Diskuzní fórum o cestování - Dominikanská Republika Hotel Talanquera

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Dominikanská Republika Hotel Talanquera

Téma diskuse:
Dominikanská Republika Hotel Talanquera
autor:
Lukáš Závodný
vloženo:
12.04.2007 21:27:29
cesta:let tam trval 11 hodin s mezipřistáním v Madridu(CK neupozorňují).v Madridu jsme strávili 2 hodiny... . cesta na hotel:místním autobusem (v ČR dávno vyřazeným).Řidič,který Vás veze má řidičák za 20 dolarů(nemusí umět jezdit a může za cesty popíjet Rum).cesty v katastrofálním stavu 4 třída hotel:hotel vypadá jinak než na fotce vypadá...něco na styl F1..pozor na věci na pokoji,pokojská má univerzální klíč a otvírá každému...věci zamykejte v kufru...když prší,máte mokro v pokoji...pláž je až moc dlouhá..nemáte se kousek od moře kde schovat.. hoteliér vyřizuje věci 1 hodinu..v neděli vůbec tzv maňána (někdy nebo nikdy.)pokojská je drzá..po 2 dnech v ledničce nemáte nic.přináší věci pouze z 1 dolar.nedaleko v moři jsou chobotnice..budou vás otravovat obchodníci(říkejte vše mám na hotelu)I´ve got all things in ¨Hotel...většina obsluhy neumí Anglicky.V Dominikánské rep.je 40% lidí nakažených AIDS.. cesta zpět:taky v míst.autobusu na letišti nekontrolují váhu zavazadel...můžete mít kufr 4x těžší.tekutiny zpět můžete mít normálně v příruč.zavazadle..let trvá 9 hodin...

Reakce: autor:
Martin
vloženo:
14.04.2007 13:17:57
Musím reagovat na Váš příspěvek. My jsme byli v DR dubnu 2006, rovněž charterem ČSA o mezipřistání nás informovali v CK již při rezervaci, dokonce byl Madrid i v letence: PRG-La Romana, via Madrid. Byli jsme v oblasti Punta Cana - h. Ifa Villas Bavaro, všechno super, nádherná širová kokosová pláž s bílým pískem. Rovněž doprava do hotelu OK, až do samotného ubytování byla s námi česká průvodkyně. Asi záleží na CK, se kterou letíte, a která má dobré schopnosti vyjednávat s hoteliéry, mi byli s CK Fischer.

Závodný Lukáš
vloženo:
14.04.2007 19:57:08
Dobrý den.Letěl jste 30.3.2007??my jsme také byli s CK Fischer,ale služby byly nedostačující..v DM jsou česky mluvící průvodci zaměstnáni u místní CK(Chocolate tour..)

Martin
vloženo:
15.04.2007 10:15:08
Dobrý den, asi jste měl smůlu na lidi již od samotné rezervace, že Vás neupozornili na mezipřistání v Madridu, ale právě jsem se díval do ceníku ke katalogu Exotika a mezipřistání tam je uvedeno. Buďte rád, že byl let s ČSA, my byli v lednu v Thajsku a let byl s Travel Servisem, Boeingem 737, se 2 mězipřistáními, tak to je hrůza, let měl být 12 hod. a byl 18, to let Airbusem je, aspoň trochu příjemější. A pak záleží asi na hotelu, který si člověk vybere, jak už jsem psal my byli v oblastu Punta Cana - Bavaro, kde jsou nejlepší a nejkvalitnější hoteli, což, taky potvrdilo naši správnou volbu. Průvodkyni jsme měli p. Janu Samcovou, bezvadná, zajistila nám ubytování v nejlepších pokojích, výlety - ostrovy Saona. "Bacardi", SUPER. A mentalita místních je prostě taková, mají na všechno čas. Ale hlavně si člověk asi musí uědomit, že je v DR, což je ráj na zemi a na všechno špatné se rychle zapomíná. My letíme v úterý 17.4. s Fischerem na 12 dní na Kubu.

Martin
vloženo:
15.04.2007 10:21:45
A ještě jedno info - agentura Chocolate tour, je sice dominikánská, ale právě p. Samcová je její majitelkou, protože již několik let je vdaná v DR, říkala nám to. A Ti ostatní průvodci jsou její zaměstnanci.

Karel
vloženo:
15.04.2007 19:24:32
Nedá mi to abych nereagoval.Mám pár dotazů:Proč jste proboha do Domonikánské republiky jezdili?To jste si nedokázali na netu zjistit kam vlastně letíte a líbilo se vám tam vůbec něco?Z vašeho příspěvku čiší jen a jen nespokojenost se vším s čím jste přišli do styku.

anonym
vloženo:
28.09.2007 09:59:31
Ano,ale tyto věci by se mohli hodit jiným...všechno ostatní bylo v naprostém pořádku,luxusní obsluha,výborná jídla po celý den,krásné výlety..ale to nikoho nezajímá...že?

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz