Diskuzní fórum o cestování - sea club sharm

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> sea club sharm

Téma diskuse:
sea club sharm
autor:
Eva
vloženo:
06.05.2007 20:29:15
Nebyl jste někdo v tomto hotelu? Jaké máte zkušenosti? Díky

Reakce: autor:
Cahy
vloženo:
26.05.2007 13:38:47
Nebyli jsme přímo v Sea Clubu,ale ve vedlejším,sesterským hotelu Sea Life,ale jedná se,co se týče služeb,naprosto totožný hotel,jako právě Life,akorát má jinou architekturu,jedná se ve stručnosti,o monstrozní luxus s mramorem a lešteným kamenem,velkými restauracemi,recepcí,trochu bych to přirovnal k stylu bohatších šejků a jejich paláci.Pro mě osobně trošku neosobní,Sea Life je v numibjském stylu.Co se týče jídla a pití-naprostá maximální spokojenost,služby-výborné.

Eva
vloženo:
31.05.2007 20:48:43
Chci se ještě zeptat, jak to tam vypadalo s mořem. Hodně šnorchlujeme a tak chci vědět, zda je tam něco k vidění. Díky

Čahy
vloženo:
31.05.2007 21:19:41
Ahoj,tak co se týče šnorhlování,je to ideální místo,odlehlé od ostatních hotelů,tudíž máte asi kilometr tam a zpět volného prostoru pro ideální šnorchlování,fakt bomba místo,pokud je silný odliv nebo příliv,je možnost ponořit se přímo u břehu pláže a doplavat až k korálovým útesům,pokud ne,u SEA Clubu je přímo molo.Ale pro představu,což bude pro tebe asi nejideálnější,na místě jsou nádherný korály-salátovky a z ryb,co jsem měl možnost vidět na vlastní oči,od snad všech druhů ropušnic,po spousty ryb druhů papouškovitých,Perutína,párek barakud,murenú a co budu mít dlouho před sebou,3 metrovou Mantu,kámošovi se podařilo spatřit asi 2,5 metrovou murénu a malýho žraloka bíloploutvého.Jinak naproti hotelu,je ostrov Tiran,což je ráj šnorchlování,dá se tam dostat přes zájezd na lodi.

eva
vloženo:
01.06.2007 20:53:18
Díky,něco takového jsme hledali. Podobná obsazenost je i u hotelu Concord. Jen jsme tam viděli jiného žraloka a manta manžela plácla po zádech protože si jí nevšiml. Už se moc těším na úžasný relax. Eva

Čahy
vloženo:
03.06.2007 11:06:49
No vidíš,není záhodnou si Manty nevšímat,zvlášt ošidné je to,když je větší než ty:-)!!Přeji Vám výborný zájezd a pak se ozvi,jestli to aspoň trošku splnilo tvoje očekávání!

Dori
vloženo:
09.07.2007 12:25:04
Ahoj... lidi nevíte kde bych sehnala písničku jak tam na ní tancovali po každém programu??? Asi se jmenovala přímo Sea club.... děkujii

eva
vloženo:
20.07.2007 14:52:20
Tak jsme se včera vrátili. Bylo to super. Snad jedině ten vlez do moře po 3m žebříku byla pro mne chuťovka (jsem už starší ročník). Ale jinak dobrý. Sice jsme neviděli nic extra, nějaké napoleony, malé murény, jinak běžné osazenstvo útesu, jo a perutýny jsem chodila do laguny fotit každé ráno. Hotel a jeho služby výborné, personál ochotný, ale nevtíravý, jídlo skvělé. Tak třeba zase za rok. Eva P.S. Vím o kterou písničku jde, ale nevím kde ji sehnat.

Čahy
vloženo:
21.07.2007 10:30:10
No tak budeš muset Dori hledat na nějakém italském serveru

Gábina Frýdová
vloženo:
09.08.2007 14:00:37
Ahoj lidi, prosím, máme jet do Sea Life Sharm. Kolik je tam bazénů a kolik restaurací kde se dá čerpat AAL? Nemám moc možnost přístupu na Internet. Zavolejte mi, HNED ZAVOLÁM ZPĚT to je jasné. PROSÍM, PROSÍM, PROSÍM: 606 778 006 Gábina

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz