Diskuzní fórum o cestování - Tanzanie evt. Kena

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Tanzanie evt. Kena

Téma diskuse:
Tanzanie evt. Kena
autor:
martin klimes
vloženo:
30.01.2008 11:37:20
ahoj!hledame nekoho na vylet do Tanzanie a to priblizne od 27.5.do 25.6.priblizna cena letenky 19800Kc,jsme dva kluci.myslim,ze vic hlav vic vi,a vubec bude aspon vetsi sranda.v planu mame Kilimanjaro, NP Serengeti, Ngorongoro a Zanzibar na zaver.ale vse zalezi na domluve!dystak dejte vedet na mail:martinklimes@centrum.cz zatim ahoj! martin

Reakce: autor:
Ivan Snopko
vloženo:
28.02.2008 20:37:20
Viete aka je cena vstupeniek do Vami spominanych narodnych parkov?

martin klimes
vloženo:
28.02.2008 22:35:37
To zatim bohuzel netusime,ale rozpocet mame na 70tis.tak se do toho snad vejdeme se vsim vsudy!jestli mate nejake udaje o cenach,budu vam moc vdecny za jejich zaslani! martin

David Stastny
vloženo:
22.04.2008 13:08:11
Ahoj, psal sem Vam uz e-mail, informace uz mam i ceny letenek. Planuji take cestu v tomto datu a docela rad bych se pridal. Jinak muj e-mail je stastny79@gmail.com. Diky za odpoved. David

vloženo:
13.02.2009 01:50:58
Ahoj, je mi 29 let a na přelomu března a dubna 2009 jedu s partou 5 lidí (já, 3 chlapi a 2 ženy) různého věku (od 23 do 52 let) na individuální cestu KEŇA + TANZÁNIE + ZANZIBAR a sháníme 1 až 2 lidi kvůli naplnění džípu na safari. Úplně všechno včetně letenek, ubytování, stravování, safari atd. zařídím. Zkušenosti s individuálním cestováním mám slušné, v Africe jsem byl již 3x, jinak Karibik, Jižní Amerika a několikrát Asie (některé fotky mám na radosvaty.rajce.idnes.cz). S CK to vychází asi na 100 až 120 tisíc kč, my se vejdeme do 50 tisíc kč při ještě bohatším programu se vším všudy. Veškeré podrobnosti sdělím po mejlu a telefonu. Prosím, ozvěte se co nejdříve, protože je už potřeba řešit letenky. Díky. Pouze pro vážné zájemce. Jsem z Nymburka.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz