Diskuzní fórum o cestování - Hotel Ntanelis Kréta Analispsis

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Hotel Ntanelis Kréta Analispsis

Téma diskuse:
Hotel Ntanelis Kréta Analispsis
autor:
Míša
vloženo:
03.07.2007 15:53:56
Ahoj, můžete někdo podat nějaké reference na hotel Ntanelis na Krétě (Analipsis), all inclusive? Nikde jsem nic nenašla a za pár dní letíme...díky moc.Míša

Reakce: autor:
Jana
vloženo:
14.07.2007 11:32:37
Prosím nejen Míšu, která už se určitě vrátila z Řecka (hotel Ntanelis), o nějakou tu recenzi. Také o tomto hotelu uvažuji. Moc děkuji

anonym
vloženo:
16.07.2007 19:25:18
Ahoj, ano, už jsem se vrátila. Řekla bych, že tento hotel je spíše pro méně náročné zákazníky a ty, kdo se tam jedou opíjet. My měli all inclusive,ale alkoholu příliš neholduji, takže jsem si to určitě neužila jako ostatní spoluturisti, kteří stále seděli u piva.:-)Za střízliva k tomu má člověk docela výhrady: rozbité záchodové prkénko, strašně malý tlak vody ve sprše a většinou studená voda (ohřívají vodu slunečními kolektory), pokoje jednoduše zařízené, ale docela hezké, klimatizace za 6EUR/den, bez ní jsme to ani nezkoušeli, tak nevím.Nejhorší bylo jídlo, za 6 dnů all inclusive jsme měli 4x karbanátky, 2x sekanou, 2x mletý tyčinky, 4x skopový a 2x kuře a 2x rybu, vždy jen jeden hlavní chod a k tomu asi dvě přílohy, většinou brambory s nějakou zeleninou nebo rýže či těstoviny, pak asi 5 druhů salátů, ty byly dobrý. Dezert vždy jen bílý nebo červený meloun. Vždycky jsem jezdila do Španělska a tam je bufet mnohem bohatší. A ještě k moři: pláže dost neupravované, nečištěné, plné chaluh, všude byly lehátka a slunečníky za 6EUR/den, bez nich to snad ani nešlo, protože tam byl fakt bordel.Vstup do moře se uvádí jako pozvolný a pozvolný je teda hodně...vodu po pás má člověk snad 10 metrů od břehu, všude jsou tam skalnaté výběžky, takže to určitě chce boty do vody, prodávají je tam asi za 5 EUR, takže to jde, ale stejně se mi tam moc nechtělo plavat, protože byly velký vlny a docela jsem se bála jít daleko do moře, že mě to hodí na ty kameny.Takže závěr je, že to nebylo špatný, bylo hezký počasí, ale příště už na Krétu asi ne. A jinak platí, že tam 3* znamenají 2* jinde.

anonym
vloženo:
18.07.2007 09:47:06
Děkuji za informace, určitě budou užitečné nejen mně.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz