Diskuzní fórum o cestování - CK Shenko s

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> CK Shenko s

Téma diskuse:
CK Shenko s
autor:
Vojtěch Lakomý
vloženo:
24.08.2007 23:52:53
S CK Shenkos jsem nebyl spokojen! Jsem překvapený kolik je zde na ni kladných reakcí, nejspíše si je píší sami. Společně s přítelkyní jsem jel na týdenní dovolenou do Egyptu – Hurghada. Byli jsme ubytovaní v hotelu El Arosa**. S hotelem a jeho službami jsem byl vesměs spokojený. Horší to však bylo s CK. Arogantní chování u této společnosti není ničím překvapivým. Ovšem nejvíce mě vadilo, že CK nám zajistila víza do Egypta „pouze za 650 Kč/osoba“!!! a neinformovala nás o tom, že si je můžeme zakoupit sami na letišti v Egyptě za 15 dolarů! Myslím si, že každý už si dokáže spočítat profit CK Shenkos na 1 vízum. Jinak v Egyptě není problém sehnat ubytování v hotelu ** za 2000 Kč na osobu na týden včetně polopenze. Plánujete-li delší dovolenou (14 dní) doporučuji si koupit pouze s předstihem letenku a ubytování a vízum si dokoupit až na místě.

Reakce: autor:
zdenka
vloženo:
13.09.2007 19:30:02
Chtěla bych se zeptat,v jaké ceně jste sehnal letenku,aby se vám to vyplatilo.Zkoušela jsem některé ceny letenek,a jsou docela vysoké,i když jsem zadala termín víc než půl roku dopředu.Tak nevím,jestli to není výhodnější s cestovkou a bez přestupů.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz