Diskuzní fórum o cestování - tunis a pivo

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> tunis a pivo

Téma diskuse:
tunis a pivo
autor:
zuzi
vloženo:
23.04.2005 21:18:57
Pocula som ze v Tunise nie je mozne zohnat pivo. Manzel je velky pivar a neviem ci je mozne nejake tie plechovky zobrat do lietadla. nemate podobne skusenost?

Reakce: autor:
Libor
vloženo:
23.04.2005 22:45:44
Rozhodně vzít sebou.V běžných obchodech jsou jen nealko patoky. A ve vybraných obchodech, kde je k dostání tvrdý alkohol je normální pivo drahé.A do letadla si můžete vzít třeba jen plavky,trička a zbytek váhy kufru zrovna to pivo. V hotelu jsem si večer na terase dal tuniské pivo a stačilo mi to na celý pobyt.

zuzi
vloženo:
24.04.2005 14:34:08
Libor a aka vaha sa moze zobrat do lietadla? Letime prvy krat tak neviem. A dufam ze nam to colnici nezhabu.

anonym
vloženo:
24.04.2005 22:26:40
zavazadlo 20kg,příruční 5kg(to na letišti neváží)manžel koupí celé balení piva(20ks -asi)a zabalí mezi oblečení protože s kufry dost hážou

anonym
vloženo:
24.04.2005 22:34:22
celníci vám pivo nevezmou,většina čechu si ho vozí,na hotelu mají jen bez alkoh.Celtia dle manžela patok

Libor
vloženo:
24.04.2005 23:20:53
Zuzi oficialne je to 20 kg na osobu,ale my kazdy rok mame velky kufr kolem 25 kg a mensi 20 kg.Loni to bylo 27 kg s tim pivem, a nikdy jsme nic neplatili.Za vahu navic se u nas plati 100,-Kc za 1kg, ale u charterovych letu se to toleruje.Asi zalezi taky letecke spolecnosti, my jsme doposud letali s Travel Servisem a letos poprve letime do Bulharska s CSA.Ale tam nema smysl brat s sebou,co se tyce jidla a piti, vubec nic. Zdravi Libor.

Jana
vloženo:
19.05.2005 09:37:33
Zuzi, můj manžel by bez piva nepřežil ani den, v Tunisku jsme byli 3x a když nebylo jiný, pil i to jejich a byl za něj rád. Naposledy jsme byli v hotelu s Al inclusiv a tam bylo pivo točený a to mu dokonce i chutnalo. Přeji nádhernou dovolenou.

Iva
vloženo:
27.05.2005 14:45:03
V Tunisku je i točené pivo? A jaké? Můj manžel se obává, že bez piva umře. Nevíte někdo kolik je tam teď stupňů?

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz