Diskuzní fórum o cestování - Mexico... in natura

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Mexico... in natura

Téma diskuse:
Mexico... in natura
autor:

vloženo:
05.05.2008 18:29:52
Všechny Vás tu zdravím... Koncem června se chystám na měsíční cestu do Mexica a chci se optat zkušených batúžkářů, kde koupím nejlevnější letenku do Mexico city... s odletem z Evropy přímo do Mexico city... Díky

Reakce: autor:

vloženo:
07.05.2008 14:38:16
Ahoj, zkus ---asiana.cz já měl loni v listopadu letenku Vídeň- M.C. a zpět Cancún- Vídeň za 21.300,- Rád ti podám jakékoliv další info o mexicu. Jestli budeš mít zájem tak jsem na Skypu pod přezdívkou "klecanak" Adiós amígo i mucho gusto :) PS:México je boží!!!

Reakce: autor:

vloženo:
12.05.2008 21:23:07
To jsem opět já, co se chystá do Mexica... a jelikož jsem zatím úplně sám, tak se ptám, jestli nechcete někdo na měsíc vypadnout z toho monotónního koloběhu s tím, že by bydlení v Mexico city je zajištěno zdarma u 2 místních kamarádů... já 33 let mluvící AJ, NJ... Ty mluvící alespoň španělsky... Zatím nejlevnější letenka z Vídně za necelých 19 tis. včetně všeho... odlet tak 23.-28.6. přílet po měsíci... Někdo se hlásí?

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz