Diskuzní fórum o cestování - Báječná dovoléná

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Báječná dovoléná

Téma diskuse:
Báječná dovoléná
autor:
Růžena Sekyrová
vloženo:
05.07.2007 14:07:49
Vrátili jsme se 4.7.2007 z Turecka z hotelu Lonicera World.Hotel je **** AL. Tato dovolená neměla chybu, tak perfektní služby, které zde mají se jen tak nevidí. Denně čisté ručníky,osušky, perfektní jídlo, pití, ovoce po celý den kdekoli v areálu, usměvavý personál.K tomu bezva CK Akvila Travel a delegát pan Sýkora.Všem vřele doporučuji.

Reakce: autor:
Dana
vloženo:
18.07.2007 08:58:34
Ahoj Růženko,chtěla bych se dozvědět něco víc o hotelu Lonicera.Můžeš mi napsat takovou neší recenzičku do emailu? Ještě bych se chtěla zeptat jak je to asi daleko do nějakého menšího střediska.Já si to dovedu představit.Byla jsem v Turecku již 4x V Alánii jsem taky byla.Děkuji moc Dana

Reakce: autor:
Růžena
vloženo:
23.07.2007 18:29:27
Ahoj Dano, odpovídám na Váš dotaz o hotelu Lonicera, je to letovisko Avsallar, je to komplex 4 budov, vedle další hotely. Když jste byla v Alánii tak asi 20Km před Alánií je toto letovisko. Nákupní centrum nedaleko hotelu je malé,ale v centru městečka Avsalar je možnost větší, je to asi 1 Km od hotelu směrem zpět k letišti.Hotel je pěkně vybaven je tam vyžití pro děti i dospělé. Pláž je hned u hotelu, je písčitá. Je možno posedět u venkovních barů a občerstvení od rána do noci a odtud je možno chodit se přímo koupat do moře i do bazénů.Jsou zde 4 velké bazény a dva střední tobogány. Je tam krásná zeleŇ pod kterou se můžete ochladit.Přeji příjemnou dovolenou. Růžena

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz