Diskuzní fórum o cestování - Cestovní kancelář-Horizont Travel

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Cestovní kancelář-Horizont Travel

Téma diskuse:
Cestovní kancelář-Horizont Travel
autor:

vloženo:
06.08.2008 21:04:04
Dobrý den, mohl by se mi prosím pan Vopršálek ozvat na email timeshareomyl@seznam.cz.Taky nás nachytali,a teď když chceme odstoupit od smlouvy na základě její neplatnosti,kopou kolem sebe.Ozvěte se i ostatní s Vašimi zkušenostmi.Děkuji

Reakce: autor:

vloženo:
01.09.2008 13:40:47
Dobrý den, velmi Vás prosím, můj otec mi chtěl věnovat dovolenou od Horizont Travel (dovolená na zkoušku, také byli s partnerkou "vylosováni" )a až když jsem se o tuto CK začala více zajímat, zjistila jsem, že v tom žádná výhoda není, ba naopak, tato dovolená by mě přišla na VELKÉ peníze. Chtěla bych smlouvu zrušit a aspoň nějaké peníze získat zpět (otec s přítelkyní zaplatili 20.000,- plus 4.000,- za prodloužení smlouvy o dva roky), prosím poraďte, jak mám postupovat. Příští týden s nimi mám domluvenou schůzku. Můj e-mail V.Juranova@seznam.cz Děkuji

vloženo:
07.09.2008 20:58:54
Taky jsem byli na prezentaci, taky nás zblbli. Když jsme chtěli dojednat konkrétní termín, tak nic nebylo dle našich představ. Takže jsem si vlastně po z jejich strany dobře provedené psychologické bitvě koupili něco, kde nemáme garantovaný termín (ve smlouvě je napsáno, že vše je odvislé od kapacity ubytování) a ani standart ubytování. Z tohoto důvodu nemůžeme doporučit podesat smlouvu s týdnem na zkoušku od firmy HORIZONT TRAVEL. Jestli je pak ubytování v dané kvalitě a jestli Vám zajistí nějaký termín nevíme, to musí zhodnotit někdo, kdo to už vyzkoušel............

vloženo:
08.10.2008 22:11:10
....lidi zlatý, vidím, že nás "zblblejch" je plno. Ty sv..ě přes dvě hodiny vymývají lidem mozky, dokonale je zblbnou, a až jte zmagořený, tak vás dotlačí hned zaplatit a HNED podepsat. Nás taky vysáli a pořádně (už minulý rok), nechali jsme tam 40 tisíc!!! Ještě teď nás jímá hrůza co jsme to za pitomce, jak jsme jinde opatrní a tady podlehneme jako prase na porážce. Najde se v této republice právník, který by nás všechny napálené dovedl k úspěchu, aby jsme z nich vyrazili aspoň nějaké peníze zpět? Ta smlouva je opravdu nic neříkající a nic negarantující, jen slátanina prázdných slov, poskládaných tak, aby člověk ještě víc zblbnul a podepsal a hlavně zaplatil. Kdo ví jak ně nebo kdo umí poradit, pomoct jak na "Horizont", aby přišla teď řada na něj a platili "ONI"??!!!.

vloženo:
07.11.2008 14:11:55
jen tak, že by jste se někdo podepsali pod to za čím si stojíte a co píšete. Je to jako s tím , jak podepíšu smlouvu, dobrovolně a pak tvrdím že jsem to vlastně ani podepsat nechtěl. Najde se tady někdo kdo si stojí za svým podpisem a pod tím co napíše??? je mi Vás líto. Vás nesvéprávných.

vloženo:
07.11.2008 14:17:41
začněte se chovat jako dospělí. lidi stůjte si za svým podpisem. to tekhle podepišete každou blbost a pak nadáváte??? je to dětinské.

Jana Šimčíková
vloženo:
03.04.2015 14:35:11
Souhlasím.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz