Diskuzní fórum o cestování - Dovolená na Srí Lance

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Dovolená na Srí Lance

Téma diskuse:
Dovolená na Srí Lance
autor:
Andrea
vloženo:
04.11.2007 20:10:10
Dobrý den, asi před měsícem jsme se vrátili z krásné dovolené na Srí Lance, jež nám zprostředkovala CK Airstop. Bohužel se nám při jednou fakultativním výletu podařilo ztratit naše zpáteční letenky. Kontatktovali jsme proto společnost Airstop po telefonu a tí nám ochotně zajistili vystavení náhradních letenek, jež jsme si pak před odletem vyzvedli na letišti v Colombu. Společnost všude kolem sebe doporučujeme!!!

Reakce: autor:
www.isla-margarita.kvalitne.cz 
vloženo:
08.01.2009 18:09:42
************VAROVÁNÍ PŘED CK AIRSTOP******* POZOR NA REKLAMACE U AIRSTOP!!!! Od srpna 2008 do ledna 2009 mi nebyli schopni vyřídit reklamaci zájezdu – stále se vymlouvají na to, že s nimi německá CK nekomunikuje, pak že se stěhovali a vyjádření se ztratilo atd. – budu je muset dát k soudu!!!!!! Vymlouvají se, že jsou „jen“ zprostředkovatelé, ale peníze jsem platil jim a od nich chci stanovisko!!! Více na: re­klamace-airstop.nazory.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz