Diskuzní fórum o cestování - Belvedere Bulharsko - Alexandria

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Belvedere Bulharsko - Alexandria

Téma diskuse:
Belvedere Bulharsko - Alexandria
autor:
Jirka
vloženo:
15.04.2005 14:04:41
V loňském roce jsme navštívili na 15 dnů s Alexandrií hotel Belvedere v Primorsku. Odlet z Brna opožděn o 8 hodin. V Belvederu vše bez problémů recepce česká, ubytování celkem velké pokoje. Jako perlička za příplatek česká televize. Čistý bazen. Snad jen chudší večeře. Jinak absloutně bez problémů. Dobří průvodci- většinou Bulhaři mluvící slušně česky. Ve městě informační centrum.Jídelní lístky ve městě v češtině, dvě české restaurace. Pláž velice hezká asi 200m od hotelu. Letos jedeme znovu. Vše je asi o polovinu levnější než jiná evropská letoviska. Máme za sebou 3x Kanáry, Mallorku, Portugalsko.

Reakce: autor:
Iva
vloženo:
14.08.2007 00:43:50
Se vším souhlasím, byli jsme před 14 dny.Je to tam bezva, pozor jen na velký kravál od hotelu parkam holiday.Každý den od 12,00 do asi 2 hodin ráno řvala hudba.Měli jsme pokoj do ulice, někdy to bylo opravdu nesnesitelné.Na pláž kousek, ale hodně nedopalků a odpadků.Hotel funguje na jedničku, večeře velký výběr ze švédských stolů.

Míša
vloženo:
15.11.2007 14:43:57
MILUJU TO TAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale rodiče už tam nechtěj a líbili se mi hlavně DANI,DENIS,EMO(BARMANI)

Míša
vloženo:
15.11.2007 14:44:03
MILUJU TO TAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale rodiče už tam nechtěj a líbili se mi hlavně DANI,DENIS,EMO(BARMANI)

Petr K.
vloženo:
06.01.2008 16:06:24
Dobrý den. Co vás tam zaujalo mimo cen a jídelních lístků v češtině? Jsou tam např. atrakce pro děti? Jaké výlety a aquaparky?

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz