Diskuzní fórum o cestování - Dovolená s Blue Style

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Dovolená s Blue Style

Téma diskuse:
Dovolená s Blue Style
autor:
Kokeš
vloženo:
08.04.2007 18:15:42
Strávili jsme dovolenou (14 dní) s Blue Style v Řecku -Pefkochori na Chalkidiky ve vile Avra. Všem, kteří o tom uvažují VELKÉ varování. Příšerné ubytování, bych ještě překousl, ale nečištěný bazén, což jsme zjistili až potom co naše dcera dostala Impetigo na obličeji, že skoro přišla o oko. Prý je tím vila Avra v Řecku proslulá. Rovnou z letiště jsme jeli na první pomoc. Naštěstí vše dobře dopadlo. Příště si raději připlatím, ale už u jiné cestovky. Všem přeji krásnou letošní dovolenou a co nejméně problémů s CK.

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
22.05.2007 18:27:07
To jsem v šoku, že si ten bazen nevyčistlii, to je konec, co lidi mohou udělat, když jsou špindíři.Bylo tam jinak krásně na chalkidiki?moře a podnebí, lidi?

Kokeš
vloženo:
25.05.2007 17:30:49
Chalkidiky je jinak moc krásné, lidé příjemní. Jen si vyberte hotel vyšší kategorie. Přeji krásnou dovolenou.

vloženo:
14.07.2009 18:32:57
já jsem s blue stylem byla spokojena lidě příjemní delegátka také příjemná.Letěli jsem na Djerbu v Tunisku hotel Ksar Djerba-všem ho doporučuji je to opravdu dobrý hotel.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz