Diskuzní fórum o cestování - Chci do Tuniska - poraďte.

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Chci do Tuniska - poraďte.

Téma diskuse:
Chci do Tuniska - poraďte.
autor:
Milan
vloženo:
05.04.2005 16:49:46
Rád bych v letošním roce navštívil Tunisko,ale jelikož to bude moje první cesta do této země,rád bych získal více informací od těch,kteří se rádi podělí o své zkušenosti.Vzhledem k prac. vytížení mohu jet až koncem září a docela se mi zamlouvá Monastir.Brouzdám po internetu,koukám do katalogů CK (např. Blue Style, Exim Tours),ale když čtu některé zkušenosti s cestovkami nebo hotely,počáteční elán je pryč.Podotýkám ještě,že bych rád využil služby All Inclusive.Budu vděčný za jakoukoli radu a doporučení.Předem díky.

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
05.04.2005 18:31:47
http://www.netneco.cz/tunis/forum/ nedoporucuju Exim.

anonym
vloženo:
08.04.2005 00:05:49
V Monastiru je dobrý hotel Neptunia***,Sousse Marhaba Beach****-CK Cedok

anonym
vloženo:
10.04.2005 17:05:08
v tunisu jsme jiz byli s eximem 4 krat.muzu doporucit.byli jsme v dubnu,kvetnu i rijnu.i v rijnu bylo krasne a tepla voda. nejlepsi asi djerba a nebo mahdia, vice cisto na plazich.na djerbe i na podzim o nekolik stupnu vetsi teplo.s eximem jsme byli spokojeni.

anonym
vloženo:
11.04.2005 09:13:37
Dovolené v Tunisku patří k mým nejnádhernějším. Byli jsme v Sousse, na Tabarce a na Djerbe a kdyby se letos rodina nevzbouřila, že chce taky někam jinam, jela bych tam zas. Moře a hotelové pláže čisté, voda teplá, v hotelech se o turisty úžasně starají, jídlo nemá chybu, výlety za památkami taky ne. Byli jsme s CK Azzur Reisen a Sunny Days a nemůžu na ně říct nic jiného, než samou chválu. Pravda, kdybych tyhle stránky objevila vloni a četla ty hrůzy na Sunny Days, tak bych asi propadla depresi a při faktu, že mám malé dítě bych s nima rozhodně nikam nejela. Byli jsme s nimi na Djerbe, hotel Sun club Romance, s Al stravou, prvních 14 dnů v červnu. Dovolená úžasná naprosto ve všem. Na Azzur Reisen jsem po dovolené byla poděkovat a oni se ptali na delegáta, že na něho posílali lidé z našeho hotelu a turnusu stížnost. Dělal pro nás co mohl, všem lidem se holt nikdo nezavděčí. Přeji Vám Milane nádhernou dovolenou. Jana

anonym
vloženo:
11.04.2005 23:48:34
Jana, az te soupnou tyhle skvele cestovky do jineho hotelu, tak budes taky nadavat. Komu to nahodou vyjde, samozrejme chvali. Do Tunisu a Egypta rozhodne se spolehlivejsima, jako Cedok, Firo, Fischer, tem zalezi na spokojenosti zakaznika.

Jarda
vloženo:
18.04.2005 21:35:49
V Monastiru bych doporučil Hotel Houda s výborně fungujícím systémem all inclusive. U nás ho nabízí Firo,Čedok,Fischer. Je to ideální pro děti, hafo jídla,slušná cena.

Majkl
vloženo:
04.05.2005 20:20:29
Já jsem byl v Nabeulu, ktery je asi 60 Km od Monastiru a kdyz jsem tam jel od 4 hod rano do 7 hod, tka jsem nebyl moc nadšený, ještě do toho taková raní mlha.Byl jsem ubytován v hotelu El ons, byl pouze **+.Nejsem zadny moc narocny zakaznik, ale bylo tam krasne, cisto,i na plazich taky, dokonce jsme meli i vyhrazenou, hotel byl asi 200 m od plaze a krasny i kdyz ted kdyz jsem poznal byt u plaze(v Egypte) tak je to neco jineho.Ale celkove mohu Tunisko jen DOPORUCIT

Panther
vloženo:
13.05.2005 16:01:01
V Tunisku jsem byl pred 2 lety primo v Sousse, mohu se podelit i zazitky i zkusenosti. Napis mi na dave.pat@centrum.cz pripadne mi posli na mail nejake kontakty na tebe ICQ ci MSN pokud mas . Jinak v tom Sousse to nebylo spatny, zalezi na tom co presne hledas, pokud velke plaze, hotelove bazeny apod , je Sousse idealni, pokud hledas treba i prochazky pripadne nejake zajimavosti, Sousse se vyhni,)

jana
vloženo:
17.05.2005 13:26:12
Tunisko je veľmi zaujímavá krajina. Navštivila som ju pracovne a poznám dosť hotelov počnúc Tabarkou a končiac Djerbou. Veľmi pekný a dobre služby poskytuje napriklad hotel THALASSA. Je to 5* hotel, nachádza sa v Hammamete, časť Jasmin. V Tunisku existuju zatiaľ iba tri takéto hotely v Hammamete, v Mahdii a tretí je postavený na ostrove Djerba. Ďalší špičkový hotel máte k dispozícii napr. v Monastire, volá sa AMIR PALACE (5*). Tento hotel vlastní brat kráľa Suadskej Arábie, ale ubytovávajú tam aj normálnych hostí...:-). Nebudem Vam vypisovať ktoré hotely sú dobré a ktoré zlé, zabralo by to veľa času a miesta. Skúste "navštíviť" moju webovú stránku a dozviete sa viac a o iných veciach, nielen o hoteloch. Želám pekný pobyt a veľa zážitkov.

anonym
vloženo:
17.05.2005 14:57:31
Zistila som, ze to nezobralo moju adresu website, tu je: http://svf.utc.sk/~jana. Info o Tunisku je v sekcii ZAPISKY.

Pavla
vloženo:
20.06.2005 09:56:47
V Tunisku jsme s rodinou byli 2x, poprvé v hotelu Sun Holiday Beach u Hammametu, podruhé na Tabarce,v hotelu Abou Nawas Montazah. Tabarku i tentno hotel vřele doporučuji. Tabarka je pěkné letovisko, s hradem a zalesněnými kopci, transfer z leiště trvá 30 minut. Byli jsme tam c CK AZUR REIZEN a byli jsme spokojeni. Pavla

anonym
vloženo:
30.06.2005 21:56:30
Byli jsme na Tabarce ve stejném hotelu a od stejné cestovky a také doporučuji - bylo to super.

Ajnab
vloženo:
15.12.2007 21:29:06
Ahoj, vyucuji spisovnou arabstinu a tunisky dialekt, jsem vam k sluzbam na e-mailu ajnab@centrum.cz nebo na tel.: 775334983.

vloženo:
21.07.2009 07:44:39
doporucuji tuniskoapartmany.cz

vloženo:
29.07.2012 10:20:39
Ahoj,v tunisku jsem byla jiz 6x.Jezdim stale na jedno misto a to do Nabeulu do hotelu Riadh club s cestovkou Horizon travel.Nemuzu si nanic stezovat.Z letiste je to sice asi 2h cesty do hotelu,ale ten raj na zemi stoji za to.Vse je na dosah,bazen,more,bohaty program pro deti a dospele cely den.Je to maly klubovy hotel.Budu se tam rada kazdy rok vracet,protoze to je opravdu raj a kazdy si tam odpocine...Blanka

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz