Diskuzní fórum o cestování - Reklamní nabídka

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Reklamní nabídka

Téma diskuse:
Reklamní nabídka
autor:
Mona
vloženo:
07.11.2007 09:58:47
Dnes mi volali z cestovní agentury Golden Travel, že mi v reklamní akci nabízejí zdarma poukázku na víkendový pobyt v ČR nebo v Rakousku. Musím se dostavit do jejich kanceláře v Kutné Hoře, kde mi bude poukázka předána. Zdá se mi to nějaké podezřelé. Nesetkal jste se s tím někdo? Můžete mi dát vědět, jestli o tom někdo něco víte? Díky

Reakce: autor:
miki
vloženo:
26.11.2007 18:17:34
Dnes mi též volali z cestovní agentury Golden Travel, že mi v reklamní akci nabízejí zdarma poukázky na víkendový pobyt v ČR nebo v Rakousku. Musím se dostavit do jejich kanceláře v Kutné Hoře, kde mi bude poukázka předána. Zdá se mi to rovněž podezřelé. Nesetkal jste se s tím někdo? Kolika lidem to asi poslali? Můžete mi dát vědět, jestli o tom někdo něco víte? Díky.

Míra
vloženo:
08.12.2007 00:26:08
Mám stejnou zkušenost. Volají mi na pevnou linku. Zatím jsem s agenturou v kontaktu telefonicky. Dokonce mám domluvený termín schůzky, ale v žádném případě tam nepojedu. Jednu špatnou zkušenost jsem získal s agenturou King size travel také z Kutné Hory před 11 lety. Vyhrál jsem dovolenou, převzetí v hotelu Hilton v Praze. Po příjezdu nás zavedli do malé stísněné místnosti a pod tlakem nám vnucovali " koupi apartmánu ve Španělsku na 100 let - Verabíčko " - za pouhých 750 000 Kč. Ale podmínky pobytu "ve vlastním byly otřesné". Odešli jsme jako první, tak ani nemám představu, zda ten nesmyslný nákup někdo uskutečnil. Proto nevěřím takovým nabídkám.

Jíra
vloženo:
03.01.2008 23:24:41
Máme stejnou zkusenost . Volají manželce pořád do práce a chtějí aby jsme se dostavili ho KH.Dále požadují , aby jsme se dostavili oba dva.???? Trochu divné ????????

Robin
vloženo:
05.01.2008 13:45:44
Absolvovali jsme s manželkou návštěvu v Golden Travel Kutná Hora, na kterou jsem se nechali vylákat pod záminkou týdení dovolené zdarma v Rakousku (nebo týdenní pobyt v ČR), pokud absolvujeme "pohovor". Ujala se nás velmi sebevědomá mladá slečna, která se nám velice manipulativním způsobem asi hodinu snažila prodat členství v tom jejich klubu. Problém byl v tom, že nám nedávala úplné a detailné informace, zejména o celkové ceně a způsobech rezervace a nutila nás se na místě rozhodnout a podepsat smlouvu. Cokoli podepsat jsme pochopiteně odmítli (i když jsem pozoroval, že někteří spolusedící u jiných stolečků podlehli). V ten okamžik k nám začala slečna chovat velice arogantně, rozhovor ukončila a v podstatě nás z kanceláře vyhodila. Odcházeli jsme dost otřeseni, nicméně s certifikátem na pobyt v Rakousku nebo ČR zdarma (kromě dopravy, stravy a pojištění). Certifikát je platný 12 měsíců a zatím jsme ho nevyužili. Sice bychom jeli rádi do Alp, ale stále se rozhodujeme, zda ho máme po této otřesné zkušenosti vůbec chuť využít. Obzvláště, když jednou z podmínek pobytu je v průběhu dovolené absolvovat další "prodejní prezentaci" v délce min. 90 min. ! Nevím, zda na to budeme mít vůbec nervy. Máte někdo zkušenost z obdobného pobytu na základě toho certifikátu ?

Honzík
vloženo:
14.01.2008 13:55:45
Já si myslím, že je to celé dost dobře narafičeno na českou duši...více na webu spotrebitele.info

Jitka
vloženo:
16.01.2008 17:06:22
Také nás kontaktovali z firmy Golden Travel,že jsme získali poukaz na dovolenou,také máme v pátek přijet do KH si poukaz vyzvednout,když jsem byla nedůvěřivá,že někdo dává něco zadarmo a zda to není něčím podmíněno,byla jsem ubezpečena,že nemusím nic kupovat,ani podepisovat,že je to reklamní akce. Je mi jasné,že nám něco budou nutit,ale zajímalo by mě,zda někdo zkoušel využít obdržený poukaz i když nepodepsal žádné členství v klubu.

Katka Nováková
vloženo:
11.02.2008 20:25:55
Já jsem poukaz vyzkoušela.Loní v září nás také kontaktovali z Golden Travel z Kutné Hory.Před lety jsme byli v Poděbradech u tady již zmiňovaného Kings Travelu a moc se nám tam nelíbilo (samý angličan), tak jsme otáleli, jestli do Kutné Hory máme vůbec jezdit. Zmínila jsem se kolegovi v práci a ten s Golden Travel už několik let pravidelně cestuje, tak mi cestu tam doporučil. Musím přiznat, že jsme byli mile překvapeni. Přijetí bylo velmi přijemné. Mladík, který se nám věnoval byl velmi slušný a ochotný. Ukazoval nám pěkné nabídky, na které jsme bohužel nemohli reagovat, protože si stavíme dům a nemáme peníze nazbyt. Doporučil nám, ať využijeme aspoň ten dárkový poukaz a uděláme si jednu pěknou dovolenou. Hned v řijnu jsme si udělali rezervaci, po potvrzení jsme zaplatili za 4 osoby 4x950,- Kč, nakoupili jsme jídlo, natankovali benzím a vyrazili jsme do Bad Gasteinu v rakousku. A byla to nádhera. Ubytování moc pěkné, služby hotelu na výborné úrovni a musím pochválit skvělého delegáta. Takovou péči jsme doposud nezažili.Nedejte na pomluvy lidí, kteří nikde nebyli a kdyby jste měl někdo zájem o podrobnější informace, klidně napiště.

vloženo:
09.08.2010 11:23:45
Já děkuji za tyto reakce, také mě telefonicky kontaktovali, dnes už ale jako České cestovní centrum. A paní Katce Novákové doporučuji, aby nebyla tak průhledná, když se snaží ospravedlnit společnost, ve které pracuje!

vloženo:
09.08.2010 11:26:40
Já děkuji za tyto reakce, také mě telefonicky kontaktovali, dnes už ale jako České cestovní centrum. A paní Katce Novákové doporučuji, aby nebyla tak průhledná, když se snaží ospravedlnit společnost, ve které pracuje!

vloženo:
14.10.2010 14:18:05
Dobrý den, po přečtení všech dostupných informací, jsem se rozhodl této "krásné" nabídky Českého cestovního centra NEVYUŽÍT. Děkuji všem objektivním přispěvatelům za názory. I.M.

vloženo:
07.02.2011 07:34:47
My jsme s manželem v Kutné Hoře na podobné presentaci byli.CK se ale nyní jmenuje České cestovní centrum.Nabízí jako dárek pobyt v Rakousku na týden bez stravy a dopravy.To by ještě bylo dobré,ale nemůžete si vybrat termín ,připadá v úvahu jen říjen,listopad,duben,květen.Dále musíte zaplatit reservační poplatek/ pro 4 lidi 4800/a reservaci provést 3 měsíce dopředu .To jsou detaily,které se nedozvíte,kldyž se na ně nezeptáte.Byli jsme nalákáni,že musíme přijet,že js¨me VIP zákazníky,že posedíme s ředitelem osobně/máme to 200km/.Místo toho nás čekal arogantní mladík,který měl svou jasnou předtsavu o životě a tu nám vnucoval.Protože se mi to nelíbilo,oponovala jsem.Takže po 10 min nás chtěl vyhodit,jelikož jsme nebyli ti praví .Bylo to tam jako na nádraží /spousta lidí/ a pan ředitel nikde.Nabyla jsem dojmu ,že se nejedná o dárek.Když zapomenete na to,co Vám tam povídají a pečlivě vše spočtete,příjdete na to sami.Míša.

vloženo:
24.08.2011 14:40:55
Díky moc za info a mám jasno, pokud na to mám, tak si to zaplatím, jako každý- pokud ne, tak nejedu, není reálný důvod, proč by někdo dobrovolně, bez profitu, platil dovolenou za mě... Bohužel nejlépe oškubou ty, co na to nemají, sami se nikam nedostanou a při vidině čehokoli "zadarmo" jsou schopni si vzít úvěr a peníze jim předat...

vloženo:
17.01.2012 15:45:44
Zdravím, s cestovním centrem jsme byli v loškém roce na dovolený na Tenerife, dovolená proběhla hladce a moc se nám líbila. Letos jedeme s nimi do Rakouska a už se těšíme. Doporučuji.

vloženo:
11.07.2012 09:28:42
Spokojenost trvala celých šest let, kromě menších nedostatků. Po zkušenosti posledního měsíce, nelze napsat nic jiného, než VYHNĚTE SE TÉTO FIRMĚ ZDÁLKY A UŠETŘÍTE SI HODNĚ STAROSTÍ A HLAVNĚ PENĚZ. Děkuji za pozornost

vloženo:
16.07.2012 20:49:12
Pokud někdo máte zakoupený timeshare od této kanceláře, podívejte se na diskuzi na stránkách cestovatel.cz/forum/dopravci-a-cestovky/80194/vse/?

xxx
vloženo:
31.08.2012 17:24:03
NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!! - absolvovali jsme návštěvu v Kutné Hoře s vidinou dárkové poukázky zdarma do Rakouska na týden, po téměř třech hodinách jsme se nechali ukecat na "DOVOLENÁ PLUS" - což nás stálo 36 600,-, (týden 12 200,-) za tuto cenu jsou tři týdny ubytování pokaždé v jiném středisku dle výběru cca z 6-ti lokalit. TÍM PÁDEM JSME PŘIŠLI O DÁRKOVOU POUKÁZKU - prý ten týden je již zahrnut v těch třech, co jsme si zaplatili s tím, že "dárkový poukaz" bychom mohli využít jen mimo sezónu, ale ten zaplacený týden můžeme využít i o letních prázdninách. Toto nám samozřejmě řekli až na konci přednášky. Samozřejmě nám nabízeli i koupi 1 týdne v roce v Bad Gasteinu - za cenu cca od 600 000,- až …………., za tuto cenu bychom tam mohli jezdit do cca 80-ti let. Což jsme ale odmítli. JE TŘEBA NA VŠE SE PTÁT - PODLÉ ZATAJOVÁNÍ DŮLEŽITÝCH INFORMACÍ,SPOUSTU VĚCÍ NÁM DOŠLO AŽ V KLIDU DOMA - ZÁLOHA JE SAMOZŘEJMĚ NEVRATNÁ (my jsme platili 5 000,- při podpisu smlouvy "Dovolená Plus"). A TO NENÍ VŠE - NEJHORŠÍ JE S NIMI KOMUNIKACE - věřím, že když si necháte vybrat termín od nich, současně i letenky a na nic se neptáte, může to být bez problémů. My jsme loni letěli na Tenerife - dotazy a info o ubytování jsme řešili po mailech několik týdnů, LETENKY jsme si zajišťovali sami z Německa (vyšlo nás to o 13 000,- méně) - A TO BYL HLAVNÍ PROBLÉM - ČEKALI JSME TÝDEN, NEŽ NÁM POTVRDILI UBYTOVÁNÍ - přes několik urgencí mailem, telefonovali jsme obden - s čistým svědomím můžu říct, že je to snad bavilo :-( bohužel. Absurdní bylo, že mi dokonce telefonovala delegátka přímo z hotelu na Tenerife ze španělského čísla a já už si myslela, že mi chce po pár dnech potvrdit volný termín, ale ona mi volala pouze kvůli absurdnímu dotazníku ( jméno, povolání, cca roční příjem,...), ale na můj dotaz, zda mají v danném termínu volno, mi odpověděla, že to teprve zjistí! Jestli si někdo z vás objednává letenky nacesty.cz, tak ví, že předběžnou rezervaci vám neudělají na tak dlouhou dobu jako je týden. Takže neustálé řešení a telefonování mezi ČEským Cestovním centrem a nacesty.cz mě absolutně psychicky vyčerpalo ještě před dovolenou. Mimochodem "Na cesty" jsou úžasní, vstřícní a prodlouží i rezervaci, pokud to jde. Nikdy jsem s nimi neměla sebemenší problém. DALŠÍ ROK - LETOS 2012 - teď s nimi pro změnu řeším Fuerteventuru - další destinaci, kterou jsme si mohli vybrat. OPĚT PROBLÉM - NAJEDNOU JSME SI JI UŽ VYBRAT NEMOHLI !!! - na výběr 6 destinací není mnoho - Německo jsme nechtěli, Maďarsko nejde s dětmi(pouze pro 2 dospělé ), Tenerife už jsme byli, tudíž nemůžeme, Dominikánská republika by nás vyšla přes 100 000,-, v Chorvatsku jsme již byli 5x a Rakousko si šetříme na 3. týden. Tudíž nám vyšla pouze Fuerteventura. Po dlouhých telefonátech s Českým Cestovním centrem a následně i jejich manažerem p. Filipem Markem nám to dovolili a uznali, že dle jejich Obchodních podmínek nám to zakázat nemůžou. Našli si jiný způsob. NOVINKA - nakonec to musel schválit i pan ředitel a následně nám NEvyhověli termínem, protože prý hotel nepřijímá zrovna v tomto termínu rezervace ubytování. TO MÁME PECH, ŽE JSME SI ZROVNA VYBRALI TENTO TERMÍN, MY SE ALE UMÍME TREFIT !!! PŘITOM NA FUERTEVENTURU SE JEZDÍ CELOROČNĚ A JEŠTĚ NÁM MINULÝ ROK POVÍDALI, JAK TAM MŮŽEME JET I V LISTOPADU NEBO V PROSINCI! Na důvod jsem se samozřejmě ptala, „cestovní agentka“ bohužel nevěděla, že prý to zjistí. Mimochodem zase jsem volala já, neobtěžují se dát vědět! Takže letenky jsem si sice předběžně zarezervovala za super cenu, ale vypadá to, že s tímto přístupem Českého Cestovního Centra poletíme asi do ........... a to ještě s nechutí. ZÁVĚR : SPOUSTA NERVŮ - A ZA TO MI ŽÁDNÁ DOVOLENÁ NESTOJÍ !!!!!!! TEČKA : A TO NÁS S NIMI ČEKÁ JEŠTĚ JEDNA DOVOLENÁ DO PŮL ROKU, POKUD TEDY NECHCEME PŘIJÍT O ČÁST PENĚZ. JEŠTĚ SE ROZHODNU, JESTLI PENÍZE NEBO PSYCHICKÉ ZDRAVÍ ! JEDINÉ PLUS BYLO TO, ŽE NA TENERIFE SE NÁM OPRAVDU LÍBILO – JAK HOTEL, DELEGÁTKA A HLAVNĚ PROSTŘEDÍ. ALE JESTLI SE TAM NĚKDY VRÁTÍM, TAK 100 % S JINOU SPOLEČNOSTÍ.

xxx
vloženo:
31.08.2012 18:09:26
Oprava k předešlému příšpěvku: koupě 1 týdne v roce v Bad Gasteinu - za cenu +- od 450 000,-, to jen kdyby náhodou...:-) Ne že by to nijak měnilo význam článku. Jinak si za vším stojím !!!

vloženo:
09.12.2012 22:02:27
No tak to tam nepojedu.... Jinak ti, kteří tam už jednou byli (Nyslím v KH). Neradujte se, že po odmítnutí sqělé nabídky už vám nikdy nezavolají. Po letech, kdy jsme na této prezentaci byli a odnesli jsme si poukaz do nějakého tuzemského resortu (,který jsme nakonec nevyužili), se letos (a tentokrát ČCC, nikoliv GT) ozvali. Znova. Jen díky diskuzím na internetu (nejen toto fórum) padlo rozhodnutí uvedené v první větě. Nejsem ANONYM, jmenuji se Míra a jsem z Jihlavy. (Pro šťouraly :-D)

vloženo:
09.04.2013 09:18:56
Pozor na Evropské rekreační reality jinak též České cestovní centrum“! Jsem korunovaný osel, nechal jsem se nachytat. Vše probíhalo obvykle: telefonické pozvání do Kutné Hory, předání poukazu na ubytování mimo sezónu, vše za 15 min. Poté nastala diskuze o timesharingu. Když jsem řekl, že o nic takového nemám zájem, začali mi vnucovat a nakonec vnutili "Dovolenou Plus", údajně zkušební členství v klubu timesharingu se stejnými výhodami, ale bez nutnosti platit statisícový členský podíl. Na místě jsem zaplatil nevratnou zálohu 5000. Doma jsem si teprve začal zjišťovat, co jsou zač. Poté jsem se rozhodl, že 5000 oželím a smlouvu jsem ve lhůtě 7 dnů vypověděl. Seznam mých chyb: 1)nezjistil jsem si předem víc o této firmě. Na internet jsem se díval, ale oni mne chytře oslovili nikoli pod jménem "České cestovní centrum", ale jako "Evropské rekreační reality" a o timesharingu nepadlo ani slovo. Kdybych se dostal k diskuzi o Českém cestovním centru, nikdy bych do Kutné hory nejel. 2)mělo mne varovat, že neřekli přímo, že se jedná o timesharing, ale vylezlo to z nich postupně. 3)smlouva na zkušební členství, kterou mi dali podepsat, se kvalitou zpracování a jasností nedá srovnat se smlouvami, které jsou obvyklé v dobře zavedených cestovních kancelářích. 4) nevarovalo mne, že když jsem si podrobně pročítal smlouvu, obraceli se na mne s banálními dotazy a různě mne rušili. Timesharing jako takový považuji za krajně nevýhodný. Posuďte sami: máte zaplatit členský podíl v klubu, který poskytuje ubytování. Členský podíl je několik set tisíc. Vy se ale nestáváte spolumajiteli nemovitosti, ale majiteli práva na ubytování. V podstatě se jedná o nájem. Za ten ale platíte na mnoho let dopředu, je to vlastně záloha za službu. A svěřit takovou částku pofidérní společnosti na desítky let dopředu, to je hloupost, nehledě na ekonomickou nevýhodnost. Oni totiž mají vaše peníze k dispozici a na tom vydělají. Navíc, jak diskuze ukazují, často je ve smlouvě o timesharingu také klauzule, že budete platit podíl na údržbě nemovitosti, což je u nájmu neslýchané a navíc je to další tunel, jak vás připravit o peníze skrze nedoloženou a předraženou údržbu. Rozsah údržby ani při podpisu smlouvy nemůžete znát. Je to tedy jako bianco směnka. Závěrečná rada: nikdy s nimi nejednat, jsou to neobyčejně zdatní manipulátoři, to se jim musí nechat!

vloženo:
10.04.2013 17:03:04
Ať si dávají název jakýkoliv, nic nebrat, nikomu nevěřit. Mně tato zkušenost stála cca 200 000, sice jsem si trochu užil v Rakousku během sedmi let, ale ukončení nevýhodné smlouvy nás všechny stálo ještě další peníze navíc, jelikož smlouva od nich je značně jednostranná a hlavně podle rakouského práva.....

vloženo:
08.02.2014 22:29:39
Díky všem za tuhle diskuzi. Poprvé mě kontaktovali 5.2.2014. Jakási slečna hovořila o možnosti získat pobyt zdarma v Rakousku/ČR.. V první řadě jsem se zajímal, kde že to sehnali mé kontaktní údaje? Slečna byla poměrně dobře nabriefovaná a obratem odpověděla, že z nějakého online dotazníku. Po chvilkovém reversním pátrání v paměti jsem si vzpomněl, že jsem skutečně kdysi podobný dotazník vyplňoval. To mě uklidnilo a nechal jsem slečnu pokračovat. Dál jsem ji nicméně poslouchal už jen na půl pravého ucha, jelikož jsme s kolegy byli zrovna v hospodě na oběd a já byl zaneprázdněn studiem jídelního lístku.. Když štěbetání ve sluchátku ustalo a slečna se dožadovala interakce, požádal jsem ji o zaslání těchto hodnotných informací na email, nadiktoval adresu a zavěsil. V Pátek (7.2.2014) další telefonát a na druhém konci slečna s obligátním dotazem ve stylu "tak jak to vypadá?". Přiznal jsem bez mučení, že jsem se na její email ještě nestihl podívat (ono při takových 80-100 emailech/den je nutné prioritizovat). Slečna nikterak nenaléhala a v klidu jsme se domluvili na dalším telefonátu v pondělí a já slíbil, že přes víkend se na to tedy konečně "kouknu". Což jsem udělal a výsledkem mého snažení je to, že tu právě teď (8.2.2014) smolím tento příspěvek :) Jelikož mám rád legraci a trolling, zvažuji tyto dva scénáře: 1. Vypravím se do KH (mimochodem samotný požadavek fyzické cesty tam je v době, kdy se všechno dá vyřídit elektronicky legrační), připravím si svůj troll face a troll hlášky, s přítelkyní se hezky pobavíme a když už nic, tak se alespoň podíváme do KH. 2. Na cestu do KH se vyprdnu (pravděpodobnější varianta) a pošlu tam za sebe raději někoho z ČOI. Dle popisu událostí na tomto a jiných fórech vykazují praktiky Českého cestovního centra (v pondělí se třeba budou jmenovat zase jinak) známky podvodného jednání/praktik, na což ovšem máme paragrafy, že? Tím spíše nyní s účinností NOZ (Nového občanského zákoníku), kde je toto speciálně podchyceno. BTW: Legrační jsou také stránky, které posílají ve zvacím emailu: erre.cz a h4b.cz .. vrchol posledních technologií :) Jirka z Prahy

vloženo:
11.02.2014 16:05:13
Díky a díky všem, kteří sem napsali. Také mi dnes volali a opravdu měli informace o tom, že jsem kdysi vyplňovala nějaký dotazník a informace souhlasily. V každém případě nápad z ČOI se mi moc zamlouvá a asi ho zkusím zrealizovat. Také jsem téhle skvělé nabídce nevěřila a protože pracuji v cestovním ruchu, zajímalo mne, kde je zakopaný pes a vidím, že pěkně hluboko! Vzhledem k tomu, že Kutnou Horu znám, nechám si tenhle skvělý výlet uniknout!

vloženo:
22.05.2014 10:43:57
Dobrý den, my jsme si už předplatili 3 zájezdy. Jak čtu všechny předchozí reakce, nikde jsem se nedočetla, čím je tato společnost podvodná? Nikdo nenapsal, že by nebylo možné dovolenou realizovat, tak proč jsou reakce tak negativní? Kdybych mohla vrátit čas, asi bych do toho nešla, ale z úplně jiných důvodů, než je naše podezření této cestovky z podvodu. A ještě bych se chtěla zeptat, jestli máte někdo, kdo si zájezdy skutečně koupil, zkušenost s vrácením peněz. Michala

vloženo:
29.05.2014 17:25:35
Také nám volala paní, dokonce několikrát a nabízela nám reklamní poukaz "ZDRAMA" za to, že si jej s přítelem vyzvedneme osobně v KH. Není to výhra, ale reklama - dušovala se. Máme dohodnutý termín na příští týden (něco přes 100km), ale po přečtení těchto postřehů rozhodně nikam nepojedeme, raději si zajdeme v klidu někam na večeři. Paní v telefonu byla až přehnaně milá, řekla bych tak nějak ...vlezle hodná a úlisná. Bylo mi to natolik divné, že jsem začala hledat nějakou recenzi na netu. Všem, kdo zde zveřejnili své zkušenosti a postřehy moc děkuji za ušetřený čas a nakonec i dobrou večeři :-))). Věrča

vloženo:
22.08.2014 13:36:40
Lidičky, díky moc za tuhle diskuzi! Dnes jsem absolvovala nabízecí telefonát, pak jsem po dohodě od paní dostala mail s odkazem na webovky Erre.cz, hned jsem si to vygůglila, protože k nabídkám po telefonu mám averzi (vlastně se divím, že jsem paní vůbec vyslechla...) a ejhle, díky této diskuzi mám jasno a ušetřeno :D Ještě jednou díky! Eva, Plzeň

vloženo:
03.10.2014 14:18:45
Díky za poučné info od těch, kteří to dotáhli do finále. Dnes mne také kontaktovala paní, poslala e-mail i sms. Již několikrát jsem takto dostala různé e-maily s dotazníky. Pokaždé se firma jmenovala jinak, ale praktiky asi ve finále stejné. Jednou to byl dotazník, který končil s tím, že něco pošlou na dobírku což bude bude zároveň jako záloha, jindy prezentace s vínem a dnes poukaz zadarmo. Kdysi jsem absolvovala prezentaci s vínem, s tím, že pokud si koupíme víno za pár tisíc , dostanem ubytování zdarma ve Středomoří. Ve finále Vám k tomu chtěli vnutit i letenku, která byla tak předražená a ten rádoby zadarmo pobyt byl v ní skryt možná 2x. A protože jsme nechtěli letenku, nedali ubytování. Tak mi sice zbylo super drahé víno, ale hlavně ponaučení ,,již nikdy víc,,. A vy ostatní tomu také nevěřte, že Vás jen pro nic chce někdo sponzorovat.Blanka

vloženo:
08.10.2014 14:02:50
Zdravím, mě dnes oslovila firma Czech holiday center, s.r.o. a bylo mi divné, že na ní nemůžu najít vůbec žádnou recenzi na internetu, když působí dojmem zavedené firmy - až na obchodním rejstříku jsem zjistila, že se přejmenovali v srpnu 2014 a předtím to bylo Evropské cestovní centrum, s.r.o. a odkaz na webovou adresu erre.cz souhlasí ... No každopádně zase jsem nic nevyhrála, ale děkuji těm, kdo se tu podělili o zkušenost. Jitka

vloženo:
26.01.2015 15:08:18
Před půl rokem jsem byl na schůzce v Czech holiday center. Koupil jsem si tři dovolené, na dvou už jsem byl a všechno bylo super. Z této diskuze jsem trochu vyblázněnej, ale fakt je ten, že úplně zbytečně. Fakt dobrý. Láďa K.

vloženo:
01.02.2015 14:14:10
Já s nima byla na dvou dovolených a vše proběhlo v pořádku. Ještě máme jet v březnu do Rakouska. Nejhezčí to bylo na Tenerife, hlavně pro děti. Ze začátku mi to taky bylo divný, jak nás vábili do Kutné Hory, to sem se taky ze začátku bála. Ale manžel zná od nás z Liberce nějakou rodinu, která s nima jedzdí každý rok asi už 5 let do Rakouska, takže on přišel s tím, že ví do čeho jdeme. Poprvé tam byli taky pro ten jejich poukaz. Fakt je ten, že sem o nich nikdy neslyšela, tak sem ho nejdřív hnala, když mu volali, ale jak přišel s tím, že to má prověřený od toho kolegy z práce, tak mě teda ukecal. Tak uvidím jaký to bude v tom Rakousku. Lucie

vloženo:
06.05.2015 21:30:09
Stejná zkušenost, kontaktovali manžela, chtěli, abychom se dostavili oba do KH. Společnost nyní pod názvem Exkluzivní rakouské reality (erre.cz). Hned mi to bylo podezřelé, nikam nepojedeme, věřím, že někdo měl i hezkou zkušenost a fajn dovolenou, ale nesnáším, když mi někdo něco vnucuje. A to už jsem zažila. Totiž kdysi v 90.letech takto kontaktovali (jméno tehdejší společnosti si nepamatuji) mého otce a jeli jsme celá rodina na prezentaci do Prahy. Snažili se nám tam prodat za nějaké ty statisíce týden v letovisku někde ve Španělsku na 100 let dopředu, jak už tu někdo psal. Platili bychom pak už "pouze" úklid, lůžkoviny a cosi dalšího (ceny nemalé) a samozřejmě cestu a jídlo. Také jsme se setkali s vyhazovem, když jsme odmítli na cokoliv kývnout. Další informace už "nebyly pro nás". Naštěstí internet slouží i k tomu, aby si rozumný člověk dohledal reference a mohl se případně vyvarovat nepříjemností. Proto se přidávám k této diskuzi.

vloženo:
21.05.2015 09:51:18
Máte pravdu a souhlasím s autorem článku. Ráda se podělím díky těmto stránkám o zkušenost s touto cestovní agenturou. Víte pro mne byl už zarážející začátek. Nejdříve po telefonu se mnou vede diskuzi paní operátorka z cestovky a představí se České cestovní centrum, pak tam dorazíte a nápis na firmě je Czech Holiday center a zítra to bude bůhví co... Už toto odrazuje věrohodnost, poněvadž má člověk pocit, že firma mění společnost a názvy jak potřebuje a když je problém a mají strach ze žalob od zákazníků, kteří byli podvedeni. Když jsem se dočetla o problémech, které nastaly klientům v Bad Gasteinu a nikdo je nevyřešil a majitel Českého cestovního centra se schovával, zapíral a pak změnil název na Czech holiday center, tak nemám potřebu s nimi cestovat .

vloženo:
03.06.2015 19:26:32
Tomáš, Čáslav. Vážení přátelé, také moje žena se nechala nachytat, vše zpunktovala a pod vidinou dárku mě donutila. Další scénář v Kutné Hoře je mnohokrát popsán výše. Na místě jsme složili 5000 Kč a doma zjistili, že jsme o ně asi přišli. Raději jsme smlouvu vypověděli s tím, že na tomto je možná firma založená. Následně jsem smlouvu ukázal podnikovému právníkovi, který ji ukázal nějakým kolegům. Smlouva je prý děravá jako řešeto. Jednotlivě a kvůli 5-ti tis. Kč to prý nemá smysl zahajovat, u těch kteří přišli o více než 50 tis. už prý to smysl má, s návratností cca 50 %. Pokud se to udělá hromadně, bude návratnost ještě vyšší a má smysl podat výzvy k navrácení i u těch ztracených 5-ti tis. Kč. Doba vyřízení je odhadována na cca 1 až 1,5 roku a údajně povede k likvidaci firmy. Alternativou další je pak dohoda poškozených a opakovaná malá demostrace v bydlišti jednatele. Ten se bude stydět a město KH to při větším počtu opakování nebude rovněž dlouho snášet. Dále lze přizvat televizi, noviny a uspořádat nějakou show. Takže, kdo z vás do toho jde???? Aspoň bude prča. 5 tisíc jsem ve vzteku oplakal, tak proč nevyvolat zpět vztek těmto šmejdům??? Třeba budeme mít zase nový název cestovky v KH se stejným osazenstvem. V žádném případě nevybízím ke konfrontačnímu jednání, ačkoli v síle davu - nějaký ten políček možná neuškodí. Pište do toho fóra - bude-li nás více, dám to dohromady. Tom.

A. Melicharek
vloženo:
04.07.2015 17:59:36
Píši tento příspěvek, protože se mi nelíbí, pokud někdo takto útočí na firmu, s jejímiž službami jsme dvanáct let spokojeni. Jsem si jistý, že pokud by byla pravda, co se tady píše, jistě bychom to již pocítili. Není tomu tak a k naší spokojenosti jezdíme stále a dále. Sám mám ve svém oboru zkušenosti, že internetové diskusní fórum je oblíbené místo, kam přichází anonymně útočit bývalé manželky, bývalí zaměstnanci, kteří byli odejiti pro nespolehlivost nebo závistivá konkurence. Každý, kdo má objektivní pohled na skutečnosti ví, že tomu v drtivé většině diskusí tak snadno je. Majitelé diskusních fór jsou lidé, kteří se těší z návštěvnosti, která jim přináší profit. Čím kontroverznější diskuse, čím více lží a smyšlených vyprávění, tím více profitu. Všichni se schovávají za pomoc veřejnosti, motivací je převážně však pomsta, diskreditace čí profit. Takto se etablovalo toto prostředí. Místo lidské vstřícnosti, bezhlavý útok. Místo spravedlivého hodnocení, velká závist. Fandím vám, nenechte se odradit. Nashle v Trogiru.

vloženo:
08.07.2015 09:45:43
Chtěla bych reagovat na nesmyslný příspěvek pana Melicharek alias majitel firmy pan Jandura. Nevím a ani nechápu jak může pane Melicharek vědet o tom, že příspěvky píší bývalé manželky nebo bývalý zaměstnanci?... to ani pan Melicharek nemůže vědět. Nevídím v tom pomstu zaměstnanců nebo někoho jiného, ale výsledek komunikace mezi zákazníkem a firmou, jak se nám to stalo v Bad Gasteinu!! Ty podvedený lidi jsou pane Jandura zaměstnci? Kdy s námi nikdo nekomunikoval a vy se nechal zapírat a nechal jste nás být? Chtěla bych poradit všem, pokud jsou nespokojený a máte rádi Rakousko, doporučuji si nalézt casamundo a myslím, že si vyberete jakýkoliv nádherný apartmán na týden od 4.500,-Kč bez skrytých udržovacých poplatků a nesmyslně drahou dovolenou v Rakousku.

vloženo:
09.08.2015 01:15:42
Taky jsem se nechal nachytat, vše jak přes kopírák, nejdřív anketa pak pozvání na předání certifikátu a následná "masáž" k podepsání smlouvy. Přiznám se mám rád Rakouské Alpy, ale ještě více mě naladila nabídka thermálů v Donovalech, na otázku jestli tam jsou opravdu thermály (vím jen o Bešeňové a Podhájské) mi bylo zděleno, že toto není moc známé, protože je to malé středisko, tak jsem podlehl a koupil si taky "Dovolená plus" Samozřejmě že začaly problémy už s první dovolenou v Rakousku, žádný slíbený delegát, žádné služby, pouze ubytování a to ještě v malém pokoji jsme se museli složit čtyři navíc jsme museli zaplatit 4000 manipulační poplatek, pobytovou taxu a poplatek za úklid.Vzhledem k tomu, že jsem v Alpách již několikrát byl a nějaké typy jsem měl, tak jsme si to i přes ty podrazy nakonec užili. Další "vysněná" dovolená v Donovalech už byla katastrofa, zase pobytová taxa k tomu povinné snídaně za 7 Eur na osobu (celkem dost),z thermálů jen Wellness a to pouze dvakrát za pobyt. Jediné co bylo opravdu hezké jsou ty hory, ale to není zásluha té cestovky. Thermály jsou opravdu až v Bešeňové (cca 36km). Jen pro porovnání jak tato cestovka klame uvedu co velmi dobře znám, nabízejí například dovolenou v Trogiru, tedy na přilehlém ostrůvku Čiovo který je s pevninou spojen mostem přesněji řečeno jsou tam mosty dva za sebou a taky dvě velmi frekventované křižovatky,k tomu proč se o tom zmiňuji se dostaneme později.Když se turista neznalý místa podívá na fotky, které prezentuje cestovka jako fotky z Trogiru, zajásá na jedné nádherná pláž ve tvaru rohu, pěkné vodopády, nějaké fotky z apartmánů, molo se starým městem. Ale ty vodopády jsou na řece Krka a od Trogiru je to cca 70-80 km, ta parádní pláž je na ostrově Brač a jmenuje se Zlatni rat. Pokud bude turista chtít navštívit zmíněnou pláž musí s hodně přivstat (jinak výjezd z Trogiru v sezóně potrvá klidně hodinu i víc), dojet do Splitu, nalodit se na trajekt a nechat se převézt na Brač (cca hodina plavby)přejet přes ostrov(taky cca hodina) a pak vydržet zpět (ještě musí mít štěstí, aby nebyly fronty u trajektu, hlavně z ostrova). No vcelku zajímavé dobrodružství v parném létě celý den v autě. Tak asi takhle jsem v podstatě naletěl i já s tím Slovenskem a je mi naprosto jasné proč bylo nutné se rozhodnout hned na místě, jinak bych si mohl ty informace zjistit a bylo by po kšeftu. Navíc pořád argumentovali, že je to dovolená pro čtyři osoby, ale když jedete např. jenom dva tak to vůbec nevadí, ale cena zůstává stejná. Když si to pak člověk vše spočítá i s těmi skrytými poplatky, tak to vůbec není levné a navíc, když například zrovna chcete jet někam jinam než nabízí, tak vám to nedá, protože máte něco zaplaceno a je to potřeba vybrat. V Donovalech se mě pokoušel místní náhončí, který jim tam dělá jakéhosi delegáta (mimochodem ozval se mi až před koncem pobytu) zlákat na obdobnou taškařici u tamní cestovky. Poslal jsem ho k šípku.

vloženo:
08.10.2015 07:31:01
Dobrý den. Včera mi volala žena že jsme dostali reklamni nabídku na týden zdarma v Rakousku a stačí jen absolvovat návštěvu v Kutné Hoře. Samozřejmě jsem si přečetl zdejší diskuze které víceméně rozhodli, ale i kdybych je nečetl stačí využít internet a je zde dost podezřelých souvislosti. První je casta zmena jmen spolecnosti kdy na adrese v KH je spol. České obchodní centrum a Oslovuji vás jsem Czech holiday center. Další podstatná informace je ta že sídlo společnosti není v KH ale v Praze v domě kde jsou pouze virtuální kanceláře a ma zde sídlo 1147 firem, takže dost podstatná informace o solidnosti firmy, která v případě poctivosti by se zde jisté neukryvala. Takže do KH nepojedu i když bych si rad poslechnul určité "skvěle nabídky". S pozdravem Marek.

vloženo:
12.10.2015 16:03:33
Dobrý den, i mému manželovi bylo telefonem sděleno, že nám bude věnován reklamní poukaz na vybrané objekty-Slovensko, Rakousko, Maďarsko. Po telef.ubezpečení, že nejde o "šmejdovskou" akci a nebude nám nic nabízeno, podsouváno a nebudeme nuceni nic koupit ani podepisovat, jsme si udělali výlet do KH. A následoval klasický program: výhodná nabídka pronájmu apartmánu kdesi ve světě za "nízký" (140 000,-Kč) členský příspěvek do r.2049(odmítnuto), 3x dovolená za super podmínek (když spočítám vloženou částku, pobytový poplatek, dopravu, stravu, pojištění a hlavně možnost úpravy výběru data dovolené i destinaci ze strany Czech holiday center...)a vnucování dovolené na Tenerife, jsme usoudili, že takhle tedy ne. Požádali jsme o možnost rozmyšlení, to jsme nemohli, dohodnout se s manželem o samotě, také ne. Chtěli jsme rozhovor ukončit a v tu chvíli začal zaměstnanec firmy s urputnějším přemlouváním, jaká senzační nabídka je před námi a že jsme v podstatě divní, že ji nechceme přijmout. Přitvrdili jsme i my: rezolutně NE! A nastala obrovská změna v chování mladého pána - arogantně (spíš silně naprdnutě) nám vyplnil jména v reklamním poukazu na nabízený týdenní pobyt a se slovy: "Hodinu a půl jste mě zdržovali, vyprovodím vás ke vchodu" nás konečně propustil - vyhodil. A pozor: v poukazu jsme našli podmínku, že si společnost vyhrazuje právo na změnu vybraného data i střediska pobytu. Tak jsme slavný a "výhodný" poukaz vyhodili. Díky za předchozí recenze, které nás ubezpečily o fujtajblový náplni práce Czech holiday center. Rovněž před ní VARUJEME! P.S. Tome z Čáslavi, v případě potřeby se přidáme. Dáša

Petr 
vloženo:
15.02.2016 15:16:00
Reakce na pana A. Melichárka. Trochu nechápu, jak můžete být 12 let spokojen se službami firmy, která dle Obchodního rejstříku vznikla 20. prosince 2011, tehdy pod názvem Evropské cestovní centrum, s.r.o.?

vloženo:
07.03.2016 21:30:52

vloženo:
07.03.2016 21:38:08
Dobrý den, chtěl bych se jen podělit se svými zkušenostmi. Kdysi jsem hledal dovolenou, dle dnešních zvyků i podle recenzí. Po hodinách hledání a pátrání jsem zjistil, že jsem nenašel jedinou cestovku, se kterou bych mohl vycestovat, protože snad na všechny existující cestovky u nás v ČR jsou špatné až většinou strašné recenze. Kolikrát je to fakt silný odvar vše pročítat…. A pak si říkám, vezmi rozum do hrsti. Podle čeho jsi se rozhodoval před 5 nebo 10 lety… Před tím, než byla všechna diskusní fóra a poradenské servery… Přece podle svého zdravého rozumu, podle jednání s dotyčným člověkem, podle doporučení ostatních a v neposlední řadě podle intuice. Nakonec člověk stejně zjistí, že kdyby se měl rozhodovat podle recenzí, tak si nemůže koupit nikdy nic anebo jedině to, co má někdo na recenzích zaplacené. I já mám svůj kamenný obchod (je jedno s jakým zbožím) Stojím před otázkou, zda otvírat e-shop, když si pak člověk uvědomí jak moc je to tady postaveno na lžích, ať už pozitivních nebo negativních. Když tady o vás někdo neustále dokola bude smyšleně psát, jak jste dobrý, a že jste mistr světa, tak si každý kdo hledá v recenzích jako slepá ovce půjde nakoupit k vám. Aniž by si vlastně uvědomil, že věří jakémusi virtuálnímu poradci, který mnohdy neexistuje a z 99 procent lže nebo je zaplacen a nebo záměrně škodí. Takže jsem si dal předsevzetí, že budu psát tento a podobné články na veškerá diskuzní fóra, která navštívím, abych lidem pomohl vrátit se do reality a otevřel jim oči… Pokud budu úspěšný v 10 procentech případů, má to smysl. Pokud lidé začnou používat opět zdravý rozum a nebudou vidět vše jen černě nebo bíle, tak jak jim to kdekdo na každém diskusním fóru nastaví nebo podsune, a pokud se člověk začne opět řídit sebou samotným, tak to má význam. Lidé probuďte se a věřte jen sami sobě! Jak koukám zrovna tady, tak zde to ještě není nejhorší…. Například Exim nebo Čedok by jim tady mohl závidět. To jsou jiné diskuse, to je teprv něco… Já už opravdu věřím tomu, že si to sem ty cestovky píšou navzájem. Ale pokud tomu lidi věří, tak to asi funguje. Nicméně já na toto nemůžu neupozornit a je jedno, zda jde o cestovku, ledničku, pračku, kolo nebo jakoukoli jinou službu či zboží. Ing. Jan Krejčí

vloženo:
09.05.2016 19:32:15
Pane Krejčí, důvod je nabíledni! Spokojení zákazníci nemají důvod se o tom rozepisovat, zatímco nespokojenci se snaží si tak alespoň postěžovat - případně se alespoň nepřímo "pomstít za křivdu". Většinou se jich totiž nikdo nezastane...

vloženo:
19.10.2016 22:57:22
Pane Krejčí, chtěla bych se vás zeptat? Nepracujete pro České cestovní centrum? Vaše zpráva vůbec nedává smysl spokojenosti s touto společností, spíše mi připadá samotná recenze nesmyslů od autorů z Českého cestovního centra, aby si napsali i kladné recenze. Já jsem hrubě nespokojena s tím co mi nabízeli, všechno supr tupl a jaká byla realita po našem příjezdu do Chorvatska. Hrůza panelák jak vyšitý a vše daleko i k moři. Díky už nechci. Mgr. Vopálková

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz