Diskuzní fórum o cestování - Monatour

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Monatour

Téma diskuse:
Monatour
autor:
Marcela
vloženo:
23.02.2005 14:13:55
Máte prosím někdo zkušenost s cestovní kanceláří Monatour? Přemýšlím s nimi jet do Řecka, ale ještě jsem o této kanceláři nikde nic neslyšela ani nečetla. Prosím o Vaše zkušenosti.

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
06.04.2005 15:26:24
Ahoj, já jsem s CK Monatour byla loni na Korfu. Byla jsem v apartmánu s klimatizací. Jmenovalo se to Mona Imperial. delegátka byla super. Ja jsem mela kombinovanou dopravu, tzn. bus - trajekt a zpet letecky. Musim rict ze trajekt byl obrovsky zázitek jen to na muj vkus trvalo dlouho. Pluli jsme asi 24 hodin, ale muzes si tam koupit kajutu. Delegátka za nami pravidelne chodila,nechala nam na sebe i mobil a organizovala super výlety. Plaze jsou tam nádherný. V blizkosti jsou i bazeny. Ja doporucuju. Verca

Petra
vloženo:
31.05.2006 14:11:57
Já jsem byla s Monatour na pozn.zájezdu v Paříži a vše bylo perfektní!!! Díky milému přístupu všech s CK jsme v pohodě i s dětmi zvládli dlouhou cestu autobusem.

anonym
vloženo:
15.07.2007 10:16:36
Zdravím všechny, chystám se na dovolenou do Řecka s Monatour, byla jsem potěšena pozitivními odkazy. Máte ještě někdo jiné zkušenosti? Díky

Iveta
vloženo:
12.10.2007 13:13:21
Jezdíme s Monatourem již několik let na dovolenou a s jinou CK bych již nejela,protože Montour nemá chybu.Od posazení do autobusu a po vystoupení u moře jste v rukách kvalitních řidičů a delegátky,kteří se o vás starají vždy ochotně a s úsměvem.To samé je i při pobytu a cestou zpět.

Jiří Jambor
vloženo:
13.10.2007 17:05:04
S cestovní kanceláří Monatour jsme byli s manželkou již několikrát a vždy jsme byli nadmíru spokojeni. Letos jsme se proto rozhodli s touto kanceláří opět vycestovat, tentokrát do Itálie na ostrov Ischia. Znovu jsme obdivovali profesionální přístup všech zaměstnanců a perfektní organizaci cestovní kamceláře.Dovolená byla super. Proto již dnes víme se kterou CK pojedeme na příští dovolenou. Jiří Jambor, Pardubice

Honza
vloženo:
23.10.2007 20:34:40
cesta do France z Monatour byla supr ( Francie ) 18-21.10.2007. pokud tady někdo je co jel taky a ma fotky ozvy te se a nechte vzkaz

Petra
vloženo:
15.11.2007 21:58:41
S Monatour jsme jeli letos poprvé a mohu říct, že ještě v žádné jiné cestovce se o nás tak pěkně nestarali:-). Delegát nám byl po celou dobu pobytu plně k dispozici a dělal nám i průvodce na všech poznávacích zájezdech. Bylo to moc fajn, příště jedině s nimi!

Věra
vloženo:
16.11.2007 08:43:22
Před týdnem jsme se vrátili z Vyšných Ružbach.Byla to naše první cesta s Monatourem a doufám pevně ,ža ne poslední.Všechno bezvadně klapalo,průvodkyně Petra byla hrozně milá a udělala pro nás všechno,co mohla,i něco na- víc.Byli jsme převážně senioři a mohu říci, že se nás starala opravdu bezvadně.Monatour určitě doporučuji¨.

Věra
vloženo:
16.11.2007 08:43:24
Před týdnem jsme se vrátili z Vyšných Ružbach.Byla to naše první cesta s Monatourem a doufám pevně ,ža ne poslední.Všechno bezvadně klapalo,průvodkyně Petra byla hrozně milá a udělala pro nás všechno,co mohla,i něco na- víc.Byli jsme převážně senioři a mohu říci, že se nás starala opravdu bezvadně.Monatour určitě doporučuji¨.

Růžena
vloženo:
19.11.2007 12:19:21
Vrátili jsme se z Vyšných Ružbachů tento týden. Mnohé bylo výborné. Paní průvodkyně je nadupaná vědomostmi, ale jen pozor na její taktizování - ráda lidi oblbuje - my jsme měli špatnou zkušenost s její taktikou ohledně ubytování. Své "oblíbence" ubytovala v zrekonstrované části hotelu, nás bohužel chtěla ubytovat v té nezrekonstruované části a ta je opravdu hustá. Takže pozor v žádném případě nechtít v hotelu Travertín I. 1. a 2.patro. Monatour je, myslím zajímavá CK, ale paní majitelka dost specifická osoba - bohužel ve mně nevzbudila důvěru, takže bych se moc rozmýšlela, zda s ní někam jet, ale nabídka CK je v mnohém zajímavá.

Marie
vloženo:
11.12.2007 22:59:36
Slovenské lázně dělají super.Bylijsme v Ružbachách,Lúčkách i Turčianských Teplicích. A těšíme se opět na rok 2008. Jsou bez chyby.

Josef Šonský
vloženo:
05.10.2010 08:39:23
V letošním roce jsme s Monatourem navštívili společně s manželkou maďarské lázně Hevíz a byli jsme mile překvapeni už při nástupu do autobusu, kde na nás čekalo malé občerstvení, dobře připravený a vstřícný řidič, který nás ještě před samotnou cestou dovezl dodávkou z Jičína na místo odjezdu.Delegátka Karin byla velice příjemná a vstřícná, odvedla profesionální výkon a rozšířila nám mnohá poznání o této zajímavé zemi.Myslím, že ona i pan řidič Jarda se o nás postarali leckdy nad rámec svých povinností.Rovněž jsme ocenili spoustu zajímavých a vtipných nápadů, díky nímž cesta velice příjemně uběhla.Vše bylo velmi profesionální, proto jednoznačně doporučujeme tuto cestovku.

Josef Šonský
vloženo:
05.10.2010 09:48:12

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz