Diskuzní fórum o cestování - Zájezd jako výhra

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Zájezd jako výhra

Téma diskuse:
Zájezd jako výhra
autor:
Jana H.
vloženo:
18.04.2005 15:42:13
Dobrý den, máte někdo zkušenosti se zájezdy, které jste dostali jako výhru (např. od nějakého nakladatelství?) Vyhráli jsme poznávací zájezd do Turecka.Pobyt zdarma, zajištěný nocleh a snídaně. Ostatní jídlo a dopravu si musíte zaplatit sami. Je to skutečně tak výhodné, jak se to na první pohled zdá? (myslím, zda není potřeba platit nějaké služby navíc přímo na místě?). Můžete případně srovnat takový zájezd se standardním zájezdem koupeným kompletně přes CK? Díky Jana H.

Reakce: autor:
B.
vloženo:
10.05.2005 00:15:10
Asi to výhodné nebude, podle mého se prodraží hlavně cesta letadlem, když to není od cestovky jako celý zájezd, tak letenka bude drahá. To je nějaká divná výhra. Já bych se jim na to vykašlala.

Reakce: autor:
Markéta
vloženo:
14.06.2005 00:29:39
Mi jsme toto absoluhovali již před 7 lety,dodneska já osobně toho lituji,i když jsme dopadli velice dobře,po nás o tom byla i reportáž v TV-lidé si hlavne nakonec ty letenky musejí zařídit sami-to vám však z té slavné akce nikdo nedoporučí,protože vás to má otrávit v tom,ze vase termíny jsou již obsazené v letadle,ale po zavolání let.spol.se kterou udajne lítají jsme se dozvedeli ze letenky jsou a neni problém,tak jsme je zabukovali a uz nic nemohli,ale muzu vam rict ze to byli nejhorsi 2 mesice meho zivota,zda jsem nevyhodila penize za ubytovani jako takove a letenky,protoze byli i pripady ze lide na Kanáry přileteli a nakonec se dozvedeli ze takovy hotel vubec neni a 14 dni setrvávali na pláži.Již jsem obrněná od takových lákadel jako je telefonicky oznámená výhra,at uz z predchozí domluvou nekde v supermarketu ci rovnou na telefon.Vyjde to dráž,když už máte to štěstí a máte kde bydlet a vesmes vlastní strava a na ostrovech Španělských(Tenerife)jsme byli mi,je neskutečná drahota,takže po hospodách to fakt pro normálního prcujícího čecha není.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz