Diskuzní fórum o cestování - Isla Margarita

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Isla Margarita

Téma diskuse:
Isla Margarita
autor:
Dana
vloženo:
16.03.2005 10:22:19
Letím na Isla Margaritu do hotelu Dunes.Máte někdo zkušenosti?Díky za každou informaci Dana

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
20.03.2005 17:17:07
Letíme s kamarádkou v polovině dubna do stejného hotelu a co se mi podařilo najít pár reakcí, tak byly velice příznivé. Kvalita hotelu je prý výborná, personál taktéž, žádnou stížnost jsem nenašla, tak se snad můžeme těšit na příjemnou dovolenou.

anonym
vloženo:
23.03.2005 14:53:24
Byl jste někdo v hotelu Pueblo Caribe na Isla Margaritě? Prosím o bližší informace o tomto hotelu, ubytování, jídlo ap. (spěchá) Dana

anonym
vloženo:
04.04.2005 11:04:35
Dobry den, Kdypak letite do Dunes? My letime 26.4. v noci. Jiz jsme si toho hodne zjistovali, Dunes je mezi nejlepe hodnocenymi hotely na Margharite. Moc se tam tesime. Na webu tohoto hotelu je moznost podivat se primo na hotelove a plazove kamery:)Take letite s Exim Tours? Pokud by Vas zajimaly nejake nase poznatky a zjisteni, ma adresa je luck.suchy@seznam.cz a samosebou i od Vas ostatnich se radi neco dozvime. Lukas

anonym
vloženo:
22.04.2005 10:11:56
Byla jsem v hotelu Pueblo Caribe. Hotel střední úrovně, ale čisto, denně čisté osušky a uklizeno, jídlo výborné a mnoho, španělská kuchyň střihnutá italskou.Byla jsem spokojena

Katka
vloženo:
01.11.2006 16:33:27
Dobry den, zna nekdo hotel Isla Caribe? Prosim o nejake info, jelikoz mi tam poleti rodice na vanoce a silvestra. Dekuji predem.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz