Diskuzní fórum o cestování - CK Horizont Travell

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> CK Horizont Travell

Téma diskuse:
CK Horizont Travell
autor:
Pavel
vloženo:
20.05.2005 11:36:24
Prosím o pomoc. Potřeboval bych co nejvíce informací a případně také zkušenosti s brněnskou cestovní kanceláří Horizont Travell(ulice Pekařská).Uzavřel jsem s nimi smlouvu na zájezd. Po té jsem však narazil na člověka, ktarý měl s touto cestovní kanceláří pouze problémy. Prosím tedy o co nejvíce údajů i osobních i jiných zkušeností. Děkuji.

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
28.05.2005 08:03:19
Zruš to, to je jediné, co můžu poradit.

Eva
vloženo:
24.01.2006 10:45:44
Také bych se chtěla zeptat na zkušenosti s c.k. Horizont travel. Letos s nimi chceme jet na dovolenou na zkoušku do Francie - Savojských Alp a mám strach, abych tam kamarády netáhla zbytečně... Děkuji všem za informace.

Lendl
vloženo:
08.03.2006 20:08:19
V roce 2005 jsem byl s rodinou s Horizontem v Tunisku.Dovolená odpovídala nabídce,hotel vypadal trochu lépe v katalogu než ve skutečnosti ale jinak v pohodě,služby místních zástupců CK perfektní - byla to pěkná dovolená.Co se týká přístupu CK - nemůžu si stěžovat,zapoměl jsem uhradit doplatek- podle smlouvy mi mohli bez náhrady vypovědět - doplácel jsem pět dní před odjezdem a chtěli jenom hned nafaxovat doklad o platbě - jinak nic.Jo informace o podrobnostech přišli dost těsně před odletem .....tak že to chce zachovat klid.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz