Diskuzní fórum o cestování - Cesta letadlem
Hledání   hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky


Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Cesta letadlem

Téma diskuse:
Cesta letadlem
autor:
 anonym
vloženo:
01.04.2007 17:16:05
Úmyslně nenapíšu jméno CK s kterou jsme cestu podnikli,protože tento problém není ani tak problém CK,jako spíš problém letecké společnosti Travel servis.Budišž to trochu varováním pro všechny,kdo se chtějí podobných výletů účastnit.Letos jsme si zaplatili letecký zájezd do Indické Goa.Vše proběhlo naprosto na jedničku(CK tedy naprosto v pohodě) až na cestu letadlem.Travel servis nás opět pěkně vyšplouchl,když jsme po 6 hodinách letu v přecpané turistické třídě(kontroluje vůbec někdo rozestupy mezi sedačkami u letů na dlouhé tratě?)měli mít mezipřistání v Bahrajnu a odpočinout si od sezení zatímco doplní do letadla palivo a catering.Nejenže společnost změnila letiště mezipřistání(přistáli jsme ve skutečnosti v Qataru),ale navíc nás ani nepustili z letadla,kde nás 1,5!hodiny nutili sedět už tak unavené na sedadlech.Celkem jsem tedy strávili v letadle úmorných 10hodin.To samé se opakovalo i na zpáteční cestě. Podotýkám,že podobnou "skvělou zkušenost" s Travel servisem máme z před dvěma lety,kdy jmse letěli do Thajska a kde nás tatao společnost tam i zpět místo avizovaných 12 hodin letu přesouvala jak králíky celých 24 hodin(bez jediné omluvy!).Kdyby bylo možné s CK cestovat jinou společností do Asie,tak bych to hned učinil,ale bohužel to není možné.Příště poletíme do Asie na vlastní pěst(ač jsme jinak se službami českých CK spokojeni).Ještě nakonec malá výtka letišti v Ruzyni.Odlétali jsme ve 3.00hod. ráno a nikde otevřen žádný obchod,kdebychom si mohli koupit balenou vodu do letadla,jelikož podle nových pravidel si ji s sebou z domova vzít nesmíme.Výsledkem bylo,že všech cca 150 pasažérů letadla neustále doslova bombardovalo letušky s požadavky o pití(10hodin!)


Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
02.04.2007 18:14:24
To není problém jenom Travel servisu. Nedavno jsme letěli na Dominikánku s ČSA a taky jsme museli hodinu a půl dřepět v letadle na letišti v Madridu, než doplní pohonné hmoty. Myslím, že u nás si člověk leteckou společnost nevybere.

Reakce: autor:
Karel
vloženo:
07.04.2007 11:33:45
Také jsm absolvoval let do Thajska s Travel Servisem i do DR s ČSA. Rozdíl je opravu v letadle cesta do Dominikánské s ČSA je daleko příjemnější i s mezipřistáním v Madridu, protože ČSA využívá na let Airbus 320, který má větší prostor - dvě uličky, větší úložný prostor, větší rozestupy sedadel, konfiguraci 2-4-2, během celého letu možnost využití televize, hudby. Kdežto Travel Service letá Boeingem 737, který není přizpůsobem na let na dlouhé tratě, s takovým letadlem max. na Kanáry. Známí s TS leteli letos na Kubu, měli 2 mezipřistání Azory a Bermudy, let trval 16 hodin, s takovým letadlem ani zadarmo.

Reakce: autor:
 
vloženo:
09.06.2008 22:51:28
Karle! Jak si přišel na to, že 737 není dělaná na dlouhé tratě? Běžně se s ní lítá např. do USA,... Pokud chceš vyšší komfort, musíš mít holt víc peněz. Pokud někomu nevyhovuje economy třída, má k dispozici first class(to nejlepší od Lufthansy do USA 150000Kč:-)). Je mi jasný, že sedět v letadle 10hod není moc příjemný, ale pustit 150 lidí někam do pryč na 1.5h znamená, že na vetšinu budeš ještě další hod čekat než se ti seběhnou, přičemž budou ostatní brblat, že maj spoždění. Rozestupy mezi sedačkami jsou úměrné třídě, ve které cestujete(Čím vyšší třída, tím víc místa, tím dražší letenka...). Pokud Vám vadí 16h v letadle, máte k dispozici ještě 16 dní v autobuse... :-)Přidat reakci

Text:


Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz