Diskuzní fórum o cestování - CK Victoria, apartmány Azzurra

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> CK Victoria, apartmány Azzurra

Téma diskuse:
CK Victoria, apartmány Azzurra
autor:
Gábina
vloženo:
05.01.2008 14:10:35
Ahojte, chtěli bysme jet s Viktorkou poprvé do Itálie - Martinsicuro, apartmány Azzurra. Kdo máte nějakou zkušenost, prosím napište. Jaké je vybavení apartmánu,plážový servis (je nutné připlatit?), pláže, atd... Díky a přeji hezký den...

Reakce: autor:
Petra
vloženo:
10.01.2008 17:11:24
ahoj, já mse zrovna koukala do katalogu a taky se mi to líbílo. Zatím jsem na netu nasla par odkazu. Tak uvidis, spis se bojim aby tam nebylo moc lidu. Tak hodne stesti pri vybirani dovolene.

Reakce: autor:
Ilona Ladrová
vloženo:
14.01.2009 16:09:04
Ahoj, pokud jste si v loňském roce vybrali apartmány od CK Victorie Martinsicuro, Azzurra - trilo, prosím, dejte mi vědět, jestli to bylo skutečně avizovaných 50 m od moře a jak to bylo s parkováním. Vejde se do apartmány v pohodě 6 lidí - 4 dospělí, 2 děti 10 a 2 roky? Měli jste balkon nebo terasu a dá se to vybrat předem? Slečna v cestovce v Myslíkově ulici nevěděla vůbec nic. Dají se použít bazeny v kempu? A jak je to s nákupy?

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz