Diskuzní fórum o cestování - TURECKO-Anitas Beach Club

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> TURECKO-Anitas Beach Club

Téma diskuse:
TURECKO-Anitas Beach Club
autor:
Zdenda
vloženo:
24.03.2007 18:23:32
Dobrý den, zvažuji dovolenou v Turecku, konkrétně v hotelu Anitas Beach club. Chtěl bych požádat, zda má někdo zkušenost s tímto hotelem a s možnosti vyžití v okolí, aby mi toto sdělil. Děkuji Zdenda.

Reakce: autor:
Isabella
vloženo:
17.04.2007 16:22:35
My jsme si tuto dovolenou už koupili, jedeme 22.6 se dvěma malýma dětma - 2,5 a 1,5 roku. Hotel nám byl vychválen že je super pro děti, tak pokud chcete jet později, tak po návratu vám poreferuji, jak to tam vypadá.

anonym
vloženo:
03.06.2007 17:34:20
Také se podělím o zážitek :-) Odlétáme 12.6. Jsem trochu rozpačitá ze služeb Detour už dopředu. Slíbíli nám pokoj pro 4 ososby a najednou z toho je dvoulůžkový s dvěmi přistýlkami - nevím jak se tam poskládáme s dvěmi dětmi. Odlet je sice 12,6., ale v 19,45 a návrat 22.6 je v časných ranních hodinách - tím se nám zájezd zkrátil na 9 dní pobytu. Asi se na služby této CK už neobrátím. :-)) Lenka

Lenka
vloženo:
09.06.2007 12:28:01
Dobrý den, byla bych moc ráda, kdyby jste na tyto stránky napsali Vaše zážitky a zkušenosti. Na tuto dovolenou taky odlétáme sice až 10.7. , ale máme to jako svatební cestu. Tak bych byla ráda za každou informaci. :-)) Moc díky

Zdenda
vloženo:
23.06.2007 17:45:20
Dobrý den, takže pro informaci, která se může hodit. právě jsem se vrátil z dovolené v uvedeném hotelu a mohu pouze konstatovat, že vše Super. Cestoval jsem s Tomi tour a vše bylo jak bylo slíbeno. Hotel je čistý, zdá se že nový, personál milý a usměvavý. Dokonce mě překvapilo, že češi jsou zde v jasné přesile a všude slyšíte Czek Repablik, jak se máš. Jídlo se obstojné, možná trochu menší výběr a pořád stejné, ale vždy si vyberete. Skvělé moučníky jako vždy. Moře je podle mě atypické a to v tom duchu, že jsou zde dost velké kameny a moře bylo trochu více špinavé, něž je zdrávo. Co je super je bazén. Vřele doporučuji s dětmi a jako svatební cestu ani nemluvě. Jedině si vemte sebou osušky, protože tyto u bazénu a moře nejsou a hotelové vám hned seberou zaměstnanci. Jinak říkám super, všem doporučuji a chválím Tomi tour. Děkuji.

Lenka
vloženo:
28.06.2007 20:08:46
Dobrý den, mockrát děkuji za příspěek o hotelu, ale mám ještě pár otázek. Tak jestli Vám to nevadí ráda bych se zeptala.Požadují tam nějaké společenské oblečení. Odpovídá hotel 4*? Co all inclusive? Bylo to v poho nebo nebo byly nějaké problémy - opravdu si budeme moc dát cokoliv? Slyšela jsem, že jsou někde s all inclusive vyčůraný. Dále by mě zajímalo, jestli byly vlny a zda tam provozují nějaké vodní sporty. Pořádá hotel taky nějaké animační programy? A co výlety? Jsou tam nějaké výlety lodí?. Doufám, že jsem Vás moc nezahltila otázkama a budu moc ráda, za Vaši odpověd a předem za ní děkuji.

anonym
vloženo:
28.06.2007 22:44:44
Dobrý den, takže ještě pár informací. Žádné společenské oblečení nepotřebujete, na jídlo se chodí normálně k kraťasech a tričkách, ženy v šatech. Můžete jíst v uzavřené klimatizované jídelně nebo venku na teresa. K jídlu si můžete opravdu dát co chcete, celý den je zdarna vše nealko i alko místní výroby. Běhěm dne dělají mezi hlavními jídly pizzu nebo hranolky, hamburgry. Když to přeženu, tak budete jenom jíst a pít pivo, vodku, gin nebo whisky. Hotel odpovídá 4*, žádný problém, klimatizace individuál, čisto, vše nové. koberce, prostě super. Moře s vlnami pořád, je otevřené, ale dá se plavat.

Zdenda
vloženo:
28.06.2007 22:49:47
Animační programy jsou po celý den u bazénu, dělá perfektní turek od vokurek, pořád zdraví Czech republik a je super. Hraje se vodní pólo, šipky, stolní tenis, gymnastika. každý večer je super program. Polikač ohně, kouzelník a u všeho jenom opět máte vše zdarma. Výlety nabízí i cestovky, ale nebyl jsem nijde a anich bycg nejel, kdo byl řákal, že hrůza, jenom auotbos, horko a na památky jenom 10 minut. Vyhozené pěníze, radši si kupte zlato nebo značkové zboží Adidas, Puma, Nike, ale pozor vše značkové poue turkiš. Hlavně smlouvejte, vždy alespoň na polovinu, použává se hodně ruština. Zpropitné nikde nechtějí. Všude bezpčno. Příjemnou dovolenou přeje Zdenda a dějte vdědět jak se líbilo Vám. Příjemný let a málo turbolencí nad mořem.

anonym
vloženo:
11.07.2007 15:00:46
My jsme se vrátili v pondělí. Bylo to fakt super...jak už tu bylo napsáno, se vším musím souhlasit. Jen k těm výletům...my jsme byli na lodním výletě - Green Canyon a bylo to na celý den a fakt nádherná příroda, dobré jídlo, super koupání...moc se nám to líbilo, pak jsme byli ještě na raftech ale to nic moc, tedy pokuď jste nikdy na raftu nebyli tak to bude asi velký zážitek, ale my jezdíme každý rok tak jsme byli trošku zklamaní. Zvládne to opravdu každý a i děti tak 6let a výš nemají vůbec problém.

Karel
vloženo:
12.07.2007 23:18:56
Dobrý den chtěl bych se zeptat jak je to v tomto hotelu a jeho s nočním životem dá se zde v okolí někam zajít nebo dostačuje program v hotelu?

Karel
vloženo:
12.07.2007 23:19:28
Dobrý den chtěl bych se zeptat jak je to v tomto hotelu a jeho s nočním životem dá se zde v okolí někam zajít nebo dostačuje program v hotelu?

Karel
vloženo:
12.07.2007 23:19:59

Lenka
vloženo:
24.07.2007 13:12:28
Dobrý den, tak jsem s vrátili z té svatební cesty z Turecka a bylo to nádherný. Výhled na moře ze 4 patra, všechno v pokoji fungovalo tak jak mělo.Všechno bylo tak jak všichni psali, akorát co mě docela zklamalo bylo to jídlo. Pořád bylo to samé dokola, těstoviny, rýže, čína. Chyběli nám tam mořské plody, ale jinak bylo vše OK. Taky jsme byli na výletě Green canyon a fakt to bylo kouzelný. Pak jsem ještě byli na aquaparku a delfináriu a taky to nemělo chybu. Ta šou s delfíny se jen tak neuvidí. Byli jsme od cestovní kanceláře Azur Reizen a nebyli s nima žádné problémy. Prostě dovolená posle představ.

Lenka
vloženo:
24.07.2007 13:12:30
Dobrý den, tak jsem s vrátili z té svatební cesty z Turecka a bylo to nádherný. Výhled na moře ze 4 patra, všechno v pokoji fungovalo tak jak mělo.Všechno bylo tak jak všichni psali, akorát co mě docela zklamalo bylo to jídlo. Pořád bylo to samé dokola, těstoviny, rýže, čína. Chyběli nám tam mořské plody, ale jinak bylo vše OK. Taky jsme byli na výletě Green canyon a fakt to bylo kouzelný. Pak jsem ještě byli na aquaparku a delfináriu a taky to nemělo chybu. Ta šou s delfíny se jen tak neuvidí. Byli jsme od cestovní kanceláře Azur Reizen a nebyli s nima žádné problémy. Prostě dovolená podle představ.

GÁBINA
vloženo:
26.07.2007 15:25:14
Dobrý den.Nejdříve bych Vám chtěla popřát hodně štěstíčka v manželství.A hned potom poděkovat,jak Vám tak i Zdendovi. 31.8 odletáme s přítelem a kamarády do Turecka do stejného hotelu a díky vám se těšíme snad ještě víc,pokud to vůbec jěště jde.Zájezd máme také od Azur Reizen a tak jsem si moc ráda přečetla,že jste byli spokojeni.Konečně zde padlo i něco pozitivního o výletech,jen doufám,že byly za rozumné ceny :o) Ještě jednou Vám moc děkuji s pozdravem Gábina

Lenka
vloženo:
29.07.2007 12:09:22
Dobrý den.Letíme v úterý 31.7. do Turecka oblast Konakkli,hotel Anitas beach club.Chtěla jsem se zeptat jestli někdo neví za jakou cenu se tam pohybují výlety.

Týna
vloženo:
25.08.2007 17:42:47
My tam také letíme. Do Anitas Beach. Letíme dens(vlastně už zítra) v 5. hodin ráno z letiště Ruzyně s CK Blue Style. Snad to bude dobrý. tyto recenze mne moc potěšili !!!

vloženo:
04.08.2011 15:40:20
Pěkný den chci se zeptat na pobyt v turecku v druhé polovině záři jestli se dá koupat,a jestli jsou v terecku meduzi.Děkuji Pavla

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz