Diskuzní fórum o cestování - Ukrajina-Černobyl-Pripjať

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Ukrajina-Černobyl-Pripjať

Téma diskuse:
Ukrajina-Černobyl-Pripjať
autor:
Kuba 29
vloženo:
28.06.2007 14:27:20
Čauvec lidi.Neznáte někdo ukrajinskou cestovni kancelař se kterou se dostanu do Černobylu??U cestovek sam.komp.ua/eng a sputnik.kiev ua sem nenalezl žadné informace.Jestli někdo znate,nebo mate skušenosti z timto druhem cesty,tak mě prosím napište váš příspěvek.Díky Kuba 29

Reakce: autor:
Honza
vloženo:
14.09.2007 00:18:16
Zdravim. Vemte si autobus, třeba east-express, dojeďte do Žytomyru. Přímá cesta, vcelku pohodlné, zabere to teda skoro den. Odsud pak směrem na sever, není to moc daleko, dá se vzít i taxi, není drahé :) Akorát se dostanete na hranici zony, dostat se do zony jistě lze pokud hezky poprosíte...

Pajošššššššš
vloženo:
16.10.2007 21:14:26
Já myslel, že to tam hlídá armáda (??)

Delfín
vloženo:
28.10.2007 22:10:07
Ahoj kdy tam jedete?Jel bych moc rád taky.Co jet autem po vlastní ose?

anonym
vloženo:
28.10.2007 22:21:03
Ahoj Delfín, ziju tu par let a eventuelne rad poradim, jestli chces napis na info@bohemiaconsult.com. Autem to jde, ale kazdopadne pres Slovensko, v Polsku se nedostojis na hranicich. A v Rivnu po ceste je cesky pivovar a ceska hospoda se smazakem! Honza

Kuba 29
vloženo:
30.10.2007 17:40:01
Čau.Kuba 29.Díky za reakce.Na UA jsem byl a musím říct že dobrý.Jel jsem teda autem do Michajlovcu na Sl. a odtud autobusem do Užhorodu.Dál jsem pokračoval vlakem do Kieva.Do Černobylu jsem se nedostal,jelikož všechny cestovky měli na 14 dní dopředu obsazeno.Takže do roku 2009 se tam určitě vrátim.Jestli se tam chcete mrknout,tak ap@samcomp.kiev.ua Je to přímo k Vedmedenko Anně,která už vše zařídí.A jišo pro 5 lidí to je 500 USD dohromady.Samotář zaplatí 550.

Honza
vloženo:
30.10.2007 18:36:32
Jeďte sami :) Vlak z Užgorodu do Kyjeva stojí 60 UAH /250 Kč/, k tomu tak 15-20 UAH za čistá prosteradla /doporucuji/. Ve vlaku nejdou otevirat okynka, tak se budete trochu pect a blbe se dycha, ale da se prezit. Rychlejsi je autobus, cenove podobny - spolecnost Avtolux avtolux.com.ua jezdi Uzgorod - Kyjev a urcite je to pohodlnejsi a rychlejsi, autobusy jsou nove moderni. V Kyjeve je dobre ubytovani stylem pronajmu bytu, dvoupokojovy v centru sezenete za 45 USD, a muzete byt klidne 3 kdyz se vejdete. Je to levnejsi a hlavne lepsi nez hotel. Jidlo je na stejnych cenovych urovnich jak v CR, neco drazsi. V Kyjeve najdete dost schopnych restauraci, kde se za podobne ceny jako u nas da koupit slusny obed v podobe mistnich narodnich jidel, ktere doporucuji zkusit. Takze za 550 babek mate dost skvelou dovcu! I kdyz je fakt ze ty tam jsou myty o levne zemi ... Jestli nekdo bude potrebovat vice info klidne piste.

anonym
vloženo:
30.10.2007 22:18:28
Ahoj Kubo no pokud tam znova pojedeš tak bych jel rád taky.Ale co jet po vlastním autem?Bylo by to pohodlnější.Přeci jen být stále odkázan na vlaky či autobusy??nevíííím....Jinak Honzo opět díky za rady jde videt že to máš v malíčku.Co nějaké kontakty pro mé podnikání dokážeš něco zařídit??Máš tam nějaké kontakty???

Delfín
vloženo:
30.10.2007 22:19:28
Jo to psal já.Sorry že jsem se nepodepsal.Delfín

Honza
vloženo:
30.10.2007 22:23:31
S vlastním autem hlavně jen s vlastním, kde je v techničáku napsané jméno řidiče, jinak nezapomente na plnou moc overenou notarem ! Jinak autobusova spojeni jsou dost ok a hlavne uvidite jezdici technicke muzeum a dokonce se v nem muzete i svezt :))) Nekdy to ale osklive boura. V podnikani je tady moznosti dost, pokud jsou na to nervy, odvaha a penize.

Delfín
vloženo:
30.10.2007 22:38:11
Jaké jsou nejlepší podnikatelské aktivity.Co na Ukrajině chybí???

Honza
vloženo:
30.10.2007 22:56:06
No je tady podle mne uplne vsechno. To je na delsi diskuzi a urcite ne tady, tady je to o cestovani jak koukam, tak jestli neco k cestovani po Ukrajine, sem s tim :) Jinak po mailu.

delfín
vloženo:
30.10.2007 23:43:20
O.K.Jo ženský to je vlastně součást cestování jak to tam s nimi vypadá?Seženu tam nějakou "kamarádku" na můj pobyt tam??

Honza
vloženo:
30.10.2007 23:56:33
Kamaradky jak je obvykle byvaji kousek za mestem,:))) Doporucuji si vyzadat lekarske zpravy, lol :))))))))) Kamaradku na cestovani si radsi vemte z Cech.

Kuba29
vloženo:
31.10.2007 12:23:04
Čau delfíne.Určitě chcu jet ale nevím kolik budu mít času.Řikal sem si že bych to zvládl tak za 5 dní.Tam a zpět +Černobyl.Vlakem přes polsko,Lwov a Kiiv.A zatím su asi sám.Chcu to vše dukladně nafotit.A ještě k tomu ubytování.Kvartýra je asi nejlepší,ale ještě je tam hotel Sankt-Peterburg na konci ulice Tarasa Ševčenka/od hlavního nádraží rovně a na konci ulice doprava,nebo metrem na staniciTeatralnaja/kde sme sehnali ubytování za 500hriven pro 3 lidi.Žadnej luxus ale je tam čisté povlečení,ručníky,lednice umyvadlo.Denně se tam uklízí.Docela mě to příjemně překvapilo

Kuba29
vloženo:
31.10.2007 12:31:44
Tu cenu u ubytování u S.P sem popletl.Vycházelo to pro 5 lidí 510uah.Takže kolem 400kč na osobu a den.A levná země?Mimo Kiev je to dobrý

anonym
vloženo:
31.10.2007 12:39:48
Pro Kubu - vlak jede okolo 36 hodin, to je ten přes Polsko, Kyjev, Moskva. Za 5 dní toho moc nestihnete :)))) Ale až tu budete ozvěte se, každá česká návštěva je příjemná.

Honza
vloženo:
31.10.2007 12:39:59
Pro Kubu - vlak jede okolo 36 hodin, to je ten přes Polsko, Kyjev, Moskva. Za 5 dní toho moc nestihnete :)))) Ale až tu budete ozvěte se, každá česká návštěva je příjemná.

Kuba29
vloženo:
31.10.2007 12:59:29
Čau Honzo.Ty mě ted zajíma Pripjať.Doufám že se tam nic nezmění když budou dělat noví plášt na reaktoru.Má to být do 4 let.A počítal sem to že za 5 dní bych měl být doma.Ono když se to protáhne na týden tak se taky nic nestane.Mě docela tlačí čas,kterýmu se musím podřídit.Ale až pojedu tak bych se stavil.Potkat krajana daleko od domova je super.Když sem byl v Rusku,tak sem v městě Keemu potkal dvě češky.To bylo užasný potkat někoho a pořádně si pokecat v rodném jazyku.A dík za info

Honza
vloženo:
31.10.2007 13:21:34
Budou delat ocelovy, Frantici, ale kdy se zacne to asi zalezi od penez. Ale nijak se nic nezmeni, az se tady neco zmeni, treba k lepsimu, dam vedet:))) lol

Káťa
vloženo:
11.01.2008 16:26:00
Ahoj kluci. Jak jsem cetla, lakaji vas zmutovane mysky a mesto bez lidi. Ja se chystam na Ukrajinu v cervnu nebo cervenci a to na mesic. Ja jsem ale chodici typ, takze priroda a turistika. Beru sebou stan, varic, veci na prevleceni a hura na vylety. Mam ale jeden problem a to je, ze jsem sama a jako holka zrovinka na Ukrajine a v lesich to neni moc dobre, takze pokud znate nekoho, kdo by se pridal, dejte vedet. Katka

Honza
vloženo:
11.01.2008 16:30:43
Zastavte se u nas !!!!!! :)

anonym
vloženo:
11.01.2008 22:37:01
Cau Káto.No ja sem se už vrátil ale chtěl bych jet ještě příští rok.Nechceš ještě počkat?Máš dobrý propozice.Já su taky pěšák,spím bez stanu a beru jen nejnutnější věci.Nenáročnej,spolehlivej a hlavně v pohodě.Jestli se chceš na něco zeptat tak písni na petakubik@seznam.cz.Zdarec

anonym
vloženo:
11.01.2008 22:38:47
Toho anonima sem psal já.Kuba 29

Tomáš V
vloženo:
07.02.2008 23:01:13
Pokud byste se někdo chtěl teď zúčastnit plánované expedice do zóny bývalé jaderné elektrárny Černobyl, detaily jsou na stránkách (expedice-cernobyl.blog.cz).

vloženo:
23.01.2009 10:12:19
Ahoj Kuba.My sme chalani zo Slovenska.Tiez by sme sa chceli ist pozriet na Ukrajinu do Cernobylu.Ak mas dake nove informacie mohol by si nam nieco poslat na moju emailovu stranku: roman2666@azet.sk Dufam,ze este navstevujes tuto stranku. Velmi by si nam pomohol.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz