Diskuzní fórum o cestování - Sunny days

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Sunny days

Téma diskuse:
Sunny days
autor:
Vlasta
vloženo:
01.07.2007 21:55:14
Vážení ck sunny days,je docela hrozna cestovka.Odlétali jsme 22.6.2007 do Tuniska a čtyřikrát nám změnili odlet a stejně plánovaný odlet byl zpožděn o dalších 45min.Zaplatili jsme si dovolenou na 8dní,ale když to spočítame tak jsme tam nebyli.Do hotelu jsme se dostali v sobotu po jedné hodině ranní a odlet jsme měli v patek nasledující týden.Hotel jsme opouštěli v7.30.Takže jsme zaplatili 8dní a z toho jsme tam byli 6dní.Posílala jsem c.k. maila a odpovědi jsem se nedočkala.Nevěřit.

Reakce: autor:
Laďa
vloženo:
12.07.2007 17:20:41
Mám podobnou zkušenost. z CK Sunny Days už nikdy!!!

Jaf
vloženo:
21.07.2007 07:30:31
Nevím na co si stěžujete.Toto je zcela normální.Cestovky nevlastní letadla a nemají možnost zasahovat do letových řádů,tudíž se může stát u kterékoliv cestovky to,co se stalo i Vám.

Laďa
vloženo:
22.07.2007 18:10:15
Nejedná se poze o let, ale se Sunny to byl jeden velký problém za drým. Neodpovídající ubytování. V katalogu uváděli 4* a s přvřenýma očima to byly 2*. Delegátka absolutně neschopná cokoliv řešit akorát vybrat peníze za výlety - to zvládla. A spousta dalších věcí. Nezájem ze strany Sunny Days řešit reklamaci atd... Se Sunny Days už nikdy!!!

Jan
vloženo:
31.07.2007 13:05:23
Dávno všichni víte, že Sunny Days jsou podvodníci a stále s nimi jezdíte. Takže si o problémy koledujete. Kdybyste se na ně všichni vykašlali, buď by krachli, nebo se zlepřili. Takhle vám to patří.

anonym
vloženo:
04.08.2007 21:11:26
Souhlasím s názorem Jafa a Jana. Stále čtu o nesolidnosti CK typu Blue Style,Exim tour a dalších,negativní recenze na každém rohu,ale přesto s nima tisíce lidí odjíždí na dovolenou. Chcete ušetřit?Tak potom s těmito CK jeďte,ale pak si nestěžujet a neotravujte život ostatním.Vždyť máte z čeho vybírat,jen nesmí být člověk líný,musí hledat a porovnávat a ne vyjet s první CK která mu přijde pod ruku

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz