Diskuzní fórum o cestování - El pueblito - Cancun

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> El pueblito - Cancun

Téma diskuse:
El pueblito - Cancun
autor:
 anonym
vloženo:
14.04.2005 15:21:10
Ahoj byl jste někdo v tomto hotelu v Cancunu? Díky moc

Reakce: autor:
Svetlana
vloženo:
21.04.2005 18:09:56
Dobry den. Udelala jsem si cas a vyhledala jsem ve forum "routard" informace ohledne hotelu El pueblito Cancun. Nasla jsem asi sedm turistu kteri v tomto hotelu byli zacatkem tohoto roku. V jednom se shoduji : vyvarujte se tohoto hotelu. Pravdepodobne jsou to dva spojene hotelove celky. Jedna cast je hotel tri hvezdicky a druha cast je ctyri hvezdicky. Ubytovani i jidlo nestoji za nic, hotelovy servis(uklid) prakticky neexistuje, lehatka na plazi si uz od brzskeho rana reservuji kanadane a americane. Ja osobne vam doporucuji spise mesto Playa del Carmen. Napisi vam hotel ve kterem jsme byli my predloni. Bylo to perfektni. Hotel EL DORADO RESORT TULUM CARRETA CANCUN TULUM KM 55 BAHIAS DE KANTENAH 77710 RIVIERA MAYA Budete li mit nejaky dotaz, ozvete se. S pozdravem a preji peknou dovolenou. Svetlana

Jana
vloženo:
25.04.2005 07:44:17
Ahoj Světlano. Díky moc za informaci o tomto hotelu. A s jakou CK to bylo? Jak je v Mexiku draho? Jaké byste mi doporučila výlety? Jsou poblíž hotelu nějaké obchody a restaurace? Děkuji moc S pozdravem Jana

Svetlana
vloženo:
09.05.2005 12:04:48
Mila Jano. Mexiko je nadherna zeme plna kontrastu. Doporucuji vam vzit si poznavaci zajezd s pruvodcem minimalne na 14 dni kdy budete cestovat po cele zemi a k tomu par dni pobytu u more, tak jako jsme to meli my. Ve vnitrozemi jsou ceny mirne, muzete take smlouvat ale cim vice se blizite ke Cancun a Playa del Carmen, jsou ceny az 4x vyssi. Tento zajezd jsem mela od firmy kde pracuji. Jelikoz ziji ve Francii a zde existuje tzv.ROH ktere prispelo polovinu ceny.Platila jsem za jednu osobu necelych 900 euro. Zkuste se podivat na fr.cestovni kancelar www.kuoni.fr. V Mexiku je spousta pamatek. Urcite si nechte alespon dva dny na hlavni mesto Mexico city ( muzeum, plovouci zahrady Xochimilco, baziliku Panenky Marie Guadalupske, hlavni namesti Zocalo atd.). Nezapomenutelne pyramidy Teotihuacan, vodopady Aqua Azul s moznosti koupani, indianska vesnice San Juan Chamula, pyramidy Chichen Itza atd.Jestli ze se potapite, rozhodne jedte na ostrov Cozumel a take neni spatne potapeni v jeskynich ( cenetos). Doufam ze jsem odpovedela na vsechny vase dotazy, my mozna pristi rok tam pojedeme znovu. At se vam vydari vase dovolena a doufam ze budete spokojeni jako jsme byli my. S pozdravem Svetlana.

fiona
vloženo:
16.10.2005 10:27:35
sice neznám hotel El pueblito, ale mohu doporučit jiný, za velmi solidní cenu. Byli jsme letos vv únoru s FIRO v Cancúnu, hotel Dos Playas, je to hned vedle velice známého baru Fat Tuesday, přímo na pláži , all inclusive, pokoje velké, balkon, lednice, klimatizace, jídlo se podává v jídelně hned u bazénu a rozhodně se netrvá na nějakém dodržování předepsaného oblečení, na oběd se normálně chodilo v plavkách a dalo se jíst i venku na stolečkách přímo u bazénu. Byli jsme na výlete v Chichen Itzá, v Tulumu a Xel-ha, což je nádherný areál na potápění. Do centra Cancúnu jsme od našeho hotelu jezdili autobusem za pár pesos, asi 10 minut. Let byl z Prahy do Amsterodamu a pak s Martin air přímo do Cancúnu, vše bylo naprosto skvělé. Na osobu nás to vyšlo včetně letiš.tax a pojištění na 14 dnů all inclusive 40 000 Kč.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz