájem z jejich strany cokoli řešit!!!

Reakce: autor:
Andrea
vloženo:
06.09.2007 12:53:49
Rozhodně take nedoporučuji tuto cestovku.¨Letěli jsme s nimi na Rhodos.Až na mistě jsme se dozvěděli,že nas dají do jineho hotelu nižší kvality.Uplně na jine straně ostrova kde jsme měli byt.Dale jsme se dozvěděli,že to spadá pod polskou cestovku s nazvem Triada.Absolutní nezajem něco řešit.Nikdy více!!!

Reakce: autor:
hanka
vloženo:
10.09.2007 16:05:07
Vrátili jsme se z Kréty s cestovkou My Planet Také nás ubytovali do jiného hořšího hotelu (měli jsme all inclusive, hotel na pláži), byly jsme ubytování do bungalovů ,na hlavní silnici mezi Heraklionem a a Chánií, hrůza. Museli nás přestěhovat - do námi vybraného hotelu. Nemechte si to líbit, volejte a pište reklamace, všude je e-mail.

Reakce: autor:
marketka
vloženo:
24.10.2007 21:56:19
Znám jí až moc dobře.Rozhodně NEDOPORUČUJI!!S touto cestovkou jsme byli letos na dovolené.Hrůza.Změnili nám jména na letenkách,delegátka nic nevyřídila a hotel NEODPOVÍDAL katalogu.Měli jme podat stížnost bohužel jsme to neudělali,ale s touto cestovkou už nikdy!!!

Reakce: autor:
 
vloženo:
16.09.2008 23:14:05
zná někdo Club Sidar Turecko dík za info Iva hlinakova@volny.cz

Reakce: autor:
 
vloženo:
10.07.2012 11:30:25
Zaplatili jsme si s přítelem 4*hotel a to v čem jsme bydleli bylo něco příšerného. Zaprvé jsme byli první kdo otevřeli po zimě pokoj (delegátka se usmívala, že to nemáme řešit, že řekové jsou takoví, že prostě nevětrají, prostě v říjnu zavřou pokoje a my jsme je otevřeli po půl roce bez vzduchu). Takže všechno bylo zatuchlé, špinavé, plesnivé, nevětraná podezděná postel, pokoj plný mravenců, nefunkční klimatizace, plesnivý nábytek (klidně dodám fotografie (lucnikvitek@seznam.cz). Zájezd jsme reklamovali: odpovědi typu, že fotografie (ty krásné pokoje, co jsme si podle fotek kupovali) jsou pouze orientační a mají to napsané v podmínkách, že vzdálest 800 metrů (namísto uváděných 200) je také pouze orientační, k zatuchlině napsali, že je to náš subjektivní pocit, 3 roky prošlé pití v lednici není jejich věc, oni deklarují pouze lednici, že nic nefungovalo, to jsou technické závady, za které oni nemohou a co se týče pokoje plného mravenců, tak si máme příště vozit repelent....... Chápete? 4 hvězdičky!!!Přidat reakci

Text:


Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz