Diskuzní fórum o cestování - CK KOVOTOUR PLUS

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> CK KOVOTOUR PLUS

Téma diskuse:
CK KOVOTOUR PLUS
autor:
Jarka
vloženo:
14.08.2007 19:22:44
S touto CK jsme byli před 2 roky v Černé Hoře,konkrétně v Risanu.Bylo to něco neuvěřitelného.Po příletu jsme se hned na letišti dověděli od delegátky,že na toto místo jedeme pouze dva ( já a manžel),tudíž nemáme počítat s nějakými výlety,protože jsme bokem a nikdo se nebude zdržovat zajížděním pro nás.Když jsme dorazili do hotelu,tak nás nechali čekat 2 hodiny v recepci a potom nám bylo sděleno,že pro nás nemají pokoj a tak nás na 3 dny ubytují na privátu.Nezbývalo nám nic jiného než se tam ubytovat,pokud jsme nechtěli spát venku.Byl to děs,všude se proháněli pavouci a nějací brouci.Ještě ten večer jsem volala zástupkyni CK v Čechách,protože jsme neměli žádné spojení na delegáta v místě.Musela jsem poslat SMS synovi a ten mi zavolal zpátky,já mu vysvětlila co se nám stalo,on zavolal zástupkyni CK a ta nám musela zavolat do Černé Hory.Jinak se nedalo dovolat.Ráno jsme po její intervenci dostali pokoj v hotelu,který jsme měli zaplacený,ale neco tak otřesného jsem ještě nezažila.Zápach z odpadů cítím ještě dnes.Tím s námi CK přerušila veškérý kontakt.Nikdy jsme neviděli delegáta,celý týden s námi nikdo nekomunikoval.V jídelně hotelu jsme vůbec nepochopili která místa jsou vyhražena pro účastníky pobytu (jak jsem později zjistila,vždy ta s nejšpinavějšími ubrusy).Když jsem se už doopravdy naštvala, tak jsme si sedli k čistému stolu.To jsem ovšem neměla dělat,vletěl na mě číšník a z tohoto místa nás doslova vyřval a vyhodil.To už asi byla poslední kapka,protože do konce pobytu jsem brala prášky na nervy a 2 dny jsem nechodila na jídlo,protože zmíněný číšník na mě povykoval cosi ve smyslu,že asi nemám pořádného chlapa a tak jsem hysterická.Víc jsem naštěstí nerozuměla.Když jsme se konečně měli vracet domů,tak jsem znovu musela přes syna uhánět naši zastupkyni v ČR aby nás vůbec dopravili na letiště.Dobře jsem udělala,místní delegát na nás zapoměl.Ta dovolená nás stála 30 000,- a ještě dnes se mi chce při pomyšlení na ni zvracet.Jediná pozitivní věc,bylo cestování s leteckou společností TRAVEL TOURS.Milá posádka,naprostá pohoda.Takže přátelé,s CK KOVOTOURS již nikdy!!!!!!!

Reakce: autor:
Jitka
vloženo:
13.09.2007 18:54:20
Dobrý den,začínám poslední větou příspěvku-přátelé s CK Kovotours již nikdy.Pobyt Černá Hora Bar, hotel Sidro nebrat. 1. hvězdičky- dle Kovotours 3, na hotelu 2, v realitě sotva1 2.3-4 krát do týdne od 10večer do 7 rána neteče voda- žádná 3.Kovotours inzerovaná lednice nebyla, není a nikdy nebude 4.švédské stoly jsou velmi neochotně doplňovány na požádání, personál kouří 5.pláž neupravená,plná odpadků, bez toalet/včetně restarací na pláži/-nepočítám plechové boudy-šlapky- nepopsatelné hygienické kvality, kde 10leté děti vybírají 1/2 eu za použití, a to pouze za pěkného počasí 5.Chápu černohorce- je to jejich mentalita, ale kam zařadila cestovka KOVOTOURS PLUS nás??? 6.7 nocí, 8 pobytových dní neodpovídá, cena zájezdu už vůbec ne 7. jediná obrana- ztížnost asociaci cestovek

Eva
vloženo:
13.11.2007 12:31:01
Dobr den, byla jsem s CK Kovoutour plus v Cerne Hore, hotel Sidro, stezovat si muzu pouze na to, ze chybela inzerovana lednice, jinak si myslim, ze hotel odpovida cene zajezdu

Jitka
vloženo:
21.11.2007 17:25:49
Dobrý den všem klientům Kovotours plus. Jsem autorkou článku ze 13.9. 2007 Drzost s jakou tato cestovka opět nabízí exkluzivní hotel Sidro nezná hranic. Špínu na pokojích a plíseň v koupelně mohu doložit fotem. Montenegro je nádherná příroda- ne však špinavý přístav Bar a neudržovaný hotel Sidro

Jana Šimčíková
vloženo:
24.03.2015 12:17:22
To je fakt něco...

Michal Hopek
vloženo:
13.04.2015 16:54:41
Mazec

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz