Diskuzní fórum o cestování - cestování po Thajsku - poradí mi někdo ?

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> cestování po Thajsku - poradí mi někdo ?

Téma diskuse:
cestování po Thajsku - poradí mi někdo ?
autor:
karel
vloženo:
23.10.2007 08:38:59
Ahoj - může mi někdo odpovědět na několik otázek ? Prosím třeba jen na jednu ! 1. jak se dostanu z nového letiště v BK nejjednodušeji vlakem do AYUTHAYI ? Není přímo poblíž nádraží ? 2. Jak se dostanu z nového letiště v BK na nádraží HUALAMPHONG ? 3. Byl někdo v MAE SOTU a v UM PHANGU ? a.) jak se dostanu z LOPHURI do MAE SOTU a jaká je cesta do UM PHANGU b.) kam se podívat v UM PHANGU - jaký trek byste mi doporučili,na co se určitě podívat, kam se vypravit, ubytování,jídlo,ceny atd. 3.Jak nejlépe a nejlevněji odjet z MAE SOTU do HAT AYI na jihu ? 4. Byl někdo na ostrově KO TARUTAO ? jaká je cesta, ubytování, jídlo, ceny, kam se určitě podívat atd. Díky moc za jakékoliv rady z cest po Thai, jedu v prosinci na měsíc, moc se těším a všechny informace jsou pro mne zajímavé. Karel

Reakce: autor:
Renata M
vloženo:
06.02.2008 21:26:10
Ahoj, nevím jestli není pozdě,ale dost dobré rady o cestování po Thajsku lze najít na .thai.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz