Diskuzní fórum o cestování - Cestovní kancelář Horizont - travel

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Cestovní kancelář Horizont - travel

Téma diskuse:
Cestovní kancelář Horizont - travel
autor:
Libuš
vloženo:
24.02.2005 09:02:54
Máte někdo zkušenosti s cestovní kanceláří Horizont-travel ?

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
08.03.2005 15:37:17
výborná cestovka,skvělý majitel,který opravdu rozumí práci v cestovním ruchu.

anonym
vloženo:
19.03.2005 13:51:49
Pro upřesnění, je to CK Horizon Travel a ne Horizont Travel. Jinak souhlasím s tím, že je jedna z nejspolehlivějších cestovek na českém i slovenském trhu i když nepatří mezi největšími.

anonym
vloženo:
19.03.2005 14:00:55
Jestli tím myslíte Horizon Travel, cestovní kancelář, která se specializuje na Tunisko a Egypt, tak bez váhání. Je prostě nejlepší. Jinak existuje i Horizont Travel ale Brněnská cestovka a o té radší nemluvit.

anonym
vloženo:
20.03.2005 18:44:02
Můžete mi, prosím Vás sdělit,na kolik procent je u této CK-Horizont-Travel se sídlem v Brně - pobočka Ostrava pravděpodobné, že po zaplacení zájezdu také na daný zájezd odjedete, a že budou ze strany CK splněny všechny smluvené záležitosti ? Děkuji za odpověď.

Eva
vloženo:
24.01.2006 10:50:26
Chtěla bych se zeptat, proč "radši nemluvit" o brněnské cestovce Horizont travel? Mám od nich letos dovolenou "na zkoušku" a mám trochu obavy. Poradí někdo?

Jirka
vloženo:
30.01.2007 17:06:05
Dobrý den paní/slečno Evo. Mohla by jste mi prosím napsat jak dopadla Vaše dovolená s Horizont Travel? Máme s přítelkyní taktéž objednánu dovolenou na zkoušku a začínají mě jímat pochybnosti. Předem děkuji. Jirka (inge2@seznam.cz)

Jajda
vloženo:
11.02.2007 18:37:55
Dobrý den , Jirko, nechci Vás děsit, zkušenosti s tím, jaká dovolená na zkoušku je, nemám, ale taky jsem s manželem této cestovce naletěli. Přečetli jsme si o nich hodně informací na internetu a došli jsme k tomu, že vše co lidé psali o neúplných smlouvách, která Vám vlastně žádné vyžití zdarma v ubytovacím komplexu nezaručují, je pravda. Bohužel jsme na to došli až doma po podepsání smlouvy. Pán na brněnské pobočce nám toho spoustu navykládal a my jsme bohužel naletěli a smlouvu podepsali. Pak jsme si doma ale vše v klidu znovu přečetli, našli na internetu informace a zjistili jsme jací jsme magoři. Když si to spočítáte, výjde Vás ta dovolená hóóódně draho. My jsem si hned nadšeně vzali 4 týdny a měli jsme zaplatit 40tisíc, nakonec nás to stálo jen 12tisíc, protože jsme zájezd včas stornovali. Byla to hodně drahá zkušenost, ale už určitě nenaletíme. Jo a ta úžasná cena, kterou jsme vyhráli, jak jsme vlastně byli vylosovaní jako jedni z "mála", bylo ubohé cédéčko, nevím jestli z levných knih, jak píšou někteří, ale za moc nestálo. Takže všem doporučujeme, pokud už jste podepsali, koukejte se z toho, co nejrychleji dostat, já už ničemu takovému nevěřím.

Alena
vloženo:
14.02.2007 07:30:26
Dobrý den, prosím mohla by jste napsat jak jste byla spokojen s dovolenou s horizont travel na můj email, díky moc (mám velké obavy)

Katka
vloženo:
03.01.2008 14:03:19
Dobrý den, byl jste někdo na dovolené na zkoušku od Horizontu? Pokud někdo něco víte, pošlete mi prosím informace na můj email. Děkuji

František Vopršálek
vloženo:
17.04.2008 15:49:38
My jsme také naletěli na „výhru luxusního zájezdu“ Zavázali jsme se zaplatit 20 000,-Kč s tím, že odstoupit od smlouvy je možné jen po zaplacení odstupného, které je dosti vysoké. Co je ale důležité a proč sem píšu. Cestovka po Vás nesmí požadovat žádné peníze když odstoupíte ve lhůtě 15 kalendářních dnů od sepsání smlouvy. Přesto že CK Horizont travel uvádí, že jste povinni platit, není to pravda!!Odstupte a neplaťte. A pokud by to na vás vymáhali soudně, ničeho se nebojte a zajděte k advokátovi. Advokáta stejně nakonec zaplatí cestovka když u soudu prohraje. A co se týče těch, kteří už zaplatili, smlouva je neplatná pro obcházení zákona a ještě z několika dalších důvodů, které tu teď nebudu rozvádět. Takže nenechte se nachytat! CK Horizont travel mají opravdu podivné praktiky a je třeba je zastavit

vloženo:
06.08.2008 21:00:48
Dobrý den,může se mi prosím autor František Vopršálek ozvat na email timeshareomyl@seznam.cz.Taky jsme se nechali nalákat,a pokoušíme si vyvléct z této smlouvy,na základě neplatné smlouvy,ale CK Horizont travel se cuká.Ozvěte se prosím i ostatní se svými zkušenostmi.Děkuji

vloženo:
17.08.2008 09:56:32
aké bych potřebovala tyto informace,ozvěte se prosím a poraďte.Také jsme se nechali ukecat,bylo to včera a musím říct,že nejdřív to vypadala velice lákavě,také se nám to rozleželo až doma.Už jsme část zaplatili a teď nevíme co s tím.Takže prosím napište na daniela.cervenkova@tiscali.cz.děkuji

Rezáč Petr
vloženo:
27.08.2008 19:46:28
Heledte se není to nějaký výmysl nebo omyl?! Já byl totiž na začátku léta s cestovkou Horizont travel (bylisme na Pekařské v Brně) a protože su rybář, tak sem chtěl do Finska na jezera. Dloho sem pátral, kde bych to pořídil za dobrou cenu a co nejlepší, páč manželka je náročnější a jasně mi řekla: „že na dovolenou se mnou do žádný ratejny nepojede“. Kolega se zmínil, že byli sHorizontem na zkoušku několikrát a že dobrý.I když s děckama jeli vzdycky jen k moři a ne do Finlandu, taky sem u nich zkusil vzít jeden týden a nelituju: ten chlapík co mi to nabízel měl pravdu, fakt luxusní ubytování v perfektně vybaveným srubu na břehu nádhernýho jezera- s vlastní saunou, lodička, krb- pohoda. Takový bydlení bych si dal fakt líbit nafurt. I když sme měli v té naší "chatě" úplně vybavenou kuchyn, docela často sme tam chodili i do restarace. Pro rybáře je to tam fakt ráj a ještě sme chodili na tenis grátis. I manželka si to pochvalovala, páč když sem byl na rybách tak jezdila na výlety pronajnutým autem, který nám v cestovce zařídili ještě před odjezdem. Sečteno podtrženo-špica servis. Zdravim Řezáč Brno

Ondřej Dráždil
vloženo:
28.08.2008 11:38:44
Tak to jsem rád,že se vám ta Vaše dovolená vydařila.Myslím ale ,že většině lidí v této diskuzi jde o trošku jinou věc,než o samonou dovolenou jako takovou.Jde o způsob, jakým byli k této dovolené vpodstatě ukecáni.Pokud jsem to pochopil správně,vy osobně jste přišel do cestovky již s tím,že si ji chcete koupit.Proto také předpokládám,že jste se o této formě dovolené informoval i jinde,měl reference od přátel a hlavně jste měl čas si to vše dopředu promyslet a rozhodnout se že, tuto dovolenou opravdu chcete.My s ženou ,a domnívám se,že i většina lidí na tomto fóru tuto možnost neměla.Často se tu opakuje,že "jsme byli k návštěvě cestovky vylákáni na základě telefonátu"...jo i mi tam patříme.Kdysi jsem vyplnil na městě anketní lístek a najednou mi volali,že jsem...světe div se a jásej...mezi pěti vylosovanými páry a jaké mám štěstí a že mám přijet a můžu vyhrát zájezd nebo věcnou cenu./nakonec jsme se dozvěděli, že těch párů je sice 5 ,ale každý týden/. Když jsme tam dojeli,na každý pár se vrhl jejich "agent" a začal tu svoji psychologickou strategii.....kdybyste nemuseli myslet na peníze a mohli jet kamkoli,kam byste chtěli....a jaké služby byste tam chtěli....atd.prostě vás totálně zblbli,že už jste se viděli ležet na pláži někda na Havaji.V podstatě vám vnutili onen pocit,že tu dovolenou chcete a pokud ji mít nebudete tak umřete....když to řeknu nadneseně.Háček byl ovšem v tom,že jste se museli rozhodnout okamžitě...ano či ne a zálohu zaplatit také okamžitě,jinak na tuto dovolenou strácíte nárok.Žádný čas na přemýšlení a domyšlení spousty věcí,které s takovou dovolenou souvisí.V tu chvíli se to ale člověku zdá tak skvělé a výhodné a je tak zblblý z těch řečí a obrázků,že jim na to kývne.Co se vysvětlování týká,samozřejmě,že vám sdělí jen ty kladné stránky,ty stinné si nechají pro sebe...např. storno atd.O tom ani zmínka, aby už spracovaného zákazníka neodradili.Netvrdím,že tyto dovolené nejsou dobré a luxusní jak slibují,to nemohu říci,ale jak jsem již zmínil,jde o způsob,jak ony potencionální zákazníky verbují.Ohánějí se tím,že podmínky jsou ve smlouvě nastaveny tak,aby zákazník nemusel pobyt rušit...no já bych to trochu poopravil...to slovo nemusel bych vyměnil za nemohl...tedy pokud se nechce smířit s tím,že cestovce nechá všechny prachy, které tam doposud dal...i kdyby to zrušil třeba na druhý den a bylo to i 50 ooo...třeba.... Takže co mi osobně z toho plyne? No jen to,že tu jde jen a pouze o vydělávání peněz, ne o spokojenost zákazníka.Sice se každá práce dělá kvůli penězům,ale tyhle praktiky,mně osobně jdou proti srsti...taková levárna.Tak to jen tak na okraj,aby jste měl pane Řezáči představu, oč tu vlastně běží...a to jsem to vše popsal opravdu jen okrajově.Zdravím Kamil

Pavlikova
vloženo:
30.08.2008 13:25:32
Pane Rezáči, mohl byste mi k tomu prosím napsat na mail více informací? Chtěla bych totiž manželovi zařídit něco podobného. Už léta básní o tom, že chce jet rybařit někam do Skandinávie, ale pořád mu to nevychází. Tímto dárkem bych mu udělala určitě radost. Moc Vám děkuji.

Rezáč Petr
vloženo:
02.09.2008 19:05:49
paní Pavlikova, těžko vám můžu odpovědět na mail , když ho tu nikde nevidim. Na mail mi přišlo jen upozornění, že chcete poradit. Jako když mi napíšete pár konkrétních otázek, tak se nebráním vam je zodpovedet,ale snad mě chápete, když vám na rovinu řeknu, že nemám čas psat vám sám os sebe nějaký romány. Řezáč

Pavlikova
vloženo:
09.09.2008 17:02:18
jeje ja ho tam nedala, pardon. Pane Řezáči,nechci vás obtěžovat-jen mě zajímá, jestli si tam manžel opravdu přijde na své a dobře si zachytá? Druhá věc, o které se hci ujistit je, jestli ta úroveň ubytování je skutečně na tak perfektní úrovni jak jste uváděl? Neskrývám, že jste mě navnadil, protože chci manžela překvapit i kvalitou a chceme si to opravdu užít...A jak se to místo jmenuje, abych věděla co mám v ck žádat? ještě jednou děkuji za Vaši ochotu. Pavlíková

vloženo:
10.09.2008 18:38:23
Paní Pavlíková pokud máte zájem mohu Vám přenechat smlouvu na dovolenou na zkoušku.Zaplatila jsem 12000 za které jsem ochotna Vám smlouvu přenechat protože moje dcery řekly,že o dovolenou v zahraničí nestojí,že pojedou radši všichni na obyčejnou chatu u nás a sama s manželem jet nechci.Je to na 1 týden podle Vašeho výběru

Rezáč Petr
vloženo:
10.09.2008 19:05:15
Podívejte, já chytám dlouho a sjezdil jsem toho dost i v cizině a garantuju vam, ze pokud je manžel podobny blazen do ryb jako ja tak se mu tam libit bude. K ubytování nevím co vic bych vám řek. Tak jak tam proste nebydlime ani doma a to fakt nejsme žádný sociální případi. To místo se jmenovalo Pihaniemi. Tak vám preju at si to uzijete.jo a doporucuju, abyste si pres cestovku pronajali i to auto

vloženo:
29.09.2008 13:45:03
Dobrý den, podepsala jsem dovolenou na zkoušku. Prodejce v Brně na nás dost tlačil, tak jsme se nechali zlomit. Můžete mi říct Vaše zkušenosti? Mám to stornovat nebo je to "průhledná" akce. Děkuji. sedlackovaladislava@seznam.cz

vloženo:
03.10.2008 11:40:31
Paní Sedláčková nemám zkušenost,ale hledala jsem na internetu a ohlasy jsou celkem dobré.Sama jsem si myslela,že touto dovolenou udělám radost doma ale bohužel,asi pojedu sama s manželem.Dcerám se asi nezavděčím prý pojedou raději v čechách než v zahraničí jako chudý příbuzný.Tak to buď prodám nebo jedem sami což není nic pro mě.Když už to máme tak to přece nenechám propadnout.

vloženo:
06.10.2008 11:16:44
Dobrý den. Před několika dny jsme se s rodinou vrátili z jedné z dovolených od CK Horizont Travel ve Francii. K ubytování mohu ze svých zkušeností upřímně potvrdit max. spokojenost. Zejména prostředí i vybavení. Co se, ale ceny týče, tuto dovolenou bych si rád zopakoval, ale již bez účasti CK. Jelikož cena od CK za pobyt na 1 týden v hotelovém komlexu vyjde pro rodinu t.j. 2 dospělí a 1 dítě, přes 2 týdny (mimo sezónu). Beru v potaz, že cena od CK bude u většiny případů vyšší, než cena přímého objednání u zvolených rezidencí. S tímto bych možná souhlasil, ale jen v případě, že dovolená bude od CK zajištěna s celkovým servisem (tzn. delegát v místě pobytu, pojištění, zajištěno parkování v ceně, min. polopenze apod.) Z uvedených zkušeností mohu za sebe potvrdit, že příští dovolenou budeme absolvovat bez CK, jelikož vše, kromě ceny vyjde na stejno (doprava, zaplacení parkování, příp. záloha na vratnou kauci, připojištění, strava). Kdo nemá problém z jazykovou bariérou, nemusí váhat. Cena za pobyt i se službami se hradí na místě po ukončení pobytu. A pokud se vrátím na úplný začátek, t.j. "tzv. výhra zájezdu na dovolenou" v tomto žádnou výhru, nebo výhodu ze strany zákazníka nevidím, spíše pocit omezování, a jak už je tu několikrát řečeno . finanční zisk CK. Tímto se přikláním ke stejnému názoru ostatních, že způsob zakoupení zájezdu od CK formou tzv. "ukecání" je zcela nekorektní k zájmům zákazníků. David Brno.

vloženo:
06.10.2008 11:44:55
Paní Pavlíková, mám koupený týden dovolené na zkoušku za 12000 Kč. Jelikož nemohu dovolené využít, nabízím Vám ji za 10000 Kč. Nemějte obavy, nenabízím Vám žádný povod. V případě zájmu se ozvěte sedlackovaladislava@seznam.cz

Pavla Kučerová
vloženo:
12.10.2008 19:53:18
Dobrý den, také jsme zakoupili dovolenou na zkoušku.Po té, co jsme si doma řádně přečetli smlouvu, máme velké pochybnosti. Nejraději bychom smlouvu stornovali. Pan Vopršálek zde psal, že se žádný storno poplatek platit nemusí.Můžete někdo poradit, prosím? Děkuji za info Pavlisek7@seznam.cz

vloženo:
08.11.2008 15:17:40
Dobrý den, dovolenou na zkoušku jsme si zakoupili už minulý rok. Bez storno polatků jsme odstoupit nemohli, proto již dvakrát smlouvu prodlužovali do příštího roku. Zatím jsme zaplatili 11 000 Kč. Bohužel u nás vznikla situace, že dovolenou si prozatím nemůžeme dovolit. Proto pokud by jste někdo měli zájem, dovolenou přenecháme za cenu podstatně nižší.Jednalo by se už o dovolenou na rok 2009. Děkuji a v případě zájmu se ozvěte na j.zamecnikova@klikni.cz.

vloženo:
18.11.2008 13:50:29
Dobrý den. Moc Vás všechny zdravím a potřebovala bych taky poprosit o radu, jak dostat z cestovní kanceláře peníze. Podepsala jsem jim také smlouvu na dovolenou na zkoušku na 14 dnů. Hned druhý den jsem jim osobně donesla odstoupení od smlouvy. Doufala jsem že mi vrátí peníze a byla jsem smířená s tím že přijdu o to storno30% to je 6600.,kč,ale k mému údivu mi paní druhý den volala,že jsem platila v hotovosti a tím pádem přijdu o celých 22000.-.Vrácení zálohy se prý vztahuje pouze u klientů kteří dovolenou berou na splátky. Prosím jestli někdo má radu,budu moc vděčná. Děkuji email: romanacibere@seznam.cz

vloženo:
19.11.2008 09:41:37
Dobrý den, nevíte prosím jaká je teplota v tomto období na kanárech? Děkuji

vloženo:
30.04.2009 17:22:29
Dobrý den všem nešťastníkům, zkoušel jste to už někdo přes novou vyhlášku 2008/122/ES? Našla jsem ji dnes, v úterý uzavřela smlouvu na "výhodný zájezd", tak co nejdřív zkusím, jestli to zabere. Napište, pokud už máte někdo zkušenost. Verča, Šumperk

vloženo:
05.05.2009 12:40:07
Zdravím, vidím tu i kladné ohlasy. Z finančních i osobních důvodů nemohu využít 14 denní dovolené "na zkoušku" s Horizont Travel. Někteří už vědí, do čeho by šli, neznalým naskenuji všechny podklady, které jsem od CK dostala. Cena je 23.000 Kč (složená záloha). Prodám i jednotlivě po týdnech. Zájemci pište na mail: chladass@centrum.cz

Vojtkova
vloženo:
14.09.2009 15:13:21
14,9,2009 ČERNÉ OVCE V 18,25

vloženo:
25.09.2009 12:36:32
I já byl na prezentaci CK a koupil si dovolenou na zkoušku, ale zatím jsem spokojenej, mám trochu obavy, ale smlouvu jsem podepsal a za tím si stojím. Celkem mě uklidňuje že je to cestovka, tak jistotu dovolené zase mám. Až pojedu, tak napíšu zda to bylo v pohodě.

vloženo:
18.11.2009 14:58:09
Zdravím, taky jsem si koupil dovolenou na zkoušku. Nejsem z toho nijak nadšený, rád bych se ale zeptal na konkrétní zkušenost někoho, kdo na tomto pobytu byl. Nemůže se stát, že zaplatím celý zájezd a pak nikam nepojedu?

Vojtkova
vloženo:
23.11.2009 15:12:12
prosím pana Vopršálka ,aby se mi také ozval,nebo někdo kdo má zkušenost s odstoupením od smlouvy,děkuji.Vojtkova.G@seznam.cz

Vojtkova
vloženo:
23.11.2009 15:14:47
opravuji ČERNÉ OVCE 15.9.2009 18.25 ČT 1

Vojtkova
vloženo:
23.11.2009 15:14:51
opravuji ČERNÉ OVCE 15.9.2009 18.25 ČT 1

vloženo:
25.11.2009 14:37:01
Dobrý den paní Vojtková, odstoupit není tak těžké,nepřijít o peníze,to je kumšt!Ve smlouvě totiž velmi fikaně stojí,že sankce není 30% ale nejméně 30%, což v překladu do polopatštiny znamená,že sankce může být klidně celá záloha.Chytrý jak vopice jsou tyhle lidičky!Soudit se taky nemá smysl,pač jste podepsala,že jste to nepodepsala pod tlakem a jakekoli spory bude řešit sdruženi rozhodcu - v čí asi prospěch?!Já to s manželem uhrála alespoň na těch 30%.Jak?Byli jsme otravní jak štěnice,jak kobylky,jak svrab.Volejte,pište,otravujte všechny zaměstnance,na které dostanete kontakt.Jděte do extrému,klidně se jim tam připoutejte.Prostě musí to vzdát.Po dobrým to nejde. Zdar a sílu!

vloženo:
25.11.2009 14:42:01
Jo a ještě něco.Soustřeďte se na to co říkají.Všechno je jinak než Vám budou tvrdit.Chytejte je za slovo.Jsou to taky jenom lidi.Lhát je daleko těžší,než říkat pravdu,musíte se stále kontrolovat.A taky je lepší nebýt v tom sama. Tak zdar a sílu!

vloženo:
25.11.2009 15:54:34
Všichni tady píšete, jak odstoupit od smlouvy, ale najde se tady někdo kdo byl na této dovolené? Má smysl jim platit celou dovolenou? Nemůže se stát, že si zaplatím dovolenou, přijedu tam a hotel o mě nebude nic vědět?

Vojtkova
vloženo:
01.12.2009 13:47:05
děkuji za odpověď.tak nevím,přítel s tím už nechce mít nic společného(ani se mu nedivím,je pořád v práci)tak to nechává na mě.Jen jdu městem okolo,tak se mi chce z nich zvracet.Je mi 35 a přesvědčili nás,nějak se s tou finan.ztrátou srovnáme,ale co starší důvěřiví lidi?Smlouvu jsme podepsali už v březnu,druhý den jsem byla u právníka,Říkal,že se celoživotního programu bát nemusíme a že máme raději zaplatit a být rádi,že to je jen"23 000,-"smlouva končí 15,12.2009Tak jsem šla minulý týden za jiným právníkem,jestli nato reagovat,nebo se s tím smířit a zapomenout.Jsem zvědavá co mi řekne.Ale myslím,že na odstupování je už pozdě

vloženo:
12.10.2010 14:08:05
Dobrý den, zrovna dnes jsem měla od zmiňované cestovky telefon o výhře kterou, si mám zítra přijít vylosovat na pobočku do Olomouce. Po přečtení vašich referencí jim asi raději zavolám a schůzku zruším. To CD co bych si možná vylosovala, ať si nechají. Nebudu se ale tajit tím, že jsem smutná z toho, jaké mají v dnešní době firmy "psycho" kličky, jak vás pro sůj finanční zisk hnusně zneužít.Fuj!!

vloženo:
03.12.2010 09:20:48
Byli jsme tam 1. 12. 2010, domluvili jsme se a zaplatili si dva týdny. Vyhráli jsme slevový kupon na 500 korun. Nikdo nám nesliboval nic zadarmo. Pokud je pravda to, co je v katalozích (ubytko a služby) tak to není až tak drahé. Uvidíme až to vyzkoušíme. Mj. ten chlapík v cestovce nás několikrát upozorňoval, že kdykoliv můžeme odejít bez jakékoliv smlouvy. Takže kdokoliv to mohl vzdát ještě před podpisem. Tedy ten, koho to nezaujalo. Pokud se spálím, mohu nadávat jen a jen na sebe a doufám, že se tak nestane.

vloženo:
14.05.2011 00:08:04
CK Horizont Travel podvodnici a zloději

vloženo:
03.01.2012 18:32:33
Cestovka Horizont Travel se chová velice nečestně. Na předváděcích akcích naláká lidi na překrásnou dovolenou s přepychovými službami, ale nakonec se podepíše smlouva, a je po radosti. Nejvíce zarážející je odstavec ve smlouvě, kde poskytovatel má právo při nezaplacení zálohy tuto částku vymáha, promiňte ale orgány činné by se tímmto nečestným chování měly zabývat a osobně ještě dnes předám smlouvu ČOI k prošetření.

vloženo:
02.04.2012 14:06:45
Byli jsem také podvodně nalákáni na výhru a až na místě nám bylo sděleno, že se jedná o prezenatci. Tlaku jsem bohužel podlehli, ale druhý den jsme od smlouvy odstoupili, což nebylo akceptováno. Chceme podat hromadnou žalobu, proto hledáme takto podvodně nelákané zakazníky Horizont travel, aby nás bylo co nejvíce. Kontaktujte mne prosám na mail: z9685@seznam.cz

vloženo:
07.04.2012 21:53:52
Dobrý večer, hromadná žaloba nemá smysl, oni smlouvu nijak neporušili, dokonce jste v ní podepsali, že jste nejednali pod nátlakem. Mají to vymyšleno do detailu, právnička ve smlouvě nenašla jedinou věc, které bychom se mohli chytit. To, jak lidi lákají a jak s nimi pak jednají, když chtějí odstoupit, je sice hnus, ale není v rozporu se zákony. Bohužel. My uspěli jen proto, že jsme jim na pobočce udělali slušný tyjátr a vyhrožovali tím, že se o nich dozví každý uživatel internetu (což v dnešní době není problém). Celou zálohu nám ale ani tak nevrátili.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz