Diskuzní fórum o cestování - Blue Style - Turecko

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Blue Style - Turecko

Téma diskuse:
Blue Style - Turecko
autor:
 anonym
vloženo:
13.01.2005 22:04:54
Chtěla bych jet s touto cestovní kanceláří do Turecka. Má někdo nějaké zkušenosti? Děkuji

Reakce: autor:
Martina
vloženo:
18.07.2005 16:23:32
Právě jsem se vrátila s Turecka s touto CK a všechny varuji. Objednaný hotel byl obsazený. Delegátka nepříjemná a za celý pobyt přišla jen jednou a to aby vybrala peníze za zájezdy. Od účastníků zájezdů jiných CK jsme se dozvěděli, že dle sdělení jejich delegágu má CK Blue Style problémy s ubytováním od začátku sezóny. Hned za dva dny jsme se setkali s dalšími Čechy, kteří přijeli po nás a měli být rovněž ubytování v hotelu Kleopatra Elite jako my, ale hned z letiště je odvezli do jiného hotelu a po pár dnech opět do jiného hotelu. S CK Blue Style bych již na dovolenou nejela ani zadarmo.

Radek
vloženo:
21.08.2007 16:49:50
Blue Style? Už nikdy... Zaplatil jsem si s přítelkyní hotel Monte Carlo ve městě Oba,ale rovnou z letiště se jelo do hotelu Blue Fisch, který nebyl ani v jejich katalogu a když jsem se zeptal jak hotel vypadá, delegát nám v autobuse oznámil, že tam nikdy nebyl, že se to řešilo den před našim příletem. Je mi 24 a na dovolenou jsem se jel hlavně bavit. Místo toho se chodilo v 9 hodin spát protože noční život v místě náhradního ubytování prostě nebyl žádný a nejblížší město bylo vzdálené 6km kam se muselo autobusem. Delegát nám jen oznámil, že je výměna zahrnuta ve všeobecných podmínkách a víc se snáma nebavil! Přístup do moře byl na zabití, protože místo oblázků a písku na nás čekala skála a dvoumetrové vlny,které vás do moře po kamanech prostě nepustí! Jestli chcete letět s Blue Stylem, tak se do jejich katalogu ani nekoukejte, stejně pojedete jinam!!!

Katka
vloženo:
16.10.2007 20:19:31
Před 14dny jsem se vrátila z dovolené v Turecku, pobyt byl bez problémů a s ck blue style, která nám tento zájezd zprostředkovala jsme neměli žádné problémy. Pobyt v Alanyi mohu jen doporučit, je to nádherné přístavní město pro všechny věkové kategorie.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz