Diskuzní fórum o cestování - Prosím moc o radu

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Prosím moc o radu

Téma diskuse:
Prosím moc o radu
autor:
Zdenka
vloženo:
17.12.2007 03:08:46
Ráda bych poprosila o radu, jedeme 28.12 na 3 týdny do Malajsie, znám dobře Thajsko, ale o Malasii toho moc nevím.Přiletíme 29.12 do Kuala Lumpur v 21. hod rádi by jsme se ještě přesunuli vlakem, busem na nějaký ostrůvek jezdí tam též noční spoje?Dále bych potřebovala vědět zda na celé východní části jsou monzuny, nebo jen na části východu.Prosím které ostrovy doporučujete navštívit? Jaké jsou ceny? Rádi by jsme také navštívily Singapur jaké je tam spojení a kde se nejlépe ubytovat?Poslední 3 dny pobytu by jsme rádi strávili v Kuala Lumpur a ubytovali se v části China Town (průměrný hotel)prosím doporučí mi někdo?Rádi by jsme také navštívili ostrov Langkavi jsou kolem i nějaké ostrůvky kde není až tak rušno a je tam ubytování.Dotazů mám ještě spousty cesta před náma a informace bohužel zatím minimální, proto uvítám každou radu a tip a předem moc děkuji za informace.

Reakce: autor:
svetlana
vloženo:
18.12.2007 09:51:29
Zdenko, napsala jsem vam strasne dlouhou odpoved ale neni mozne ji poslat pres Sopku.Pockam az prijde manzel z prace aby se na to podival. svetlana

svetlana
vloženo:
18.12.2007 10:06:21
Zdenko, mam jiny napad. Mohu vam zavolat na pevnou linku nebo odeslat informace na vas soukromy mail. Napiste co vam vyhovuje. Svetlana

Zdenka
vloženo:
18.12.2007 18:28:23
Světlanko, moc Vám děkuji byla bych strašně ráda pokud by jste mi to mohla poslat na kernova@centrum.cz jste zlatá,

Pavel Káňa
vloženo:
28.12.2007 11:33:35
Byl jsem n Malejsii již 10x. Pokud chcete poradit tak mi prosim zavolejte nebo napište. To samé platí i o Singapuru. Pavel 606653319

zdenka
vloženo:
12.01.2008 13:01:59
Dobry den , deki za zpravicku v Malajsii jsme projeli pouze zapadni pobrezi,ted jsme zajeli na 4 dny do Thajska a zitra jedeme zpet do Malajsie chystame se do nar.parku Taman Negara tak ted schanim info na netu jak se tam dostat pokud mozno co nejlepe, ale nejak se nedari tak uvidime jak tam docestujeme.pak este 3 dny Kuala Lumpur a nase 23 denni cesta bude u konce, skoda, ze jsem nemhla dostat informace od Vas drive preci jen jsme se moc nevyznali a cestu absolhovali focela nepromyslene.Dekuji urcite priste vyuziji Vasi nabidky. S pozdravem Zdenka

anonym
vloženo:
13.01.2008 14:12:11
Jsme v jiznim Thajsku a zitra odjizdime na Langawi.Muze mi nekdo poradit nejake mensi neobydlene ostruvky v okoli, kde se ubytovat??Prosim na mail englischova@email.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz