Diskuzní fórum o cestování - Chcete mít krásnou dovolenou? Stačí jen se trochu zamyslet nad sebou ...

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Chcete mít krásnou dovolenou? Stačí jen se trochu zamyslet nad sebou ...

Téma diskuse:
Chcete mít krásnou dovolenou? Stačí jen se trochu zamyslet nad sebou ...
autor:
 anonym
vloženo:
21.01.2005 08:52:22
Je zajímavé, jak umíte jen nadávat na cestovní kanceláře - mimochodem za zpoždění letadel se společností Travel servis nemůže nikdy cestovka. Nepracuji v žádné cestovní kanceláři , aby nedošlo k nedorozumění. U nás v Čechách je bohužel většina lidí, kteří ještě neumějí cestovat, jediné, co jim jde, je nadávat na někoho jiného. Lidí, kteří čekají do poslední chvíle na tzv. "Last minute", nadávají na Exim atd a pak s nimi opět za rok stejně letí, jelikož jsou nejlevnější - kvalita s tím nemá nic společného. "Mámo, tady ušetříme dva tisíce a můžeme jít jednou na večeři :) ". A pak samozřejmě nadávají. Cestuji často, ale vždycky si zájezd koupím cca 2 až tři měsíce dopředu a vše v pohodě. Vystřídala jsem spoustu ck, je fakt, že jediný Fischer mě zklamal, jelikož v zatuchlých pokojích na Kanárech za drahou cenu opravdu být nemusím. Ale Istanbul i Turecko jsem například s Im Travellingem zvládla naprosto bez problémů a s příjemnou delegátkou celkem za ta léta asi 5x, s Eximem jsem naštěstí neletěla ani jednou, jen známí letěli - jednou a naposledy. Radši si tu tisícovku připlatím a myslím, že mi to za to stojí. Milí cestovatelé, zkuste se nad sebou zamyslet, jsme Češi, ale fakt ze sebe musíme dělat takové chudáky a hledat vždy vinu u někoho druhého? Tohle se netýká jen cestování. Omlouvám se, ale co člověk, to jiný názor.

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
21.01.2005 19:15:40
Naprosto s Vaším názorem souhlasím. Každý koká na to , aby co nejvíc ušetřil a očekává potom bůhví jaký servis ve špičkovém hotelu za pár tisícovek. plno lidí dělá naší republice ostudu, jsou schopni si tahat i do Egypta!!!!! samozřejmě letecky, plný kufr dobré vody!!!!! Rozum nad tím zůstává stát.

anonym
vloženo:
24.01.2005 18:00:34
čemu se divit, když vidíte, za kolik se zájezdy prodávají... co může čekat člověk, který si koupí v srpnu zájezd do Tuniska za 7.000 Kč? zlaté kliky a krevety asi těžko. ovšem když je nedostane, pak hučí jak piliňák. zkuste si lidi, prosím, jen spočítat, kolik stojí letenka, pak ji odečtěte od ceny zájezdu a zjistíte, že vás ubytování s polopenzí, klimatizací, veškerým servisem atd., vyjde na 200 Kč denně. Co za ně pořídíte v Čechách?

Markéta
vloženo:
14.06.2005 00:03:20
Musím reagovat-jak již výše zmíněno,nikdy za to nemůže cestovka,ale letecká společnost.Ale v závěru nafinále napíšete že ještě že jste neletěli z Eximem.To je trochu zcestné.Já z Eximem jela a dost dopředu nakoupila,ale vzhledem k tomu že létali ještě z Travl servisem,který chtěl zřejmně za každou cenu vydělávat a letadla točil dokola,meli jsme s ním 9 ti hodinové spoždění,což v nočšních hodinách na letišti teda není fakt moc příjemné-žádná omluva a nic se nekonalo,dokonce letušky byli velice arogantní.Při spáteční cestě již jen 2 hodiny spoždění a to se už po 9 ti hodinové zkušenosti dá zmáknout.Letos letím zas z Eximem-protože již lítá z ČSA.

Jana
vloženo:
18.07.2005 16:09:49
Nevím, proč z nás Čechů děláte šetřílky? Mylsím, že pokud cestovní kancelář něco nabízí a já si to zaplatím, je jedno jestli 5 nebo 50 tisíc, tak bych nabízené služby měla dostat. Já jsem si zájezd do Turecka s cestovní kanceláří Blue Style zaplatila v únoru, aby bylo vše v pohodě. Ovšem za cenu 40.000,- Kč pro mě a 2 děti to byla hrůza. Když pominu oznámení, že odlet se odkládá o 15 hodin, tak po příjezdu na místo nám bylo sděleno, delegátkou, že hotel je obsazen a ubytují nás v jiném hotelu stejné kategorie. Zde se třílůžkový pokoj skládal ze 2 postelí a 1 matrace na zemi. Bazén měl velikost a to nepřeháním 2x 2 m. Jídlo se zde nepodávalo. Měli jsme docházet do hotelu původního. Toto jsme odmítli a všichni se přesunuli do hotelu původního. Za to jsme sklidili od delegátky pouze nevraživost a ta se odebrala spát, zatímco my s dětmi jsme strávili noc od 02.30 h na recepci. Nikoho to nezajímalo a delegátka se objevila až v 10,00 h, a to až po té, kdy došlo k úrazu malého chlapce z našeho zájezdu a bylo CK pohrozeno žalobou a televizí. Ihned nám bylo zajištěno náhradní odpovídající ubytování. Takže je jedno, kdy si zájezd zaplatím a za kolik. Znám lidi, kteří za zájezd dali míň, zaplatili na poslední chvíli a neměli takové problémy jako my. Ovšm jedno je mi jasné s CK Blue Style již nikdy nepojedu a upozorním na ni všechny známé.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz