Diskuzní fórum o cestování - Coralia Monastir s CK Sunny Days

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Coralia Monastir s CK Sunny Days

Téma diskuse:
Coralia Monastir s CK Sunny Days
autor:
Jájina
vloženo:
17.10.2007 23:00:50
Ahoj všem čtenářům.Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s CK Sunny Days, se kterou jsem byla v září na dovolené.Konkrétně v hotelu Coralia club Monastir. CK tento hotel nabízí jako +++, avšak licence hotelu je na ++. Pokoje se nikdy neuklízí, pouze vymění lůžkoviny a ručníky. Když jsme první den vstoupili do koupelny,opravdu nás přecházel zrak.Zbytky mýdla po předešlých hostech, umyvadlo mastné, sprcha rezavá, plesnivá. Ano, opravdu plesnivá.Padající omítka ... Jsem docela velký jedlík, ale tady jsem s all inclusiv zhubla o 1,250 kg. O hygieně v jídelně se nikomu ani nezdálo.Nebudu se o tom rozepisovat, ale kdo bude chtít, můžu přeposlat fotky. Mám i kopii hotelové licence, kdyby měl někdo zájem. Po návratu z dovolené jsem hned odcestovala do Německa, tak mě podání stížnosti teprve čeká.Jako jedinec nemám pravděpodobně šanci, proto touto cestou hledám další "účastníky zájezdu". Byla jsem v termínu 21.-28.9.2007. Kontaktovat mě můžete na Jasminas@seznam.cz

Reakce: autor:
Jája
vloženo:
18.10.2007 07:57:03
I přes stálé stížnosi na výše jmenovanou CK lidé s ní stále jezdí na dovolenou. Proč? To jsou tak hloupí? Já měla jednu špatnou zkušenost ještě v minulosti, když to s nimi nebylo tak zlé, ale od té doby bych s nimi nejela ani zadarmo. "Kdo chce kam, CK Sunny days mu pomůže tam" "KOMU NENÍ RADY, TOMU NENÍ POMOCI".

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz