Diskuzní fórum o cestování - Řecko-busem

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Řecko-busem

Téma diskuse:
Řecko-busem
autor:
Magda
vloženo:
19.04.2007 09:55:52
Vážení, prosím o info-hledám CK, která by mne a mého přítele dopravila levněji na dovolenou do Řecka (Parga, Lefkada) busem (+trajekt) v srpnu v terminu 4.8.-20.8.2007; nástupní místo v okrese Teplice. Děkuji

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
19.04.2007 22:56:32
Jedna 27 hodinová cesta autobusem do Řecka mi stačí na celý život. Raději strávím ob rok dovolenku doma u bazénu a další rok letecky, než jet autobusem. A to jsme se nechali ještě jednou nalákat autobusem do Španělska a zpáteční jízda s objížďkou - 36 hodin !!! Autobusem už nikdy v životě !!!

anonym
vloženo:
23.04.2007 16:09:24
jihočeská CK Bolero Tour(z Třeboně)má slušné ceny,ale pro Vás je to z ruky.Jinak cestu do Řecka jsem s nimi absolvovala-nikdy více!!!!33 hodin autobusem,lodí.Jede se až na jih Itálie(přístav Brindisi)dále trajektem,pak zas 1h autobusem.Strašně náročné!!!!CK nám na lodi zajistila kajuty,ale cestovalo plno Turků a ty lodního dopravce přeplatili a celý autobus nocoval kde se dalo.CK pak část peněz vracela.Zpět vše ok.Sama za sebe Vám radím cestujte letecky!!!Je to fakt hrozná cesta.

anonym
vloženo:
24.04.2007 06:13:31
Mnohokrat dekuji za info a vase poznatky a zazitky,bude asi lepe, kdyz to fakt jeste zvazim, tu cestu busem.

simona
vloženo:
30.05.2007 11:36:06
cestu do řecka busem jsem absolvovala celkem už 4x a to 2x autobusem pouze do benátek a potom 24hod.trajektem a nebo pro mě lepší alternativou busem na jih italie 24hod. do brindisi a potom trajektem 11hod.tato varianta je lepší v tom,že se spolu s námi naloduje i autobus spolu i s našimi věcmi,z benátek se autobusy většinou vrací zpět do čech,doporučuji cestovku jk bus jilemnice,se kterou letos cestuji již po třetí.cesta je sice náročná ale dá se to celkem v pohodě vydržet,jinak parga je velmi krásné městečko,kde se člověk ani po 14dnech určitě nenudí,doporučuji výlet autobusem na klaštěry meteora,je to sice dlouhá cesta přes pohoří,takže většinou serpentiny ale zážitek určitě stojí zato.

bara
vloženo:
12.09.2007 23:39:13
zmrdi, nevite co mluvite, je to v poho

vloženo:
23.05.2008 20:01:16
Já jezdím do Řecka jenomu busem už 8 let. Mám fobii z letadel a je to naprosto v klidu. Pravda jezdím na sever Parga, Katerini, Sarti.. Nicméně Ostrava - hranice s Řeckem cca 24 - 27 hodin. Já nevím, nejsem zmlsaná, busy jsou klimatizované,pohodlné. Lidi v nich se tak nějak více poznají a vidíte krajinu a města, kde byste se normálně nedostali. Taky ale záleží na cestovce.

vloženo:
11.06.2008 11:40:52
Ja jsem jela do Recka busem samostatne, s nejakou dopravni spolecnosti z Florence, Praha, byli to Bulhari a bylo to dost hrozny. Jeli jsme do Sofie v Bulharsku, kde se rozbil autobus a oni mi jen rekli, ze dalsi jede za 12 hodin, at si pockam. Hruza, Bulhari se chovali strasne. Pak jeste cesta 12 hodin do Athen.... Dohromady 48 hodin. Pro jednou to byl docela zazitek, tolik zemi a lidi se jen tak nevidi. Ale od te doby radsi letam. :-)

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz