Diskuzní fórum o cestování - Sunny days -diletanti-nikdy viac

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Sunny days -diletanti-nikdy viac

Téma diskuse:
Sunny days -diletanti-nikdy viac
autor:
 anonym
vloženo:
12.05.2005 20:27:29
Dovolujem si Vas upozornit na cect.kanc.Sunny days ktora sice posobi doveryhodne ale ich sluzby-katastrofa.Posunut termin zajazdu o niekolko dni nie je pre nich ziadny problem,to ze si kupite zajazd z Brna a pristanete v Prahe -tiez ziadny problem,to ze si zaplatite 8 dnovy zajazd a nakolko na hotel pridete o 19.00 miesto 13.00 a budete odchadzat z hotela o 3.hod.rannej-cize budete realne pri mori 6 dni opat ziadny problem-podla rekl.poriadku cest.kanc. je vsetko OK.Pokial chcete zazit necakane dobrodruzstva plne napatia a nervov tuto kancelariu vam vrele doporucujem.Pokial vsak chcete zazit prijemnu dovolenku a zaplatit za to co ste si objednali tak sa uvedenej cestovke vyhnite.Na zaver este slovo prepacte v Sunny days nepoznaju. Bohus

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
13.05.2005 17:10:59
s ck Sunny Days jsme cestovali do Tuniska,vše super ale po přečtení příspěvků zde a na www.egypt.webz.cz si příště vyberu jinou ck i Exim si udělal(bezva)reklamu

I.P.
vloženo:
15.05.2005 21:56:40
Přesně tyhle zkušenosti mám i já, byla jsem Sunny Days 2x a nestačilo mi první ponaučení.Opravdu se téhle cestovce vyhněte obloukem, nezaslouží a neváží si zájmu nás klientů. P.S.Mám spoustu známých kteří by nejeli se SD snad ani zadarmo.

Jaruska 68
vloženo:
27.04.2015 13:57:58
Známá s nima byla a taky si stěžovala.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz