Diskuzní fórum o cestování - Mallorca, hotel Tobago

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Mallorca, hotel Tobago

Téma diskuse:
Mallorca, hotel Tobago
autor:
Pavel Šrubař
vloženo:
02.07.2007 00:56:32
Fischer ve svém katalogu decentně doporučuje tento hotel pro hosty vyhledávající rušnější středisko. V praxi to znamenalo každovečerní diskotéku od 20 do 24 hod v takové intenzitě, že jsme se sedíce na terase mohli domlouvat jedině posunkovou řečí. Absence tanečníků na parketu přitom černošskému DJovi vůbec nepřekážela. Dvakrát během pobytu byla diskotéka nahrazena živou hudbou a břišními tanečnicemi. Internet byl pouze za poplatek 2€/30min. Nejvíc nám vadilo, že jsme dostali pouze jeden klíč od pokoje a společnou kartu na stravování, takže jsme byli nuceni všude chodit spolu jako siamská dvojčata. Byl jsem tam se ženou, kterou vcelku dobře snáším, takže jsme to neřešili, ale nedovedu si představit situace, kdy jeden bydlící přichází z pláže a ten druhý spí nebo sedí na balkóně a zrovna hraje diskotéka. To pak není šance se do pokoje dobouchat. Stravování bylo perfektní, mnohem lepší výběr i pro vegetariány než v českých *** hotelech. Koupelna s vanou a bidetem, ručníky a povlečení měnili na požádání třeba každý den. V pokoji jsme měli fungující klimatizaci, ledničku a sporák, ale žádné nádobí. Voda z kohoutku byla rezavá, ale vařili jsme si z ní čaj i kávu a přežili bez úhony. Jinak se dá koupit balená za 1,20€/5l. Za odblokování TV chtěli 3€/den, což se IMHO za těch osm španělských programů+CNN+BBS nevyplatí. Vcelku jsem byl s Tobagem spokojen, klidně bych se tam vrátil při eventuální další návštěvě Mallorcy.

Reakce: autor:
Jarmila Procházková
vloženo:
05.07.2007 14:34:10
Já jsem se vrátila z tohoto hotelu 24.6.. Měly jsme balkon na moře a nic tam nehralo. Na pokoji jsme neměly lednici a konev na vodu. Jinak jsme byly velmi spokojeni, ale byla škoda, že byl uzavřen vchod od bazenu k moři.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz