Diskuzní fórum o cestování - Blue style

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Blue style

Téma diskuse:
Blue style
autor:
p
vloženo:
21.08.2007 14:44:25
Dobry den, rada bych se zeptala jestli se najde nekdo kdo byl s touto ck alespon trochu spokojen.?:-(

Reakce: autor:
Lenka Miřejovská
vloženo:
21.08.2007 17:05:23
Dobrý den, my jsme s touto cestovní kanceláří nadmíru spokojeni. Nikdy jsme neměli žádné problémy, ať už s ubytováním, delegáty, komunikací s ck. Vždy splnili, co slíbili. S Blue-stylem jsme byli v Tunisu (2x), Egyptě, Krétě, Tabarce - ne v řadě, ale vždy jsme se k této ck velmi rádi vrátili. Poprvé jsme s nimi byli v Tunisu před 10 lety. Prostřídali jsme různé ck např. Azur Reizen, Čedok, Datour, Alex, Nev Dama. Pokud ck přežije davy nespokojených zákazníků, tak s ní strávíme i příští léto.

anonym
vloženo:
22.08.2007 11:21:34
Dobrý den, před 4 lety jsme s touto cestovní kanceláří byli na Djerbě a loni v Egyptě, byli jsme moc spokojení a letos s Blue-stylem letíme opět do Egypta.

pimpa
vloženo:
13.01.2008 21:37:55
s cetovní kanceláří BS jsem již byla na dovolené mnohokrát,Tunis 2x,Djerba 2x,Tabarka 1x a vždy jsem byla nadmíru spokojená,nikdy jsem neshledala žádný problém ,letos se chystám s touto cestovkou zase.Před pár lety jsem letěla s CK Exim Tour v Praze jseme měli odlet zpožděny o 8 hodin a pak teprve nastali další a horší problémy /ubytování,stravování,arogantní delegátka atd../To se s CK BS nikdy nestalo.CK BS vždy splnili to co slíbili a hlavně co jsem si zaplatila.Delegáti i animátoři na velmi dobré úrovni.Stravování výborné /ani jsme neslihli ochutnat vše co bylo v nabídce.Absolvovala jsem spoustu krásných výletů.odvezla jsem si nádherné zážitky.Myslím že stačí chovat se slušně a druhá strana vám jistě ráda vyjde vstříct/samozřejmě v rámci možností/

Michal Hopek
vloženo:
13.04.2015 16:53:56
Také jsme spokojeni

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz