Diskuzní fórum o cestování - Sunny days - .....

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Sunny days - .....

Téma diskuse:
Sunny days - .....
autor:
zana
vloženo:
26.05.2005 21:26:55
zrovna jsem se vratila z Makadi Beach / pres Sunny Days...Moje kriteria pri vyberu CK: * hotel na plazi + daaaleko od letiste (50km)-> samozrejmne nebyl, dostali jsme jiny (10min. od plaze,29 km od letiste...) * odlet z Brna -> jo, odlet vysel temer perfektne, az na to, ze slecna pri odbavovani tvrdila, ze neni misto u okna (let byl z prahy, a v brne pristupovalo cca 60 lidi a u odbaveni jsem byla prvni)ALE 12 hodin pred odletem do CR nam rekli, ze se v Brne nepristava, ale ze budem mit autobus pak z phy do brna...(z Hurghady se letelo do Sharmu a tam nam letuska oznamila, ze se bude zrovna ted uklizet letadlo a ze si mame na 40 minut vystoupit z letadla...) *NEKUPUJTE SI VYLETY PRES SUNNY DAYS - mam vazne podezreni, ze penize jdou primo delegatkam (v mem pripade Monice - slovenka) / holka asi nepocitala s tim, ze se anglicky taky domluvim...(zaplaceny aquapark pro 2 osoby = 2x25$) Bohuzel pritel se ze zdravotnich duvodu nemohl zucastnit, a tak pri nastupu do vozidla pred hotelem mi ten organizator Mohamed rekl, ze stejne se nic nedeje, ze vstupne (20$) budou kupovat az na miste, takze mi to vstupne bude vraceno + ptal se na jmeno me delegatky... Vecer pri schuzce s delegatkou - ona o nicem UDAJNE nevedela, a ani se nesnazila zjistit kdo to byl ten Mohamed - proste "delala blbou" a odmitala i zavolat do officu a optat se kdo vubec s nami byl, a v zaveru mi rekla, ze to nejde vratit, protoze uz je to zauctovane. No, ale ono se uctuji originalni ucty, to vim zase ja... TAK STASTNY VYBER !

Reakce: autor:
Dana
vloženo:
27.05.2005 20:10:01
Sunny days jsou největší podvodníci. NIKO NIKDY NEKUPUJTE ZÁJEZD OD CK SUNNY DAYS - AŤ ZKRACHUJÍ!!!

anonym
vloženo:
28.05.2005 08:01:08
Naprostý souhlas, největší podvodníci! Navštivte www.egypt.webz.cz - návštěvní knihu, kde jeden pán píše čerstvý zážitek z konce dubna, kdy 100lidí!!!!!z letadla šlo do jiných hotelů, než si objednal!!!!!!To jsou plné 2/3. V Balírně na TV Prima minulý týden zazářili jako nejlepší cestovka, opak je pravdou. Přeju jim taky ať zkrachují tunisani a táhnou odkud přitáhli, máme dost dobrých ČESKÝCH cestovek.

Iva
vloženo:
02.06.2005 14:57:38
Tak i já se musím připojit s negativním hodnocením této cestovky, jsou to podvodnící, kteří se nabalují na nás, bezbraných zákaznících.Já jsem si vypočítala, že jsem byla okradena o částku minimálně 3300Kč za služby + doplatek stravy.Při reklamaci zájezdu jsem v odpovědném dopise nezaznamenala jediné slůvku lítosti nebo nedej bože omluvu. Zájezd jsem kupovala v místě bydliště a tudíž jsem chtěla, aby reklamaci vyřídila CK. Při vší snaze této CK se CK Sunny Days neobtěžovala dát vyjádření ani jim.Paní mi řekla, že je to nejspíš bezpředmětné a tak jsme vyhodily 6600Kč jakoby s okna, protože jsme byly dvě. Nemám čas ani náladu dávat něco k soudu a oni si to moc dobře uvědomují.

Tereza
vloženo:
02.06.2005 16:26:09
My jsme byli s CK Sunny Days minuly rok na Kypru, hotel Anastasia a vse bylo super.

marcela
vloženo:
16.06.2005 15:00:58
zírám a jsem v šoku nad stížnostma na Sunny days.Plánovala jsem že využijeme i letos jejích služeb. Loni jsme byla celá rodina (5)od této cestovky na Rhodosu a byli jsme absolutně spokojeni.Je pravda že když nám umístili děti na pokoj na druhý konec hotelu,byla delegátka očividně naštvaná že chceme nápravu.Majitelé hotelu sjednali okamžitě nápravu.Toto byl jediný problém.Jinak si nemůžeme pobyt v hotelu Lardos Bay vynachválit.Ćisto ,denně uklízeli ,ob den 4ist0 povle4en9 a ručníky.Jídlo,polopenze opravdu super.Bazén u hotelu,denně ho čistily.Moře cca 150-200m bez příšerek ,klidné pozvolný vstup .Supr pro rodiny s dětmi co mají rádi klid.

Misa
vloženo:
28.07.2005 11:14:19
Se sunny days jsme byli taky (v Egyptě)-a jediný problém delegátka.Odlétali jsme také o půl dne,ale to jsou charterové lety.Odlétaly jsme o půl dne později i zpět a delegátka (jiná-ta naše byla na výletě)nám řekla,že nám odeberou pásky a budeme od 12-21 bez pití a jídla,i děti.Pásky nám nakonec nesebrala.První den jsme do pů 3 do rána čekali na přistýlku a ještě 6 rodin.Jednu 4 členou rodinu nacpali do dvou lůžáku.Jeden pán si založil letenky a ona mu řekla,že si to má zaplatit.On se přes internet spojil s Čechy a zjistil,že je povinná zdarma vystavit nové.Prodala nám jakési prášky s tim že je nikde nemaj.Nvdivila bychse kdyby se poučila bakšišným.A při odletu jsem jí řekla že tam má pěknou dovolenou a ona mi řekla-že mám občanku a jsem plnoletá a měla jsem si vše zařídit sama.Byla arogantní a nic nezařídila.Stížnost jsem poslala,ale asi bezúspěšně.Delegátka Katarína Zemanová z hotelu SOlymar Safaga PAradise a její slovenské kamarádky,MOnika,Michaela to maj na háku. Český delegát je úplně něco jiného.Takže pokud umíte aanglicky,německy personál vám pomůže.

vloženo:
19.03.2015 14:00:13
Ano souhlasím, jsou nechvalně známí...

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz