Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
autor:
Hyková Ludmila
vloženo:
11.11.2007 08:02:28
ádi bychom bez cestovky, na 14 dní.Spát bychom chtěli v hotelích, chtěli bychom si půjčit auto, a naše představa je třeba 2x až 3x se přestěhovat abychom měli vždy základní tábor blíž místům která chceme poznat.A tak moje otázky zní.Můžete nám poradit přibližný okruh našeho poznávání? /abychom si to užili bez chvatu,moře i hory / Jaké si vzít oblečení? /samozřejmě i do hor/, jco s případnými potížemi ve vysokohorském prostředí? Jak se stravovat?/ rádi se pohybujeme mezi domorodci, nechceme se stravovat v hotelu/ Pokud vás napadnou i jiné rady budu vděčná za každou.Moc děkuji L. Hyková

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
11.11.2007 08:31:40
a do jaké země chcete jet ? To jsem z otázky nepochopila.

L.H.
vloženo:
13.11.2007 09:56:56
Vidím,že jsem zapomněla napsat,že bychom rádi navštívili Peru.LH

Renáta Moskalová
vloženo:
10.05.2008 16:45:06
Ahoj L.H, Už jste Peru navštívila nebo se stále chystáte?? Ráda bych s manželem na nějakou exotiku bez CK, ještě jsme to neskusili, nemáme zkušenosti. Zatí čtu cestopisy a sonduju. Rádi bychom spíše ve 4. Nebo i Mexiku, Mauritius a tak.

vloženo:
13.05.2008 22:23:18
Zdravim p.Renátu Moskalovou, v neděli jsme se vrátili z krásné dovolené v Peru.Strávili jsme tam 21 dní.Mohu opravdu vřele doporučit.Jeli jsme sami,pouze jsme si koupili letenky, některý hotel jsme si zajistili přes internet alespoň v začátku,potom už příležitostně.Nejsme úplní baťůškáři,je nám už trochu víc let /56,55/ a tak přeci jenom si rádi k odpočinku dopřejeme trochu více pohodlí.Itinerář jsme si sestavili trochu podle itinerářů cestovek,nejdříve jsme si pronajali v Limě auto,které se nám po dvou trasách rozbilo a tak jsme pokračovali dál autobusy.Nakonec se nám toto řešení zdálo i lepší.Naše trasa byla Lima,Huyancayo,Ayacucho,Nazca,Cusco,Puno,Pisco,Paracas,Lima/Když to shrnu, příroda nádherná,nádherné stále vás obklopující obrovské hory,krásná Machu Picchu,nádherné jezero Titicaca,až k slzám nás dojmula krása přírodní reservace Paracas,její ptačí ostrovy v Pacifiku,lidé příjemní,úslužní,čisté duše čím byl člověk v horách výše/my byli nejvýše 4818mnm/.Jejich soužití s přírodou,využití všeho co jim příroda nabízela a že toho v horách nebylo mnoho.Přestože jsme četli jak je místy /hlavně v Limě /nebezpečno,jak si máme dát pozor na zloděje atd.žádnou takovou špatnou zkušenost jsme nezažili.Stravovali jsme se v jejich hospůdkách,ubytování jsme měli v hostelu nebo hotelu/nezáleží na počtu hvězdiček/v hostelu jsme i zaplatili víc než ve 4hvězdičkovém hotelu.Strava,ubytování,doprava ,vše tak za polovičku než u nás.Před 5lety jsme byli v Mexiku a mysleli jsme si,ženic krásnějšího už nezažijeme.S Peru se to ale nedá srovnat!!!LH

Renáta Moskalová
vloženo:
14.05.2008 07:59:11
Hezký den p. Ludmilo, moc Vám děkuji za odpověď,potěšila a dojala jste mě. Obdivuhodné. Chtěla jsem Vás poprosit,nezaslala byste mi Váš e-mail? Nevadilo by Vám několik mých dotazů ohledně organizace, příparavy, ubytování, jazyka apod. Je třeba možný kontakt s Vámi přes SKYP? Můj kontakt je: Renata.Moskalova@seznam.cz

Renáta Moskalová
vloženo:
14.05.2008 08:01:05
Omlouvám se - naopak: Moskalova.Renata@seznam.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz