Diskuzní fórum o cestování - Vánoce v Paříži

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Vánoce v Paříži

Téma diskuse:
Vánoce v Paříži
autor:
Dominik
vloženo:
30.09.2007 12:25:38
Ahoj, všichni, chci se zeptat, jestli jste někdo nestrávil Vánoce v Paříži a nepodělil se o zkušenosti. Zvažuji, jestli se 21. prosince vydat na cestu a 26. zpět. Můžete mi poradit, jestli to stojí za to? Moc děkuju za odpovědi. Zdravím Dominik

Reakce: autor:
Hanka
vloženo:
01.10.2007 14:25:02
Ahoj, trávili jsme s manželem loňské vánoce v paříži a byla jsem zklamaná. Prostě dle toho, jak je Paříž zmedializovaná, jsem toho očekávala mnohem víc. Nikde žádná výzdoba, atmosféra apod. Najít vánoční stromeček bylo umění. A pozor 24. večer nečekejte žádné vánoční akce a 25. mají pro změnu skoro všude zavřeno. Moc pěkné jsou vánoční mše v notredame nebo ještě lépe v sacre coure (nevím, jestli jsem to napsala správně). Nejsem věřící, ale je to krása. Jinak památky docela dobrý. Jeli jsem tam na vlastní pěst - letecky a ubytovaní jsme byli kousek od metra, centra, sacre coure v super hotýlku. Když tak víc info nebo fotky po icq - 279336139. Hanka

yanina
vloženo:
01.10.2007 18:11:36
Abyste nebyl zklamaný jako Hanka, doporučuji se nejdřív seznámit s vánočními zvyky Francouzů, jsou odlišné od našich a proto pak může dojít k rozčarování. Jezdím do Paříže pravidelně, i v období vánoc, a vánoční výzdoba bulvárů je úžasná a nejznámější vánoční "atrakcí" jsou výlohy obchodního domu Galerie Laffayete.

Martina
vloženo:
18.12.2007 18:41:55
Ja byla loni vParizi na Sylvestra a bylo to uzasne.Nechapu proc Hanka byla zklamana.Samozdrejme ze 25.12 je skoro vsude zavreno jsou tam totiz vanoce,ne jak u nas 24.12.Vyzdoby jsou vsude a je to super.Hotel urcite ze srdce doporucuji Eiffel Seine Hotel je to krasny maly hotylek v parizskem stylu par kroku od Eiffelky,metra a pristavu.Cena je kolem €120,00 na noc bez snidane,ktera stoji €12,00(stoji za to,super snidane).Neboj,stoji to za to a urcite se Ti vyplati se tam podivat.Ptej se pokud mas nejake dotazy a nebo se podivej na fotky z tohoto hotelu na mem blogu: martinkaa.com

vendulka83 s.
vloženo:
21.04.2015 11:47:00
Taky bych chtěla strávit Vánoce v Paříži. :) Musí to být krása.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz