Diskuzní fórum o cestování - AIRSTOP

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
AIRSTOP
autor:
Simona
vloženo:
22.04.2007 18:20:55
Dobrý den, chtěla bych se vydat na dovolenou s prostředkovatelskou firmou Airstop, máte s tím někdo zkušenosti?Nerada bych se vydala na ne zrovna levnou dovolenou a nejela na Frankfurtské letiště s tím abych se tam dozvěděla, že se tam žádný odlet pro mě nekoná. Moc děkuji za každou odpověď

Reakce: autor:
jarin
vloženo:
26.04.2007 13:16:17
doporučuji Vám nacesty.cz je na trhu déle než airstop a když jsem přepočítal ceny v € ze stránek nacesty a porovnal jsem s cenami v czk u airstop.cz vyšlo mi nacesty o něco levněji, zřejmě nacesty.cz nespekuluje s přepočty €/czk, přitom v nacesty se dá tato částka zaplatit také v czk

Luděk
vloženo:
01.10.2007 23:42:50
Dobrý den, konkrétní zkušenost je taková, že Airstop není schopna informovat zákazníky o všech úskalích, které je mohou potkat, ač jim to zákon ukládá. Při odletu z Německa nás zapoměli informovat, že naše 7leté dítě potřebuje vlastní pas a nestačí pouze zápis v pase rodičů, ačkoli podle zákonů ČR je to v pořádku. V zákoně 159/99 Sb. je jasně řečeno: ".. je cestovní kancelář povinna před uzavřením cestovní smlouvy v katalogu, případně jinou prokazatelnou formou (dále jen "katalog") pravdivě, srozumitelně, úplně a řádně informovat .... mimo jiné i o pasových a vízových požadavcích pro občany České republiky ..." A cestovní kancelář Airstop se hájí tím, cituji:"Otázka na vstup dítěte zapsaného v pase z Vaší strany vznesena nebyla a ani jste se nám nezmínili, že Vaše dcera pas nemá... Dále bych rád zopakoval, že nejsme schopni předjímat všechny potencionální otázky zákazníků." Názor, ať si udělá každý sám...

Simča
vloženo:
31.10.2007 13:13:53
Dobrý den, se sprostředkovatelskou firmou Airstop letíme v dubnu na Maledivy, osobně jsme se s nimi sešli minulý pátek, pán vystupoval solidně, o všem nás informoval, zodpověděl všechny položené otázky a odcházeli jsme s celkem dobrým pocitem. tak doufám, že se nějaké problémy ještě nevyklubou a celá dovolená proběhne bez chybičky. Přeju klidnou a bezstarostnou dovolenou

Andrea
vloženo:
04.11.2007 20:11:50
Dobrý den, asi před měsícem jsme se vrátili z krásné dovolené na Srí Lance, jež nám zprostředkovala CK Airstop. Bohužel se nám při jednou fakultativním výletu podařilo ztratit naše zpáteční letenky. Kontatktovali jsme proto společnost Airstop po telefonu a tí nám ochotně zajistili vystavení náhradních letenek, jež jsme si pak před odletem vyzvedli na letišti v Colombu. Společnost všude kolem sebe doporučujeme!!!

Simča
vloženo:
12.11.2007 13:49:46
Dobrý den, Andreo, děkuju za odpověď. ještě bych se ráda zeptala, za jakou dobu jste obdržela od německé cestovky potvrzení o objednávce. V Airstopu nám bylo zděleno, že tak do čtrnácti dnů, co to tam oni zadají. Od té doby uplynuly již tři týdny, nechci zbytečně plašit, tak bych ráda věděla, jak dlouho to trvalo u vás. moc děkuju za info

Jarin
vloženo:
13.11.2007 10:00:18
Zakoupil jsem zájezd od něměcké CK Alltours v nacesty.cz, po složení částky jsem přišel domů a v e-mailu jsem našel potvrzení o zaknihování od německé CK, které mi zaslala CA nacesty.cz, týden před odletem mi poslali letenky a vouchery. Tak se Vám divím Andreo, že čekáte tři týdny an tak důležitý doklad..

Martina
vloženo:
27.12.2007 15:53:32
Asi hodinu po zaplacení jsme měli od Airstopu (Alltours) potvrzení v mailu o zaknihování. Pojištění přišlo druhý den po zaslání rodných čísel a adres. Tak snad ta dovolená letos dobře klapne. Jenom mám dotaz, máte někdo zkušenosti jak Air Berlin řeší zavazadla pro malé děti do dvou let? V Airstopu mi řekli, že nárok na vlastní zavazadlo určitě nemají (jenom kočárek), ale na jejich oficiálních stránkách je, že i mimino může mít 20 kg zavazadel. Ale není tam, zda jeden kus či je možno to rozložit do dvou kusů (chceme vzít vlastní postýlku, na kterou je prcek zvyklý). Neřešil někdo podobný problém? Díky.

www.isla-margarita.kvalitne.cz 
vloženo:
10.10.2008 01:11:55
Přidejte si wéčka a najděte: recenze-hotelu.phorum.cz

vloženo:
29.10.2008 17:48:49
chcela by som sa vas opytat ci cez airstop ste boli spokojni.. ci vsetko bolo v poriadku a tak ako ma byt.. chcela by som ist s nimi na dovolenku a nerada by som prisla o peniaze lebo tie ceny s porovnanim slovenskych cestoviek su neporovnatelne... dakujem velmi pekne za informaciu..

vloženo:
30.10.2008 07:33:05
Dobrý den, my byli s airstop na Maledivách a je pravda, že ve srovnání s českými (teda i slovenskými) cestovkami, jsou ceny od airstop úplně někde jinde. Z toho jsme také vycházeli a i jsme měli určité pochybnosti. Naštěstí vše proběhlo bez problémů a tak, jak bylo dohodnuto. Veškeré naše otázky byli zodpověděny, dostali jsme rady, prostě tak, jak to asi má být:-) Jediné, co nás zarazilo, že nám nebyl k dispozici delegát, ač nám bylo řečeno, že po celou dobu bude na ostrově, pouze jsme na něj dostali číslo, že je na jiném ostrově a že v případě potřeby mu stačí jen zavolat. Naštěstí jsme ale jeho služeby nepotřebovali. Na ostrově jsme si mohli vše zařídit sami, ať už to byli výlety, pokyny k odletu či jiné. Jinak ale airstop všude doporučuji a při cestování do takto vzdálených destinací se opravdu vyplatí. My byli maximálně spokojeni! Tak přeji hodně štěstí a ať Vaše dovolená proběhne bez sebemenších problémů!

vloženo:
30.10.2008 16:36:04
dakujem vam velmi pekne za informaciu. ja by som chcela ist do dominikanskej republiky.. velmi ma potesilo, ze uz ponukaju aj ceskeho delegata.. dufam ze vsetko dobre dopadne a este raz vam dakujem.

www.isla-margarita.kvalitne.cz 
vloženo:
08.01.2009 00:09:52
ŠPATNÁ ZKUŠENOST S AIRSTOP!!!! POZOR NA REKLAMACE U AIRSTOP!!!! Od srpna 2008 do ledna 2009 mi nebyli schopni vyřídit reklamaci zájezdu – stále se vymlouvají na to, že s nimi německá CK nekomunikuje, pak že se stěhovali a vyjádření se ztratilo atd. – budu je muset dát k soudu!!!!!! Vymlouvají se, že jsou „jen“ zprostředkovatelé, ale peníze jsem platil jim a od nich chci stanovisko!!! Více na: re­klamace-airstop.nazory.cz

vloženo:
15.06.2009 14:10:38
Vaše zkušenost je smutná.Byl jsem s AIRSTOPEM 2x a musím říci ,že vše proběhlo hladce.A byl jsem nesmírně spokojen.A o ceně nemůže být řeč.Co jste mohl čekat za 20.000 v Jižní Americe tak asi pouze letenku.Josef.

vloženo:
30.10.2009 11:23:33
Dobry den, ja som tiez narazila na airstop, ale neviem, neviem..... tie ceny sa mi zdaju neskutocne nizke, az sa mi to zda ako nejaky chytak. Dovolenku hladam az na leto 2010, ale vzdy sa rada pripravim dopredu. Ceny cez airstop su dokonca nizsie ako cez inviu, preto mam obavy, aby to klaplo. Citam tu rozne recenzie, prevladaju kladne, ale nechcela by som prist o tazko zarobene peniaze. Len tak mimochodom..... bol niekto v Portugalsku, Praia da Rocha, hotel Jupiter ???? Budem vdacna za kazdu informaciu.

vloženo:
15.03.2010 10:44:54
Vybiram si mezi zajezdy nemeckych cestovek. Po precteni zkusenosti jsem si zkousel do Airstop zavolat a jejich pristup a reakce me presvedcily, ze to asi nebude spravna volba. Nemate zkusenost s Expecta.cz?

vloženo:
15.03.2010 10:49:15
Vybiram si mezi zajezdy nemeckych cestovek. Po precteni zkusenosti jsem si zkousel do Airstop zavolat a poptat se na detaily zajezdu. Jejich pristup a reakce me presvedcily, ze to asi nebude spravna volba. Nemate nekdo zkusenost s Expecta.cz?

vloženo:
15.03.2010 11:30:00
Byl jsem s Airstopem je pravda ,že mají drobné zádrheli,ale nejsou podvodníci.Vše fungovalo včetně zapůjčení auta.A nejsou drazí a platí se v kč.

vloženo:
02.07.2010 12:48:47
Cestoval niekto z Airstopom na Kubu a neovládal nemecký a anglický jazyk. Ďakujem za vaše skúsenosti.

vloženo:
06.07.2010 11:16:09
Neviem ci v Cechach posobi Tui Reise, ale pre slovenskych zakaznikov, ktori uprednostnuju objednavanie priamo v cestovke a nie cez net rozhodne odporucam tuto cestovku. Ceny su zrovnatelne s Airstop, lebo tiez ponuka zajazdy iba cez nemecke cest. kancelarie.

vloženo:
11.08.2010 22:08:45
Je realné cestovat s německými CK pod agenturou nacesty.cz když neumím ani jeden cizí jazyk? A jak se dostat na jednotlivá německá letiště nejlépe? Přes Student agency jede jen pár autobusu za den na 3 letiště a pokud letí letadlo ve 3 ráno není realné se tam touhle cestou dostat. Kdybych měl kupovat ubytování poblíž letiště tak mě to celkově vyjde asi nastejno jak u českých CK. A nedej bože, že by se letadlo opozdilo, to pak nemá člověk moc šance se kvalitně dostat domů. Já myslím, že asi ten cizí jazyk je dost potřeba.

vloženo:
16.08.2010 12:50:31
Určitou jazykovou výbavu vyžaduje každé cestování - min. základy AJ, ale němčina u německý cestovky není tak prioritní. Letiště se také musí vybírat pdoel vzdálenosti - souhlasím, např. Mnichov, Norimberk, Drážďany, Vídeň - ty jsou ok. Všude se dá zaprakovat okolo 50€ / týden. Dojezd z hranic je tak do 3 hodin. Pokud si to člověk spočítá, ueštrří stejně min. 20% z ceny zájezdu oproti české CK.

vloženo:
13.06.2012 13:48:49
Každá cestovka, ať už je to nacesty, airstop, nebo expecta, která se specializuje na německé cestovky má svoje kritiky či obdivovatele. Důležitá je okamžitá nabídka zájezdů služby jsou více méně podobné.

vloženo:
09.02.2016 11:30:39
V srpnu 2015 jsem byl s Airstopem na Korčule, Hotel v dezolátním stavu, plíseň na pokoji, jídlo nepoživatelné. Vše jsem zdokumentoval přesto Airstop reklamaci neřeší a vše shazuje na německou cestovku ALL Tours. Tak pozor pozor na Airstop. Fota klidně zašlu mail. j.dvoracek1 (zavináč) seznam.cz

vloženo:
09.02.2016 11:32:18
V srpnu 2015 jsem byl s Airstopem na Korčule, Hotel v dezolátním stavu, plíseň na pokoji, jídlo nepoživatelné. Vše jsem zdokumentoval přesto Airstop reklamaci neřeší a vše shazuje na německou cestovku ALL Tours. Tak pozor pozor na Airstop. Fota klidně zašlu mail. j.dvoracek1 (zavináč) seznam.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz