Diskuzní fórum o cestování - Informace Sousse hotel Sheherezade

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Informace Sousse hotel Sheherezade

Téma diskuse:
Informace Sousse hotel Sheherezade
autor:
Simona
vloženo:
11.03.2005 13:55:25
Shání informace o Tunisu Sousse, hotel Scheherezade. Jaká je tam čistota hotelu, pláží, moře, strava a veškeré další užitečné informace. Díky

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
11.03.2005 21:52:26
Jestli můžu poradit,loni jsem byl v Sousse, tak hotel jedině s vlastní uzavřenou pláží!!! Byl jsem v Marabout*** ,celkem slušný hotel a má vlastní pláž. To je v Tunisu velmi důležité !!! Kousek vedle byla veřejná pláž, no prostě hrůza. Velké stany na pláži, snad muslimské motlitebny,samozřejmostí je nocování na pláži,potřeba do moře nebo kde to šlo. Hygiena žádná. Jedná se o nepoevropštěnou komunitu, tzn. zahalené muslimky - tak se i koupou. Jinak velká diskuze je na http://www.netneco.cz/tunis/forum/ ,a tam se dozvíte mnoho užitečného. Libor

anonym
vloženo:
12.03.2005 19:30:18
Zdravím Simonu, byli jsme v hotelu Hill Diar, který těsně sousedí s hotelem Sheherezade. Pláž i moře bylo čisté. Ve Vašem hotelu bydleli naši známí a byli spokojeni. Tunisko je naprosto odlišná kultura od naší a s tím se musí počítat. Já osobně jsem v Tunisku spokojená a moc se mi tam líbí. Byla jsem tam na různých místech 3x a jela bych zas, kdyby se můj manžel nezbouřil a nechtěl změnu. Tak si to tam hezky užijte.

anonym
vloženo:
14.03.2005 09:35:38
Ahoj Simono, v tomto hotelu jsem byla pred nekolika lety a opravdu spokojena. More pekne, plaz cista. hotel take a strava vyborna. Muzu doporucit. Vendula

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz