Diskuzní fórum o cestování - Ca Adria-Sun

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Ca Adria-Sun

Téma diskuse:
Ca Adria-Sun
autor:

vloženo:
11.06.2008 15:24:16
Dobrý den,chtěla bych Vás varovat před cestovní agenturou Adria-Sun Brno a jejím majitelem pan em Tylem.Dovolená vMalé Luce ve vile Fis byla katastrofou.Dávejte si pozor na smlouvu a trvejte ať tam máte uvedeno ubytování -vila Fis,apartmán č.to a to.Po příjezdu jsme zjistili,že je prodáno víc míst,než dovoluje ubyt.kapacita. Pan Tyl nás chtěl ubytovat na přistýlky k jinému manželskému páru.To jsme odmítali,nakonec nás ubytoval v okolí,což bylo úplně něco jiného.Takových nás bylo 13!Pan Tyl se k nám choval velice arogantně,ani strava neodpovídala tomu,co jsme platili.Žádné švédské stoly,žádný výběr z menu.Ani zadarmo!

Reakce: autor:

vloženo:
07.07.2008 22:43:45
Škoda, že se paní pod svůj "výtvor" nepodepsala, to samozřejmě o něčem svědčí... Pro ostatní čitatele: paní stěžovatelka si stěžovala snad úplně na všechno možné i nemožné, dokonce nám vytýkala i špatné počasí. Ve výše uvedeném textu je 90% nepravda! Paní byla součástí větších skupin, které se po celý červen na Vile Fis střídaly. Ubytování i strava byly přesně dle dispozic objednatele, tedy našeho smluvního partnera, jisté cestovní agentury. Vše bylo předem dohodnuto a také z naší strany do puntíku splněno. (foto ze snídaní i foto apartmánů je k dispozici na našich web. stránkách) Za určitě zajímavou informaci můžeme považovat cenu, kterou paní platila za ubytování - 6 EUR!!! Kvalita ubytování i stravy daleko převyšovala zaplacenou sumu. Rozmístění hostů do ubytovacích kapacit byla tedy starost jen a výhradně prodejce - tedy zmiňované agentury. Našim úkolem bylo především zajištění požadované služby. Nejlepší obrázek si ale jistě udělají naši hosté sami. Snídaně - švédské stoly, věčeře - výběr ze tří jídel. Kuchař - chorvatský, velmi zkušený z hotelů na Bašce Vodě. Poměr spokojených klientů k nespkojeným: cca 99%/1% Pozn. Vila Fis se plní 5 roků a hosté se sem již po několikáté rádi vracejí. Radek Tyl, CK Adria Sun

vloženo:
10.07.2008 18:50:44
Rádi bychom tímto poděkovali cestovní agentuře Adria Sun Brno a panu Tylovi za krásných 10 dní strávených v Chorvatsku. Přes pana Tyla jsme zajišťovali dovolenou už potřetí, protože jsme byli vždy velice spokojeni nejen s ubytováním, ale i lidským přístupem a ochotou pana Tyla. Po dovolené ve vile FIS v Malé Luce kde je opravdu nádherné prostředí a klid k odpočinku, který nám přišel po pracovním vytížení velice vhod jsme vloni strávili týden v Bašce Vodě, opět paráda, krásné ubytování, klid jsme tentokrát vyměnili za šum letoviska a byli jsme tak spokojeni, že jsme se letos zase na Makarskou vrátili. Do třetice jsme oslovili pana Tyla a ten nám zajistil perfektní ubytování v Tučepi a to snad předčilo všechna naše očekávání, na nádherné a podotýkám, že za velice slušnou cenu v porovnání s konkurencí, ubytování od Adria Sun jsme si už zvykli, v Tučepi jsme nikdy nebyli ale krásné čisté pláže, ubytování 5 minut od moře, kouzelné letovisko Tučepi nás doslova nadchlo a i když jsme tam strávili 10 dnů, nechtělo se nám odjíždět a určitě se tam zase vrátíme. Chtěli bychom tímto panu Tylovi moc poděkovat a je nám jasné že příště zase oslovíme jeho osobu, protože pro nás je zárukou krásně a klidné dovolené. Moc děkujeme Jan Novobilský s manželkou Rožnov pod Radhoštěm

vloženo:
30.07.2012 09:05:37
Právě jsme se v neděli vrátily (dámská jízda)z dovolené z Chorvatska. Dovolenou jsme hledaly na poslední chvíli,takže nebyl čas na dlouhé studování recenzí. Padla nám do oka vila Adria sun v zátoce Mala Luka, dle popisu na inter. stránkách přesně to, co jsme hledaly, pár metrů od moře, krásné okolí vily, malé plážičky, možnost grilování na terase .... Po dotazu, zda má ck ještě v daném termínu apartmán, nám bylo paní Tylovou sděno, že mají poslední apartán pro 4-6 osob, což znamenalo 2 ložnice + kuchyň s výhledem na moře. Cena nebyla za apartán, ale za osobu, tudíž velikost apartánu neměla vliv na cenu . Tkaže jsme si apartán zarezervovaly a hned zaplatily. Poté, jsem si našla opět na internetu recenzi na tuto vilu, byla jsem rozčarovaná na většinovou kritiku hostů této vily a neměla jsem ani odvahu toto prezentovat dál, věděla to jen moje dcera, která cestovala s náma. Odjezd byl v pátek v 17:00 hod z Brna od Grandu. Autobus jel ze severní Moravy a měl asi půl hodiny zpoždění kvůli silnému dešti. Cesta byla úplně v pohodě, řidiči zastavovali 4x na 20 - 30 minut na takových čerpacích stanicích a nějakém motorestu, kde toalety byly bez poplatků a čisté, během jízdy při každé zastávce k dispozici nápoje + káva. Na místo jsme dorazily v 6:00 hodin ráno s obavami, co tam budeme tak brzy dělat, když ubytování dle stránek ck bude po 14:00 hodině. Než nám řidiči vytahali zavazadla z autobusu, už u nás byla delegátka, která nás přivítala a sdělila, že za chviličku přijede auto, které nám odveze zavazadla k vile (jelikož vila byla 150 m pod silnicí z dosti prudkého kopce). Zavazadla opravdu dovezli až k vile a my zatím sešly k vile. Delegátkou nám byl sdělen průběh ubytování - ne od 14:00 hod, ale k našemu milému překvapení mezi 12 - 13 hodinou, k občerstvení nám přinesla džbánek s kávou a džbánek s mlékem a k pití džbánek nějaké šťávy s tím, pokud budeme mít zájem, máme k dispozici v přízemí vily sprchu + wc a bar na rcepci na další menší občerstvení. Pokud budeme mít zájem, máme si jít prohlédnout okolí, jít se vykoupat a po dvanácté hodině ubytovat. Všechny jsme byly překvapené z přístupu delegátky, její vstřícností. Po dvanácté jsme již měly volný apartán, takže jsme se šly ubytovat. Opravdu, co bylo slíbeno, jsme měly. Velký apartán s jednou větší a jednou menší ložnicí a velikou kuchyní a balkonem přes tři místnosti dlouhý cca 7 metrů a překrásným výhledem na moře. Opět další milé překvapení. Večer nás čekala informativní schůzka, kde nám byly sděleny možnosti vyžití průběhu naší dovolené. Výlety do Splitu, Mostaru, Dubrovníku, v případě, že budeme chtít zavézt do nedalekého Omiše, můžeme využít služby delegáta nebo zaměstnanců vily, kteří nás tam za poplatek zavezou i odvezou, možnost využití dvou krbů ke grilování, možnost nákupu potravin i ovoce přes delegáty atd.... Hned jsme si zamluvily na jeden den krb a výlet do Mostaru. Na grilování delegátka zajistila bez problémů dřevěné uhlí, takže jsme se o nic nemusely starat. Výlety pořádal pan Vratislav Janata. Výlet do Mostaru nebyl jen o prohlídce Mostaru, ale po cestě nám ukázal Červené a Modré jezero, v Mostaru nás zavedl do infocentra, kde byly fotografie z nedávné války včetně krátkého dokumenárního filmu, kavárny, kde podávali výbornou kávu v džezvě, procházka jejich tržnicemi s možností nákupu různých suvenýrů ...., návštěva restaurace s tradičním bosenským jídlem, mešity vč. minaretu, tureckého domu a na závěr polštářová kavárna.. Cestou zpět jsme se zastavili u dalších jezer... Z výletu jsme si dovezly krásné fotografie. Pan Janata v průběhu celé cesty ukazoval a komentoval zajímavosti okolí, které jsme zrovna projížděli a v Mostaru nám po celou dobu dělal průvodce. Z výletu jsme se vrátily plné dojmů. Večery jsme trávily buď na terase nebo v apartánu s vlastním nebo na baru zakoupeným občerstevním. Je pravdou, že na internet. stránkách vily bylo uvedeno, že zde bude čepované pivo černá hora, ale byla zde pouze možnost zakoupení lahvového chorvatského piva. Ale v tom nikdo problém neviděl. Oproti restauracím zde byly lidové ceny, pivo za 10 kn, káva se šlehačkou a zmrzlinou za 8 kn, dobré bílé víno 2 dc za 14 kn.... Když to člověk bere tak, že to není žádný klasický bar, ale nějaká rozšířená nabídka recepce s možností zakoupení tohoto občerstevní, tak si myslím, že že ne každý apartánový dům má tuto nabídku, alespoň já jsem se s tím ještě doposud nesetkala. Nikdo z nás čtyř nepochopil, jak někteří z těch, co s námi trávili týden, měli stále nějaký problém. Špatný přístup k pláži, daleko obchody, žádné mušle na pláži..... Každý, kdo si pořádně přečte informace na internetu k této vile, tak ví, do čeho jde. Ale bohužel, kdo se jen podívá na obrázky, tak to je problém jeho a ne ck. My si vše o vile a okolí načetly, takže jsme přesně věděly, co nás čeká a s tím tam také jely. Je pravdou, kdo má problémy s chůzí, starší lidé nebo malé děti, je přístup k oblázkové pláži horší, přírodní cesta v borovém lesíku místy po menších kamenech. Ale zdravému člověku si myslím, že to problém určitě dělat nemůže. Obchůdek je cca 10 min. pěšky po magistrále do nedalekého Staniči. Jsou zde i restaurace. Když shrneme celý týden zde prožité dovolené, tak spokojenost nad míru očekávání, delegátka i zaměstnanci maximálně ochotní a vstřícní, myslím si, že i nad rámec svých povinností. tak bysme se sem chtěly příští rok vrátit buď opět samy nebo i se svými partnery, které jsme pro letošní rok nechaly doma. Hana Bučková

vloženo:
30.07.2012 22:30:49
Dobrý den Hano, vaše recenze je jediná kterou jsem našla z letošního roku,a celkem mi potěšila po těch 80% hrůzných a odrazujících recenzích.Již máme pobyt ve vile Adria sun zaplacený, a z těch recenzí co jsem četla mi bylo do breku...nejvíce mě odradili recenze o neubytovaných zákaznících, a cesty k moři (brodění se vodou přes velký balvan, a jeden km nejbližší pláž, přeplněné pláže atd..)tak s echci prosím Vás zeptat, zda je ta vzdálenost opravdu tak dlouhá a přístup opravdu tak hrozný, a vzhledem k tomu, že máte čerstvé zkušenosti, tak by mě také zajímalo, zda je možná doprava nějakým pravidelným spojením do Omiše popřípadně na lepší pláže, nebo do města. Jak je vzdálený nejbližší obchod s potraviny( jedeme tam bez stravy) a pokud by Vá sto neotravovalo, tak nějaké další prospěšné věci, jaká pláž je nejbližší a nejlepší, zda ta v Malé Luce nebo ve Staniči. Předem děkuji za odpověĎ, Lenka

vloženo:
31.07.2012 08:14:23
Dobrý den Lenko, při čtení recenzí před dovolenou jsem měla stejný pocit jako vy. Co se týče koupání, tak my jsme chodily hned pod vilu nebo cca 40 - 50 m od vily na malou oblázkovou pláž První místo může být tak 20 metrů pod vilou, nejstou tam oblázky, ale spíš jemně nadrcený bílý štěrk a po kamenných schůdkách vstup do vody. Přístup je trošku horší, jak na pláži druhé, ale dá se to. Druhá pláž je malá, oblázková s pěkným vstupem do moře. Vzhledem k tomu, že pláže jsou malé, raději jsme chodily cca v 8 hod. si položit lehátka, kvůli lepšímu místu, ale k vodě jsme chodily tak kolem deváté. První den jsme se byly podívat po pobřeží, na druhou stranu od Staniči. Po cca 10 minutách jsme narazily na restauraci a hned pod ní jsou zase malé (ale o dost větší než u vily) oblázkové pláže. Cesta k nim je opět přírodní, není to žádná asfaltka nebo chodník, ale pokud člověk není na invalidním vozíku, o berlích, nebo maminka s kočárkem, kdo má velké problémy s chůzí, tak si myslím, že to pro nikoho nemůže být problém, jen zase pro ty, kteří mají problém úplně se vším. Ve Staniči jsme byly pouze jednou, a to v obchodě, který je cca 10 - 15 min. po magistrále od vily. Neměly jsme potřebu potraviny nakupovat samy, protože co jsme potřebovaly, koupili delegáti - zaměstnanci, pouze jim to stačilo říct předem. Co se týče nějaké pravidelné dopravy, tak to opravdu nevím, my využívaly služeb delegátů a to 2x do Omiše kde si samozřejmě můžete také nakoupit potraviny. Neměly jsme potřebu někam dojíždět za plážemi ani do obchodu, když jsme vše měly "u nosu". Jinak samozřejmě výlety, pokud má člověk zájem. Už mě nenapadá, co bych vám ještě k dovlené napsala, pokud budete chtít ještě něco, klidně se zeptejte a ráda vám odpovím, samozřejmě pokud budu vědět. Nemyslím si, že na co si tu lidi stěžují, že je to až tak úplně pravda, jak tvrdí. Nebyla to naše první dovolená v zahraničí, všechny z nás byly i na daleko luxusnějších dovolených (jak někdo tvrdil na recenzi, že musel být poprvé u moře, aby se mu zde líbilo) - letecky all inclusive...., ale všechny jsme naznaly, že se sem určitě příští rok vrátíme. Ale je to hodně i o vás, pokud si budete chtít dovolenou zkazit, tak už předem budete vědět, že to stojí za houby a budete vyhledávat maličkosti, jen abyste dokázala, že je to tak, jak všichni tvrdí.... Takže se nenechte odradit a sama si udělejte úsudek.... Pěknou dovolenou a dejte pak vědět, jak se vám tam líbilo.. Hana

vloženo:
31.07.2012 08:18:17
Ještě jednou Lenko, zapomněla jsem vám ještě říct, že jsem byla v neustálém kontaktu s ck, paní Tylovou a jakékoliv otázky, vč. vzdálenosti pláží, využití krbů atd.... mi obratem sdělovala, takže to zkuste i přes ck. A hlavně se mrkněte na internet, kde je vila Adria sun popsaná, mají to tam celkem podrobně popsané, vč. vzdáleností.. Hana

Radovan Kolínek
vloženo:
31.07.2012 23:36:08
Tohle je můj první příspěvek vůbec - cítím ale, že se musím i já vyjádřit...Jsem původem i srdcem češka ale žiji více jak 20 let v Rakousku. K mým cestám za dovolenou vždy využívám Českých cestovních kanceláří protože mají takové služby které nemůže žádná z rakouských CK poskytnout. (buďte vděčni za to, co máte) České CK doslova zákazníka hýčkají, u nás si koupíte pobyt a hotovo.. Nabídku Adria Sun jsme využili podruhé, vloni na Brele, letos jsme byli na uvedené Vile a opravdu jsme nadšeni - ze vstřícnosti kanceláře, přístupu delegátů i šíří služeb na vile. Platili jsme bez problémů v Eurech na jejich účet, na Vile bylo všude čisto, nakonec jsme si přikoupili i polopenzi a úroveň srovnatelná s hotelem. Za tohle bychom u nás zaplatili minimálně dvojnásob. Je pravdou, že umístění Vily je spíše pro hosty vyhledávající klid ale pobřeží je tam nádherné. Procestovali jsme za náš život kus světa ale sem se budeme moc rádi vracet. Krajany zdraví Elza

vloženo:
06.08.2012 17:39:12
Chtěla bych toutou formou poděkovat Ca Adria-Sun za příjemně strávenou dovolenou ve vile FIS (Adria sun)v měsíci červenci 2012. Na dovolené jsme byli tři rodiny s dětmi ve věku 3 až 9 let. Ubytování ve výše uvedené vile vč.technického zázemí je perfektní. Stravování formou polopenze bylo výborné. Personál včetně paní delegátky byl vstřícný a příjemný. Prostředí a okolí vily klidné a ideální k odpočinku. Dále jsou zde možné výlety a nákupy v blízkém městě Omiš a Split. Celou dovolenou hodnotím velice kladně a vřele jí doporučuji ostatním. Děkuji Petra Minarčíková

vloženo:
15.08.2012 22:13:02
fddsfd

vloženo:
30.08.2015 15:12:50
Dobrý den, v letošním roce jsme se s přítelkyní rozhodli odcestovat na dovolenou do Chorvatska já jsem již byl v Chorvatsku 11x v různých lokalitách a využil jsem různého ubytování,ale vůbec poprvé jsem se rozhodl využít portálu se slevami.... kontakt s cestovní kanceláří byl perfektní všechny dokumenty byly poslány s předstihem..... v den odjezdu,ale začaly komplikace nejdřív jsme čekali na autobus,který měl 45 min. zpoždění na tom by nebylo nic zajívahého,ale ve smlouvě je jasně dáno, že pokud bude mít autobus zpoždění dostanem sms tak se nestalo...kdyby mě přítelkyně nezadržela byl bych už po 30 minutách na odchodu s tím , že se nejede.... po příjezdu do Bašky V. , který cestou nabral další zpoždění celkem 6 hodin nás doslova vykoply z autobusu na křižovatce se slovy dál nejedeme ubytování je směrem dolů,,haha,,hledali jsme to s dalšími dvěma páry cca hodku,bez ochoty zdejších obyvatel by jsme to nikdy nenašli,ikdyž jsme volali paní delegátce,která nám sdělila ,že nemá ponětí kde to jsme... pak se teprve objevila paní delegátka,kterou jsme viděli poprvé a podruhé až v den odjezdu.... ok, šli jsem tedy na apartmám první dojem celkem ušel jednalo se o vilu Sněžanu,ale ta koupelna HNUS FIALOVEJ doslova!! plíseň,sprcha snad ještě za krále klacka, neodtékající odpady celkový dojem to ihned srazilo dolů, tak snad se připojíme na wifi,,haha,, wifi pouze v horním patře u stolu před bytem paní bytné nevím tedy proč píšou wifi, kterou nemohl využít nikdo z nás tedy pokud nechtěl somrovat u bytu paní bytné..... v den odjezdu nás všechny vyhnali v 9 hodin ,ale opět bych použil slova ze smlouvy,kde je jasně dáno, že opustit pokoj/apartmán v 10 hodin! kufry na chodbě žádná místnost,kde by mohli být,nebo i my, čekali jsme na chodbě do 19,30 na autobus bez záchodu,taky fakt super zážitek. Kontaktovali nás s tím že máme jít na hlavní silnici úplně nahoru čekat na autobus ,ještě že jsme tak neudělali čekali jsme o kousek níž zhruba tam kde nás vyhodili, zahlídli jsem bus, kde jsme dostali info, že jsme měli čekat dole, na to bych řekl jediné pravá ruka neví co dělá levá... zbytek zpáteční cesty proběhl v klidu akorát po cestě některým lidem sdělili, že je nedovezou odkud je nabrali dostali peníze na vlak, nebo jízdenky.... naše hodnocení se pohybuje okolo 45% za celkový dojem a za kvalitu ubytování. ps. vilu Sněžanu nebrat jak jsem již napsal jezdím do Chorvatska léta ,ale tam je to fakt strašný... jinak město Baška Voda má určitě co nabídnout je tam opravdu hezky. Tomáš R. a Hanka K.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz